ETC 2018

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Re: ETC 2018

Post autor: Kalesoner »

Ja w sumie też :p
Obrazek

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Szaitis pisze:Kacper, moze wlasnie wprowadzamy nowe standardy? A to swietne kandydatury!
Sorry Marek, ETC mnie mierzi - lubię poczytać sobie repki i obowiązkową dramę na forum, ale tegoroczne akcje są obrzydliwe. Nawet gdybym był świetym graczem nie jestem pewien czy chciałbym obecnie w polskiej repie grać.

Raz że ogólnie jestem wkurzony tą nagonką, dwa że byłem w tym roku na 3 masterach (Herford, DMP, Comicon) i dwa z nich dają standard lepszy niż ETC za mniejszy hajs i bez tych pokładów hejtu. Severian pociśnie zapewne spoko imprezę, ale wietrzę, że ilość teamów w T9A będzie mniejsza niż w tym roku. Zamiast załatwić wszystko sprawnie i spokojnie, zawsze znajdzie się kilka gorących głów, które lubią do siebie postrzelać z lewego shiftowego.

No i efekt jest taki, że smród się rozszedł i Fryderyk spakował swoje makiety, Polska repka zyskała nieprzychylne opinie, sporo osób się kłóci o w sumie pierdoły - nie mówię tu oczywiście o krucjacie Kalesoner vs Furion, bo ona jest oczywiście obiektywna i w ogóle niezabarwiona emocjonalnie i nie piszę tak wyłącznie dlatego, że Kalesoner jest ze mną w klubie - to pytam się siebie, czy faktycznie nie byłoby lepiej zrobić sobie przerwę od ETC.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

A co to, Marek też dostał bana? Bo zgubiłem to w tej dyskusji :P
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Leoh
Wodzirej
Posty: 723
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Leoh »

Moze rodzaj samoukarania? Moze mial pilnowac Konrada a zamiast tego pod koniec dnia krzyczal "i jeszcze uduś tą jego żmije" ;)
Ostatnio zmieniony 19 sie 2018, o 21:18 przez Leoh, łącznie zmieniany 1 raz.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Leoh pisze:Moze rodzaj samoukarania? Moze mial pilnowac Korada a zamiast tego pod koniec dnia krzyczal "i jeszcze uduś tą jego żmije" ;)
XD XD XD Marek had one job...
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
oczko
Falubaz
Posty: 1407
Lokalizacja: Nemezis

Post autor: oczko »

A może w przyszłym roku zrobić dla kadry trening charakterów - dobrać najbardziej wkurzających graczy jako sparing partnerów żeby nauczyli się panować nad emocjami?
Obrazek

Awatar użytkownika
Crane
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3289
Lokalizacja: Biała Podlaska/ Warszawa - Czarne Wrony

Post autor: Crane »

kto zapłaci Klopsowi za nadgodziny, wtedy?
Obrazek

Awatar użytkownika
Akadera
Falubaz
Posty: 1349
Lokalizacja: Białystok - Front Wschodni

Post autor: Akadera »

Crane pisze:kto zapłaci Klopsowi za nadgodziny, wtedy?
Klops to hobbysta, więc pewnie za friko by im pomógł będąc po prostu sobą :P
kudłaty pisze:Wiadomo alkohol jest dla ludzi, ale śliwowica jest dla frontu wschodniego

Awatar użytkownika
Solo
Falubaz
Posty: 1330

Post autor: Solo »

Kalesoner chyba za dużo szaleju się najadłeś i cię boli brzuszek :D czemu piszesz mi takie niemiłe rzeczy ? Ja nawet nie byłem w tej drużynie której tak bardzo nie kibicujesz i której tak bardzo nie szanujesz.
Mleko się rozlało chłopaki dali z siebie wszystko w tym roku się nie udało, a wstydem dla polski jest pisanie takich głupot kolegom z reprezentacji.
Nie było nas tam, oni wiedzą co przeżyli ja im w 100% wierzę że sędziowie byli stronniczy i namawiam do zaprzestania głupiego hejtu.
Mnie również oczerniano o oszustwa przy battlu, ciężko oczyścić się z ohydnych kłamstw na swój temat, ale żeby wygrać trzeba grać.
I tego kadrze tegorocznej życzę, są ludzie którzy ciągle w was wierzą, kibicują i wspierają.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Oczerniał szczegolnie w wywiadzie z Dymitrem podly czlowiek, ktorego imienia nie wolno wymawiac...
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Kiedy wybieramy selekcjonerów na rok 2019 ? I gdzie można zgłaszać kandydatury ?
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

panterq
Masakrator
Posty: 2461
Lokalizacja: Legion

Post autor: panterq »

Dziedzic pisze: A żeby było śmieszniej, nie jest tak, że nic się nie stało. Dzięki wam, ostatnio na UB przeciwnik zrezygnował z gry ze mną bo "nie będzie grał z oszustem z Polski"- a mnie nawet na tym ETC nie było.
Ciekawe, ostatnio grałem tam z Epoepo (przynajmniej tak wyszło z rozmowy) z Hiszpanii, jak się dowiedział że jestem z Polski to stwierdził, że dostał od Szaitisa straszny oklep, ale mecz wspomina bardzo miło. Ani słowem nie wspomniał o całej tej akcji, a już na pewno nie wyzywał mnie od oszustów. Może po prostu coś robisz źle?
Yes they drink blood. Yes, some of them have been known to command armies of the damned. But at least they're not Elves.
- Niles Valera, Agitator

Dziedzic
Chuck Norris
Posty: 571

Post autor: Dziedzic »

co zrobiłem źle? Zapytał skad jestem, odpowiedziałem zgodnie z prawdą. Cała sytuacja miała miejsce podczas deployu. Zwyczajnie zaczynam wierzyć że mam pecha do spotykania pojebow.

swoją drogą jestem za pietnowaniem chujo-grania. Najlepiej na naszym własnym podwórku. Bez jakiejkolwiek litości. Twarda gra nie oznacza że masz być busem i chamem. Zrobimy porządek u siebie będzie profit na zewnatrz
Gremlin pisze:Co się dziwicie? Chłopaki przyjeli 7 lepców na twaSz, traca 3 zęby z tego 2 przednie, a wciąż dzierżą w ręku bagietę, która chcą zjeść. A Furek im tą bagietę zajumał i pobił nią ostatniego żywego francuskiego rycerza sprawiedliwości. Pieprzony polski złodziej. Odarł ich z marzeń.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Z tego co pamiętam to do UN i Meksyku też Cię nie chcieli i miało to miejsce przed ETC więc nic się nie zmieniło - może, wzorując się na postach które tu popierasz zaczniesz od spojrzenia na siebie...
Z chujo graniem to samo - przypomnij sobie jak zagrałeś ze mną parę lat temu we Włocławku...
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Zwróć Solowi uwagę, że pisze głupoty w odpowiedzi dowiedz się, że :
Piszesz o nim niemiłe rzeczy
Nieszanujesz drużyny
Solo jest niesłusznie oskarżany o bycie walkarzem i mu z tym źle

Czyste złoto :mrgreen:
A wiesz, że w sumie między innymi przez ciebie Solo, Cruss tak naprawdę nie ma podstaw, do zarzucenia kłamstwa Chrisowi z forum ETC?

Qc, Szaitis zapowiedział niedawno bojkot turniejów, na których banują graczy.
Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

No tak, ale może być selekcjonerem, przeca nie musi tam jechać :) Zresztą tez trochę racji macie - jest naprawdę sporo turniejów na świecie i nie jest tak, ze ETC jest must have - zwłaszcza przy otwartej formie Herford i DMP
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Wy tu Pitu Pitu a relacji nie ma wszystkich :<
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Dziedzic
Chuck Norris
Posty: 571

Post autor: Dziedzic »

Laik pisze:Z tego co pamiętam to do UN i Meksyku też Cię nie chcieli i miało to miejsce przed ETC więc nic się nie zmieniło - może, wzorując się na postach które tu popierasz zaczniesz od spojrzenia na siebie...
Z chujo graniem to samo - przypomnij sobie jak zagrałeś ze mną parę lat temu we Włocławku...
Po co tak agresywnie i ad personam? Mógłbym Ci odpowiedzieć podobnie, tylko nie warto bo ja tam niczego złego dla nikogo nie chciałem i nie chcę.

Z miejscem na ETC podobno Meksyk miał już paczkę, do UN dostali sie najszybsi oraz koledzy typa, który ten temat ogarniał. Nikt mi nic nie powiedział, że nie chce Lohosta, albo że nie chce Polaka. Na siebie spojrzałem, dlatego też nie założyłem ponownie konta na T9A. A czy Ty Laiku spojrzałeś na siebie? Czy rzuciłeś kamieniem bo sam jesteś bez winy?

Włocławek był w 7 edycji czy na początku 8? To trochę śmieszne i straszne. Straszne, że od tamtej pory rzeczy jak we Włocławku zdarzały mi się zupełnie sporadycznie, śmiesznie, że tylko ten przykład wyciągnąłeś i to z czasów tak zamierzchłych. Zresztą wymuszenie zgody na nielegalny manewer też do czystych zagrań nie należy, czy się mylę Panie Selekcjonerze?

A skoro już ad personam to niech też będzie nauczka dla Ciebie, może w porę się opamiętasz. Można mnie podać jako oczywisty i jasny przykład jak szybko można stracić dobre imię, jak można się zgubić wszystkim tłumacząc że się nie jest wariatem. Ja to przerobiłem i powiem Ci że taka walka nie ma sensu. Gryziesz mnie, siebie, na forum ETC itd. bo próbujesz się bronić, swojego poglądu i stanowiska i ja Ciebie zupełnie rozumiem. Natomiast nie tędy droga. Najpierw był na cezurowanym Furion, później cała drużyna, teraz cały kraj. Chyba nie po to tam pojechaliście? Macie jeszcze kilka możliwości i wykorzystajcie je.

Wiesz co, z mojej perspektywy strasznie daliście dupy i nawet gdybyście wygrali w tych okolicznościach to i tak by to nic nie zmieniło. Tylko żaden z was nie ma odwagi nawet przed nami w PL powiedzieć zwykłego przepraszam. Idziecie w zaparte i tylko pogarszacie sprawę. W chwili obecnej najlepszą taktykę przyjął Konrad i Artur, ale też nie optymalną. Tak patrzę na to co się zadziało i zadaję sobie pytanie "jak tacy inteligentni ludzie mogli się wje**ć w taki gówno?".
Gremlin pisze:Co się dziwicie? Chłopaki przyjeli 7 lepców na twaSz, traca 3 zęby z tego 2 przednie, a wciąż dzierżą w ręku bagietę, która chcą zjeść. A Furek im tą bagietę zajumał i pobił nią ostatniego żywego francuskiego rycerza sprawiedliwości. Pieprzony polski złodziej. Odarł ich z marzeń.

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5344

Post autor: Tutajec »

Przepraszam, No i jeszcze raz za Serbie :(
Obrazek

Dziedzic
Chuck Norris
Posty: 571

Post autor: Dziedzic »

Brawo. To skoro sprawa załatwiona to jak możemy wam pomóc? Rozumiem, że jatka na wewnętrznym forum nie pomaga, dla mnie eot.
Generalnie Laik bardzo ładnie powiedział do Jh że bez nich, ale też bez całego środowiska nie ma nas(dokladnie ich). Powiedział, ale nie myślał co widać później w praktyce na forum Etc. Czas to jednak zastosować. Zagrajcie kartę, której już i tak nie użyjecie. Robson zwrócił uwagę że na zewnątrz nie liczy się jak mądra rzecz chcesz przecisnąć bo liczy się jej forma a nie treść. Zagrajcie Konradem.
Ja wiem, że jest wam ciężko i że nie poswiecacie kolegów ale też nikt tego nie oczekuje. Przekonajcie Konrada żeby przeprosił publicznie. Nie za to co zrobił ale jak to wyglądało. Forma o formie. Myśleć może co mu się podoba, ja na jego miejscu nie wiem czy bym się zatrzymał na słowach. Później strategia dlugofalowa czyli być tam gdzie o nas piszą. Chcą systemu kar? My chcemy bardziej. Chcą kogoś karać my chcemy bardziej itd. Generalnie będzie wyglądało jak debilizm ale to skuteczna taktyka na całym świecie. Ja chciałem jak wy twardo obstawiać przy swoim, czy dobrze na tym wychodziłem? Niespecjalnie.
Gremlin pisze:Co się dziwicie? Chłopaki przyjeli 7 lepców na twaSz, traca 3 zęby z tego 2 przednie, a wciąż dzierżą w ręku bagietę, która chcą zjeść. A Furek im tą bagietę zajumał i pobił nią ostatniego żywego francuskiego rycerza sprawiedliwości. Pieprzony polski złodziej. Odarł ich z marzeń.

ODPOWIEDZ