ETC 2018

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Re: ETC 2018

Post autor: Manfred »

Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Hiszpany miały więcej bez capa (te ichnie 639) ale mniej z capem (o 1 bodaj). Skrypt na TK [moim zdaniem, ale tak to wygląda] odejmuje punkty karne od punktów z capem i w efekcie tam miał remis, a w drugiej kolejności wział punkty bez capa - miał przewage Hiszpanów i umieścił ich na pierwszym miejscu.

Programowanie TK rózniło się od tego, jak wynik miał byc liczony zgodnie z compem. Podejrzewam, że nikt tego nie ogarnął od reki stąd dyskusje.
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
oczko
Falubaz
Posty: 1407
Lokalizacja: Nemezis

Post autor: oczko »

It must have been an Event every single person playing "toy soldiers" as someone pointed out would dream of participating. But you judges ruined this event by giving fake verdict against own set rules for winning side.

I was not there, but taking a deserved win from my nation calls for something big. If, it does not matter if a winner is a true winner then what is a point of even having such event?
Now. I am not even sure, if I would like to take part in such a event. Even if, I reach this level of expertise in this game so I could represent my nation. Also, would not want to have my national shirt stained by someone's possibly not the best but still quite well mannered response to being robbed in a day light. Hope it not grows to a legend of a women eating Pole. He should be more Arab and not talk to a woman at all:)

What would everyone of you have done in such a situation, how would you release your frustration at corruption in progress. This kind of behaviour brings worst memories and awakes worst emotions in every Pole - we had it enough in our history.

It might be just a game, but conduct is a global standard. You have provoked this situation but going against your own rules.

If what Polish side is saying is true - they for me are true champions., knowing some of them in person makes me wonder what a hell is going on in this world.

Possibly, another penalty for demanding the truth.RE: Captain’s Vote - Poland behaviour
#20 by Corky , 26 minutes ago

Is the Team Poland statement on the way? - Team Denmark is waiting for this to make a final decision on our stance.

Furthermore, could people please write their Country and if they attended the ETC in the posts, to make sure thiings do not get clouded.

/Rasmus, Danish Captain ETC2018, 9th age

9th age: Danish Captain 2018



Yes, Team Poland will shortly publish their official statement.


Albo_Albo


Chłopaki ja rozumiem że emocje są duże ale rejestrowanie się na forum ETC i pisanie w tym temacie na temat głosowania to chyba lekkie przegięcie, Kadra prosiła nas wszystkich żebyśmy się powstrzymali od pisania tam, wydaje mi się że im nie pomagamy w ten sposób.
Obrazek

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Przeca tam już wykopki spamują ;D WP temu co to wrzucił na wykop ;D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Glegut
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3916
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Glegut »

Albo_Albo pisze:To już lepiej było napisać, że Konrad.... i odebrał mu zwyciestwo:D
Nie MU tylko nam, Konrad nie reprezentował swoją postawą siebie, tylko nasz kraj! :D

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

Nie rozumiem czemu przez to ksenofobia ma byc uznawana społecznie - nie mieści się w polskiej kulturze, historii i tradycji, a jednak wychyla się zza rogu nie wiadomo po co i na co
jak nie jak tak #-o poczytaj przedwojenne gazetki... albo teraźniejsze prawicowe ...
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Romek
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Szczecin

Post autor: Romek »

Robson pisze:
Nie rozumiem czemu przez to ksenofobia ma byc uznawana społecznie - nie mieści się w polskiej kulturze, historii i tradycji, a jednak wychyla się zza rogu nie wiadomo po co i na co
jak nie jak tak #-o poczytaj przedwojenne gazetki... albo teraźniejsze prawicowe ...
Co miało swoje dobre i złe strony (chodzi o przedwojenne).


QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Klasowe oświadczenie, dużo wyjaśnia, na bardzo duży plus.

Szkoda tylko że na miejscu puściły wam nerwy - bo sprawę przedstawioną w ten sposób i na spokojnie chyba mielibyście wygraną. Przez wygrana nie mam na myśli medali i dyplomów (chociaż kto wie, Hiszpanie mogliby swoje zdac w poczuciu uznania słuszności racji, ale raczej nikt by tego nie wymagał/oczekiwał) tylko rozstrzygnięcie tematu słabego sędziowania - które jest ewidentnie problemem, bo jednak jezeli chce się wymagać stricte gry (jak wspomniani gracze z USA) to poziom sedziów i klarownosć zasad muszą być na wysokim poziomie.
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

BDB oświadczenie.
Jak dla mnie jedyny problem to, że zostawia ono niepotrzebnie pole do polemiki w kilku miejscach, które moze wykoleić rozmowę o sędziowaniu i sprowadzić ją na tor tego, co ktoś uznaję za rzecz właściwą/normę w danej sytuacji.
Bardzo dobrze, że nie poruszaliście szczegółowo przykładów niefajnego zachowania wobec was przez reprezentatów innych krajów - nie pokazujecie sie jako ofiary i nie wytykacie palcem w stylu "ja go kopnąłem, bo on mnie opluł". Każdy taki szczegół prawdopodobnie byłby podchwycony i jeśli udowodniliby wam nieprawdę/niedokładnosć w jednym tylko detalu próbowaliby użyć tego do podważenia wartości całości wypowiedzi.

Mam nadzieje, że oświadczenie zostanie dobrze odebrane wśród innych reprezentacji.
Obrazek

Awatar użytkownika
Pająk
Masakrator
Posty: 2669
Lokalizacja: Gdynia/Poznań- BWT Klika

Post autor: Pająk »

Oświadczenie świetne, ale już są teksty, że chcieliście wygrać przez "błąd drukarski" i sam Fjugin wrzucił że nie zawsze wpisywaliście VP... Co nie zmienia faktu, że wał okrutny. I dalej twierdzą, że kapitan był agresywny, co ciekawe zapominając, że musiał wziąć na klatę jawne oszustwo...

sYsek
Kretozord
Posty: 1516

Post autor: sYsek »

nie wiem czy może na forum etc wszyscy po prostu polują na czarownice, ale można podkreslić, że to nie Wy wymysliliscie zasady ktore kazda druzyna zaakceptowala i nie powinno sie Was obwiniac o to, ze wedlug tych zasad przysluguje Wam zwyciestwo. Nie ma znaczenia co mowi common sense jezeli sa jasno napisane zasady. Nie Wy zawiniliscie stosujac sie do nich. I co by sie nie mowilo ale zmienianie tych zasad PO turnieju jest świnstwem.
Byłoby afrontem nie napić się z FRONTEM!

"Nie ma innych armii w WFB. Jest WoCh i są zbiory proxów na zasadach wochu prowadzone przez graczy nie mających jaj żeby grać WoChem oficjalnie!"
Szczur22

Awatar użytkownika
Slayer Zabójców
Masakrator
Posty: 2333
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Slayer Zabójców »

A według mnie szkoda, że nie została bardziej poruszona kwestia karniaków przyznanych dopiero po tym jak już było wiadomo, że wygrywacie 1 punktem.
Obrazek

AndrzejAndrzej
Chuck Norris
Posty: 531

Post autor: AndrzejAndrzej »

Spokojnie, najszybciej i najgłośniej szczekaja pieski, które mają najmniejsze znaczenie. Poczekamy na stanowiska innych teamów i chairmanow.

Aha, czy śliwek już się wypowiedzial, jak to wyglądało od jego strony?

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5711
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

Sędziowie przygotowują statement.

Awatar użytkownika
mnp21
Chuck Norris
Posty: 533
Lokalizacja: Kraków

Post autor: mnp21 »

Slayer Zabójców pisze:A według mnie szkoda, że nie została bardziej poruszona kwestia karniaków przyznanych dopiero po tym jak już było wiadomo, że wygrywacie 1 punktem.
+1
Kiedyś grejtsłordy to były grejtsłordy, a nie jakieś "miecz + tarcza"...

AndrzejAndrzej
Chuck Norris
Posty: 531

Post autor: AndrzejAndrzej »

W każdym razie, warto by rozdzielić te 2 dyskusje. Zachowanie Konrada i zasedziowane karniaki z dupy. Bo na razie to wygląda tak, że nie mają argumentów na karniaki więc kieruja dyskusje na konrada.

Żyraf
Wałkarz
Posty: 79

Post autor: Żyraf »

Czy było powiedziane gdzieś, za co został przyznany karny po 5 grze?

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Za żółtą kartkę rince'a przed bitwą z Włochami. Drugą w naszym teamie więc wg rulespaca należał nam się karniak.
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

melfist
Wałkarz
Posty: 59

Post autor: melfist »

Also... no one has yet mentioned Furion. Year after year almost every single opponent he plays against complains about him and there are many reports of him trying to get away with cheating. This is not acceptable and he must be dealt with.

Czy to prawda? Widziałem go chyba na 2 turniejach, i miałem takie odczucia ...

ODPOWIEDZ