ETC 2018

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Xargos
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 128

Re: ETC 2018

Post autor: Xargos »

Mój znajomy :( oczywiście bez mojej zgody - znalazł to na moim FB i stwierdził, że będzie bronił i działał. Teraz chce to wrzucić na reddita

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

@Kalesoner

czasem czytałem jakieś flejmy na FB AoSa o 9age, dokładnie właśnie taki styl pisania i tak samo żenująco niski poziom trolowania, podobnie wysyp dziwnych jak dla mnie terminów (typu bigos, kończenie wyrazów literą "o" tam gdzie go nie ma itd.) hehe :D

ale gdzies Ty to znalazł, hah.
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Zielony
Kretozord
Posty: 1714
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Zielony »

Kalesoner pisze:Takie cos znalzłem na Onecie, a to dopiero początek
Uwaga, wulgarny język
Mój stary to fanatyk T9A. Pół mieszkania zajebane figurkami najgorsze. Średnio raz w miesiącu ktoś wdepnie w leżący na ziemi model czy bitsa i trzeba wyciągać w szpitalu bo mają zadziory na końcu. W swoim 22 letnim życiu już z 10 razy byłem na takim zabiegu. Tydzień temu poszedłem na jakieś losowe badania to baba z recepcji jak mnie tylko zobaczyła to kazała buta ściągać xD bo myślała, że znowu bestigor w nodze.

Druga połowa mieszkania zajebana White Dwarfem, Młotkowym, Beta Rulsami xD itp. Co tydzień ojciec robi objazd po wszystkich kioskach w mieście, żeby skompletować wszystkie modelarskie tygodniki. Byłem na tyle głupi, że nauczyłem go into internety bo myślałem, że trochę pieniędzy zaoszczędzimy na tych gazetkach ale teraz nie dosyć, że je kupuje to jeszcze siedzi na jakichś forach dla batlowców i kręci gównoburze z innymi nerdami o najlepsze rozpiski itp. Potrafi drzeć mordę do monitora albo wypierdolić klawiaturę za okno. Kiedyś ojciec mnie wkurwił to założyłem tam konto i go trolowałem pisząc w jego tematach jakieś losowe głupoty typu elfy jedzo guwno. Matka nie nadążała z gotowaniem bigosu na uspokojenie. Aha, ma już na forum rangę Oszukista, za najebanie 10k postów.

Jak jest ciepło to co weekend zapierdala na turniej. Jak się dostałem na studia to stary przez tydzień pie**olił że to dzięki temu, że dużo gadamy o taktyce i mózg mi lepiej pracuje.

Co sobotę budzi ze swoim znajomym mirkiem całą rodzinę o 4 w nocy bo hałasują pakując walizki, robiąc kanapki itd.

Przy jedzeniu zawsze pierdoli o figurkach i za każdym razem temat schodzi w końcu na forum 9th Age ojciec sam się nakręca i dostaje strasznego bólu dupy durr nienawidzo Polaków, tylko kradno hurr, robi się przy tym cały czerwony i odchodzi od stołu klnąc i idzie czytać Rulsbuka żeby się uspokoić.
zajebiste
Ja chce wiecej.
Zreszta w koncu mamy upragniona reklame. Wzorem celebrytow: "nie wazne jak o nas mowia, wazne by mowili" :lol2:
Ostatni miesiac na BP to jaja jak berety. Fajnie, ze duzo sie dzieje :)

Chcialbym jeszcze pogratulowac naszej kadrze. Dzieki za weekendowe emocje i kolejne miejsce na pudle. Nie wazne pierwsze czy drugie. Wielkie brawa!
Ostatnio zmieniony 8 sie 2018, o 10:43 przez Zielony, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

Zielony pisze:[
zajebiste
Ja chce wiecej.
Zreszta w koncu mamy upragniona reklame. Wzorem celebrytow: nie wazne jak o nas mowia, wazne by mowili" :lol2:
Ostatnie miesiace na BP to jaja jak berety. Fajnie, ze duzo sie dzieje :)

Chcialbym jeszcze pogratulowac naszej kadrze. Dzieki za weekendowe emocje i kolejne miejsce na pudle. Nie wazne pierwsze czy drugie. Wielkie brawa!

zapisz się na grupę AoS na FB :D i palnij coś, że 9age jest lepsze niż marny AoS, swego czasu bardzo mnie wciągało czytanie tego dziwacznego języka :D

i oczywiście gratuluję występu kadry, szczególnie Orkom :D ;)
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

Kosa pisze: i oczywiście gratuluję występu kadry, szczególnie Orkom :D ;)
ciekawe kto je malował :roll:

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

Albo_Albo pisze:
Kosa pisze: i oczywiście gratuluję występu kadry, szczególnie Orkom :D ;)
ciekawe kto je malował :roll:
karniak!!! :D
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
hypnotic
Kretozord
Posty: 1708
Lokalizacja: Kraków

Post autor: hypnotic »

Kalesoner pisze:
[/quote]
Zajebiste :D

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Xargos pisze:Mój znajomy :( oczywiście bez mojej zgody - znalazł to na moim FB i stwierdził, że będzie bronił i działał. Teraz chce to wrzucić na reddita
To już chyba były znajomy :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Gasior
Postownik Niepospolity
Posty: 5108
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Gasior »

Oczywiscie to co Kaleson wrzocil to czytalem dawno temu tylko o lego. Takze to taka historyjka do wszystkiego :)
:twisted: always Vampire :twisted:

Awatar użytkownika
malfoj
Falubaz
Posty: 1306
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: malfoj »

chetnie umowie sie z kims z Wawy na wspolne czytanie forum i popcorn.
wiecej info priv

Awatar użytkownika
Klaudel
Falubaz
Posty: 1064
Lokalizacja: Rogaty Szczur

Post autor: Klaudel »

Drama rosnie.
Ciekawe do jakich wydarzen historycznych sie odnosi autor? Jalta? Zdrada Radziwilow?

http://etc.xobor.com/t763276f3-Captain- ... ml#msg1444

It must have been an Event every single person playing "toy soldiers" as someone pointed out would dream of participating. But you judges ruined this event by giving fake verdict against own set rules for winning side.

I was not there, but taking a deserved win from my nation calls for something big. If, it does not matter if a winner is a true winner then what is a point of even having such event?
Now. I am not even sure, if I would like to take part in such a event. Even if, I reach this level of expertise in this game so I could represent my nation. Also, would not want to have my national shirt stained by someone's possibly not the best but still quite well mannered response to being robbed in a day light. Hope it not grows to a legend of a women eating Pole. He should be more Arab and not talk to a woman at all:)

What would everyone of you have done in such a situation, how would you release your frustration at corruption in progress. This kind of behaviour brings worst memories and awakes worst emotions in every Pole - we had it enough in our history.

It might be just a game, but conduct is a global standard. You have provoked this situation but going against your own rules.

If what Polish side is saying is true - they for me are true champions., knowing some of them in person makes me wonder what a hell is going on in this world.

Possibly, another penalty for demanding the truth.
We can't stop here. This is bat country.

Awatar użytkownika
Aku.
Mudżahedin
Posty: 346
Lokalizacja: Warszawa-Izabelin

Post autor: Aku. »

Zdrada Polski przez Brukselę. Spór o praworządność przenosi się nawet na plastikowe żołnierzyki. Co będzie dalej... zaczynam się bać :(
Obrazek

Awatar użytkownika
Crusader
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3110

Post autor: Crusader »

Proszę Polaków o nie pisanie opinii tam na razie. Sprawa jest delikatna. Pisaliśmy wczoraj statement do bardzo późna i dzisiaj go kończymy.

Awatar użytkownika
Aku.
Mudżahedin
Posty: 346
Lokalizacja: Warszawa-Izabelin

Post autor: Aku. »

malfoj pisze:chetnie umowie sie z kims z Wawy na wspolne czytanie forum i popcorn.
wiecej info priv
Brzmi jak fajna randka :lol2:
Obrazek

Awatar użytkownika
malfoj
Falubaz
Posty: 1306
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: malfoj »

Aku. pisze:
malfoj pisze:chetnie umowie sie z kims z Wawy na wspolne czytanie forum i popcorn.
wiecej info priv
Brzmi jak fajna randka :lol2:
brzmisz jak bys nigdy nie byl na fajnej randce.

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Gasior pisze:Oczywiscie to co Kaleson wrzocil to czytalem dawno temu tylko o lego. Takze to taka historyjka do wszystkiego :)
8 sierpnia 2018
Gasior sie dowiaduje czym jest pasta ;)


Chcialem podziekowac wszystkim za doping podczas tirnieku i duza pomoc w przygotowaniach przed. Wieksze podziekowania napisze wkrotce, bo musze troche ochlonac i odpoczac :)

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1993

Post autor: Aldean »

Jakis ktoleś pisze na ETC forum
Also, Spain had more battle points than Poland according to Tourneykeeper (639 to 603), so in case of a draw they were always going to be the winners.
a więc jak to było i jak to powinno byc? suspensa zabija mnie :>

Gratulacje dla kadry!!!
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

melfist
Wałkarz
Posty: 59

Post autor: melfist »

Kto to jest ten cały Furion, i czemu dzwonią do mnie że to jego wina?

Mamut
Oszukista
Posty: 791
Lokalizacja: Kraków, ambasador "8smej Bili"

Post autor: Mamut »

Aldean pisze:Jakis ktoleś pisze na ETC forum
Also, Spain had more battle points than Poland according to Tourneykeeper (639 to 603), so in case of a draw they were always going to be the winners.
a więc jak to było i jak to powinno byc? suspensa zabija mnie :>
Biorąc pod uwagę ilu graczy nie wpisywało na TK battlepointów to nie używałbym go jako źródła rzetelnych informacji.
Keep Calm
and
Przestań Mamucić
"Making people happy is something to be proud of, especially if you can do it by accident"
~!
177013
"You make my heart pussy go poggers!"
~Anon to PM
"Mamut Ty weź się rozpędź a ściana sama Cię znajdzie"
~Biggos

AndrzejAndrzej
Chuck Norris
Posty: 531

Post autor: AndrzejAndrzej »

malfoj pisze:
Aku. pisze:
malfoj pisze:chetnie umowie sie z kims z Wawy na wspolne czytanie forum i popcorn.
wiecej info priv
Brzmi jak fajna randka :lol2:
brzmisz jak bys nigdy nie byl na fajnej randce.
BP and chill

A na wykopoe zaraz 1k pęknie ;)

ODPOWIEDZ