ETC 2018

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Voodoo
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3000
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa
Kontakt:

Re: ETC 2018

Post autor: Voodoo »

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
esgaroth
Falubaz
Posty: 1253
Lokalizacja: trójmiasto
Kontakt:

Post autor: esgaroth »

Albo_Albo pisze:Pisałem także że NIE MOŻNA DOPUśCIĆ aby sytuacja z Konradem przesłoniła sytuację ze ZŁYM sędziowaniem
DOKŁADNIE
to są dwie osobne sprawy, złe sędziowanie i Abrassus, nie wypowiadajcie się na zagranicznych formach, niech sprawa przycichnie, wtedy pewnie się poruszy się temat samowolki sędziów i stronniczego sędziowania, takie rzeczy mogą rozwalić środowisko "po co mam tam jechać, tam sędziuje ten i ten a on nie lubi mojej armii lub mojego składu"

Romek
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Szczecin

Post autor: Romek »

Myślę, że oświadczenie Charimanów zamyka temat sędziowania.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Nie zamyka, ma być ejszcze oswiadczenie sedziow uzasadniajace wszystkie decyzje podjete w trakcie turnieju (w tym zolte kartki) podobno
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Chairman napisał, ze przy ogłaszaniu decyzji sugerowali sie także reportem sędziów. Czyli już jest tylko niepubliczny?
Obrazek

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Our statement is only available to the Chairmen at the moment, when they are done with it im sure it will be published, but for now we have to respect the Chairmen's decision on keeping the statement hidden

Awatar użytkownika
oczko
Falubaz
Posty: 1407
Lokalizacja: Nemezis

Post autor: oczko »

Zasady były nie jasne? - tak. Wynikały z błędu? - tak. Czy przez to przestają być zasadami? - niestety nie. Rozumiem że sędziowie mieli ciężką decyzję, dwie możliwe decyzje krzywdziły jedną ze stron, ale była jedna która chociaż częściowo usatysfakcjonowała by obie strony. Tak niestety sędziowie stworzyli groźny precedens - można podważać zasady o ile są nie jasne. Ciekawe.
Obrazek

Spawn
Chuck Norris
Posty: 476

Post autor: Spawn »

Nie byłoby tego całego zamieszania, gdybyśmy nie dostali 2 żółtych kartek i oddawali wyniki na czas. Może im przejdzie ciśnienie po tak długim czasie i nie zbanują Abrassusa.

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5344

Post autor: Tutajec »

Akurat wyniki nie miały znaczenia bo są z bitwy z Hiszpanami ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Szaitis
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: Szaitis »

I byly wpisane na czas ale system nie zaskoczyl

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

ślivek
Kretozord
Posty: 1659

Post autor: ślivek »

Nie pisałem wcześniej bo proszono o nie pisanie przed decyzją Krzesłowych.
Teraz możecie sobie poczytać na forum etc stanowisko sędziów (generalnie spisane przez resztę z moimi dodatkami tylko).
Postaram się później napisać parę słów o wszystkim poza tą akcją i ew. odpowiedzieć na jakieś pytania jak się pojawią o samej tej decyzji. Ale to później.
Obrazek

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Nie ma co czytać. Sędziowie olali regulamin i tyle.

Awatar użytkownika
Danrakh
Falubaz
Posty: 1100
Lokalizacja: Legion Kraków klub pijaków ;)

Post autor: Danrakh »

@ślivek, nie zazdroszczę Ci sytuacji, w jakiej zostałeś postawiony. Mógłbyś przy okazji oświadczenia wyjaśnić czy jakikolwiek team dostał kartkę za oszustwo lub usiłowanie oszustwa?
Zniosę wszystko pod warunkiem, że to komplement.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Nasz czempion czystej gry oraz przegrywania z klasą obraża chairmana (z klasą):
I wouldn't be too surprised at Furions view point on this matter - this morning he has called me both a retard and a moron when debating this topic on our chairmens.

Interestingly, around this time I was messaged by another party on the same chat to say to stop arguing with idiots - fun times ahead!
Obrazek

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

Myślę, że można by przestać już polemizować bo chyba już za dużo "dymu" zostało zrobione.
Wg mnie plan działania powinien być następujący:

- przestać obrażać ludzi
- przestać się wykłócać
- przeprosić za awanturę z sędziami argumentując zachowaniem pod wypływem emocji
- przeprosić za sytuację z żoną
- postarać się ocieplić wizerunek kadry
- zaakceptować decyzję
- wnieść o uściślenie przepisów aby na kolejne lata zostawić mniej manewru sędziom
- spróbować się pozbyć pocichutku fjugina jako sędziego na przyszłe ETC o ile to możliwe

+ to co konstruktywnego przyjdzie Wam do głowy

Jako Team jesteście najlepsi i to udowodniliście. Furion Abrasus Laik Szaitis Shino Artur Rince Crusader jesteście wielkimi graczami i jednymi z najlepszych nie mniej teraz musi być na chłodno polityka a nie rejtanowswska walka ze wszystkimi.

PSz
Falubaz
Posty: 1419

Post autor: PSz »

Panowie, ja tam kupuje kopiuj-wklej bład.
Sędziowie zadecydowali a tu start gównoburzy
Nie kupuje natomiast tekstów o tej zazdrosci.
Sądze raczej że sami się zafiksowaliscie na robieniu kolejnych rekordów że straciliscie z oczu perspektywę.
W 2019 chyba trza wysłać JH by odbudować wizerunek :)

Awatar użytkownika
Gasior
Postownik Niepospolity
Posty: 5108
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Gasior »

Popieram Psz! :D
:twisted: always Vampire :twisted:

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Tak tak, to by było równo 10 lat od kiedy wykolegowaliśmy Malala, Darka i Robsona z kadry. Piękne czasy. 14 dzieciaków temu.

PSz
Falubaz
Posty: 1419

Post autor: PSz »

Jak ich wykolegowaliscie to teraz macie szanse ich przeprosic i zaproaic do teamu. Będą powroty :)

ODPOWIEDZ