ETC 2018

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Re: ETC 2018

Post autor: Kalesoner »

Albo_Albo pisze: który to taki mądry?
nie zdziwiłbym sie jakby to furek pisał z 2 konta :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Dancaarkiiel
Falubaz
Posty: 1039

Post autor: Dancaarkiiel »

Pewnie jakiś rando z wykopka.
Obrazek

Awatar użytkownika
oczko
Falubaz
Posty: 1407
Lokalizacja: Nemezis

Post autor: oczko »

ojoj właśnie pojawił się głos o zdyskwalifikowanie całej naszej drużyny.
Obrazek

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Na podstawie shitstormu na forum or what? Coraz bardziej żenujące się to wszystko robi...
Obrazek

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

KrzysiekW pisze:
zaf pisze:
Gokish pisze: Trio legend :D Jeszcze oprócz Morroka pamiętam był kat szczurów na przelomie 6/7 edycji ale nie pamiętam już nicku :<
Skwara?
Ja bym powiedział Cosmo. Przez "C". ;)
Cosma to kojarzę i jestem pewny w 100% nie on mi machę wbił ;D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
oczko
Falubaz
Posty: 1407
Lokalizacja: Nemezis

Post autor: oczko »

Im not a Captain the following is my own view.

While being the background for this thread and discussion the question of how the winner was found need to be put aside.

This thread is about a response to what happened after between the captain of poland and the head jugde.
my views on this matter are based on the description of the insident from both the head jugde and the Danish jugde. If polish captain or other Eye-witnesses disagrees on what happened we need to hear it.

to me the main issue is the fysical intimidation, the namecalling while inapropiete is within the limits of "normal" bad or unsportsmanlike behaviour and a red or in this instance yeallow card seems a proper response.

Being fysical (walking into a person space and forcing them backwards ) with a jugde is to me crossing a line we cannot allow to be crossed. I think there has to be a consequense.

That being said I think having a captains vote on baning a single player is an extremely bad idea. The captains of ETC propose and votes on the rules they are in fact our lawmakers or parlament if you will. a body with that role should never make rules for single persons or try to retroactively punish individuels it is not within their role. Captains have chosen chairmen to run the ETC and a body of jugdes have been selected.

In my opinion any consequense recarding a situation at the tournament should be sanctioned by the jugdes and if that sanction is outside of the direct scope of rulepack it should be presented to chairmen for confirmation.

Let me state it very clearl: No good will come of captains starting to interfere in questions about a named persons participation. it's pandoras box - there is a reason vel functional democracies tries to seperate legisltors and jugdes and try to keep the jugdes independant.

in short i want there to be a consequense but this is the wrong way to do it. I also think the consequense is wrong I dont want to create martyrs or have this linger to next year and have it influence next years ETC.

What i would like to happen -and I know it sounds harsh- is for the jugdes to disqualify this years Polish team. It is in my view within the jugdes right to do that, and would affect this years polish team instead of next years.

No matter what I dont think a captains vote is the way to go.

regards Wilhelm

Groefte
Groefte
Posts: 3
Date registered Thu Aug 09, 2018 12:00 am
Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

A to chyba dosc aktywny gracz dunski

Swoja droga brakuje tez troche spojnosci polskuego przekazu, pomijajac wykopki to w jednym temacie Crus gratuluje hiszpanom, a Laik i Furion ciagle walczą, to czy ktos wie jaki jest plan? Walczyc o zloty medal, walczyc o brak banu Konrada, walczyc o brak banu innych zawodnikow? Wyciszyc wszystko z jak najmniejsza iloscia banow? Jakie sa na ten moment cele kadry?
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Apel Wilhelma mocno krzywdzący... i mocno spodziewany.

Być może dowiemy się za parę dni, jak bardzo najbardziej wokalny Chairman nie przejął się wyzwiskami.
Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Akurat pomysl zeby zdyskwalifikowac tegoroczny team (czyli bez banow na rok przyszly, zamiast tego wyzerowac wyniki tegorocznemu) to najlepsza szansa na to, by za rok zagral Konrad wiec chyba warto to przemyslec. 2 miejsce wymienione za bezwzglednie najwazniejsze ogniwo reprezentacji, jakim randomus jest, to deal ktory ocenic musza bezposrednio zainteresowani.
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Daj spokój, to wszystko idzie w bardzo złą stronę. Ktoś z repy powinien ogarnąć spójną komunikację naszego teamu. Jedna osoba z jednym zrozumiałym przekazem. Pozytywne nastawienie, troszkę pokory, dostrzeżenie które rzeczy są już nie do obrony i skupienie się na pozostałych.
Obrazek

Awatar użytkownika
malfoj
Falubaz
Posty: 1306
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: malfoj »

i za rok bylo by to samo...

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

Brawo wam reprezentacjo za cale zamieszanie. Wybudziły sie na forum osoby dawno uznane za zmarłe. Szkoda ze tylko w jednym temacie :wink:
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

Awatar użytkownika
Byro
Niszczyciel Światów
Posty: 4058
Lokalizacja: Wudzyn - Ostland

Post autor: Byro »

PAWLAK pisze:Brawo wam reprezentacjo za cale zamieszanie. Wybudziły sie na forum osoby dawno uznane za zmarłe. Szkoda ze tylko w jednym temacie :wink:
Tak sobie właśnie pomyślałem, że cała ta akcja została wywołana celowo by nieco rozbudzić nasze polskie środowisko :)
Od lat na BP nie wchodziłem, a teraz, proszę, codziennie ;)
Coma pisze:I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot?
Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego.

Awatar użytkownika
Pająk
Masakrator
Posty: 2669
Lokalizacja: Gdynia/Poznań- BWT Klika

Post autor: Pająk »

Byro pisze:
PAWLAK pisze:Brawo wam reprezentacjo za cale zamieszanie. Wybudziły sie na forum osoby dawno uznane za zmarłe. Szkoda ze tylko w jednym temacie :wink:
Tak sobie właśnie pomyślałem, że cała ta akcja została wywołana celowo by nieco rozbudzić nasze polskie środowisko :)
Od lat na BP nie wchodziłem, a teraz, proszę, codziennie ;)
ja podobnie Byro, aż myślę czy nie pograć ;-) w Infinity takich flejmów nie ma ;-)

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Łezka w oku... na mastera z Cosmem i Morrokiem to bym sobie pojechał:D
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Crusader
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3110

Post autor: Crusader »

Chłopaki zapraszamy, to najlepsza edycja ever, serio :)

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

No to chociaz skonczylo sie tylko na ostrzezeniu
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Grazbird
Kretozord
Posty: 1887
Lokalizacja: KGB Klub Gier Bez Prądu

Post autor: Grazbird »

Morrok żyje. Szykuje na się na 40stkę. Chociaż marudzi też coś o 9th.

melfist
Wałkarz
Posty: 59

Post autor: melfist »

Jakby Furion dostał Bana, to może bym nawet zaczął grać w tego batla

Awatar użytkownika
esgaroth
Falubaz
Posty: 1253
Lokalizacja: trójmiasto
Kontakt:

Post autor: esgaroth »

Crusader pisze:Chłopaki zapraszamy, to najlepsza edycja ever, serio :)
oraz najtrudniejsza

ODPOWIEDZ