ETC 2018

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
JimMorr
Chuck Norris
Posty: 445

Re: ETC 2018

Post autor: JimMorr »

wind_sower pisze:To trochę jakby twierdzić, że mistrzostwa świata w piłce nożnej szkodzą piłce nożnej.
Chciałbyś poznać opinię klubów na ten temat...?

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Jestem ciekawy, który klub piłkarski uważa, że mistrzostwa świata działąją na szkodę popularności piłki nożnej.

Awatar użytkownika
Solo
Falubaz
Posty: 1330

Post autor: Solo »

Legia Warszawa

Awatar użytkownika
Dastor
Masakrator
Posty: 2637
Lokalizacja: Warszawa- Cobra Kai

Post autor: Dastor »

Solo pisze:Legia Warszawa
:D
Obrazek

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

Jestem ciekawy, który klub piłkarski uważa, że mistrzostwa świata działąją na szkodę popularności piłki nożnej.
Myślę że większość jeżeli mówimy o kolejnych MŚ w grudniu 2022, za których zorganizowanie Quatarczycy łądnie posmarowały Blatterowi.
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
Glonojad
Kretozord
Posty: 1715
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Glonojad »

Generalnie sporo klubów uważa, ze terminy reprezentacyjne to strata czasu :o

Skoro już tą analogia idziemy, to w futbolu przynajmniej bie wszystkie turnieje są na 2*11 graczy i 2*45 minut na dużym boisku.
Uprawa warzyw od 1997 roku
ObrazekObrazekObrazek

Napadzior
Chuck Norris
Posty: 547

Post autor: Napadzior »

Glonojad pisze:Generalnie sporo klubów uważa, ze terminy reprezentacyjne to strata czasu :o
Marszałkowsko bardziej sporo klubów uważa, że odwrotnie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Trzymałem kciuki, jak co roku.
Śledziłem forum i social media i emocje, jakich oczekiwałem, znalazłem.
Miłe to uczucie wiedziec, że Polska jest wciąż niekwestionowaną potęgą w tym sporcie.

Wszystkim kadrowiczom dziękuję za kolektywny wysiłek, który sprawił, że trofeum ETC pozostało w polskich rękach!

Szkoda, że głownym wątkiem po ETC jest afera związana z naszą reprezentacją. Nie będę się wypowiadał na temat domniemanych błędów sędziowsko-organizacyjnych, niesportowego zachowania, wałów, itd. Nie chce nic wyrokować, bo nie znam okoliczności na tyle dobrze, żeby rościć do tego prawo. Wypowiem się natomiast na temat tego jak w tej aferze nasza kadra wygląda.
Polityka ETC Was przerosła, przyjęliście postawę, która w ciągu kilku tygodni tylko pogorszyła atmosferę wokół Was.
Nie kupuję kitu, który kilku komentatorów próbuje mi wciskać, że jesteśmy aż tak mocni, że musimy być nienawidzeni. Jesteśmy na tym szczycie od kilkunastu lat, a PR raptownie pogorszył się w ciągu ostatnich 2 lat. To nie jest wina "złych ludzi" z zachodniej Europy, tylko pokłosie decyzji, które Wy jako kadra w zasadzie autonomicznie podejmujecie. Jakie to były decyzje? To już temat do Waszej refleksji na nadchodzące miesiące, jeśli kadra 2019 ma zamiar nie tylko znów być na szczycie, ale też sprawić, że atmosfera wokół niej będzie lepsza. W historii sportu jest masa czempionów, którzy budzili i budzą szacunek rywali i kibiców w sposób niekwestionowany. Wam do tego brakuje bardzo dużo, sadząc po medialnej nagonce na Was jako zespół, i na jednostki.

Jeśli kolejni selekcjonerzy i kadrowicze celują w bycie battlowymi bad-boyami, to ja nie popieram.
Zdecydowanie wolałbym, żeby polscy gracze byli postrzegani pozytywnie, żeby byli kojarzeni z czystą gra, dobrymi manierami i szacunkiem dla oponentów.
Fajnie byłoby tez, żeby te wartości wyrastały z naszego własnego ogródka, zeby normą były wysokie standardy kultury osobistej, dbałośc o transparentność rozgrywki, itd.

Mam nadzieje, że jak odkurzę modele za kilka lat, to będę pozytywnie zaskoczony...

Rozumiem Glonojada, i zgadzam sie z nim poniekąd w kwestii wpływu ETC na środowisko.
T9A istnieje przede wszystkim z myślą o ETC, co powoduje, że niektórzy sami nie wiedza czy dany wątek wszczynać na forum ETC czy t9a..?
Polska scena od dawna jest definiowana przez cykl turniejowy, którego rezultatem są powołania do kadry. Jesli ETC będzie sie borykac z takimi problemami jak brak sensowych i konsekwentnych regulacji zasad i aspektów organizacyjnych, brak zaufania dla chairmanów, brak zaufania dla sędziów, nagonki na graczy, to będzie to bardzo mocno rzutowac na środowisko, bo ETC to inicjatywa oddolna.
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Awatar użytkownika
Klaudel
Falubaz
Posty: 1064
Lokalizacja: Rogaty Szczur

Post autor: Klaudel »

Troche analiz z ETC dla zainteresowanych.

https://www.the-ninth-age.com/index.php ... ost1057589
We can't stop here. This is bat country.

ODPOWIEDZ