Selekcja 2019

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Selekcja 2019

Post autor: Laik »

Dziękujemy wraz z Crusem za możliwość wybierania składu na tegoroczne ETC, myślimy że wyszło nienajgorzej :) , jednocześnie czas myśleć o kolejnym roku i o tym co można zrobić lepiej.

Ogłoszenie otwarte do wszystkich członków naszej społeczności -, proszę o zgłaszanie się w tym temacie osób (duetów wszak to sprawdzony system) które chciałby się podjąć selekcji - deadline to poniedziałek koniec dnia.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

IMO trochę krótki termin na zgłoszenia, dałbym przynajmniej tydzień.

Gremlin
Masakrator
Posty: 2431
Lokalizacja: Szczawnica/Kraków
Kontakt:

Post autor: Gremlin »

Przecież nie napisał którego tygodnia, więc easy. Czas jest.
xYz

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

To dajmy termin do poniedziałku - jeśli ktoś śledzi battla to trafi tutaj (wrzucę jeszcze info na BP)
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Dziedzic
Chuck Norris
Posty: 571

Post autor: Dziedzic »

Kogo byli selekcjonerzy namaszczą na swoich prawdopodobnych następców?
Laik pisze:Dziękujemy wraz z Crusem za możliwość wybierania składu na tegoroczne ETC, myślimy że wyszło nienajgorzej :) , jednocześnie czas myśleć o kolejnym roku i o tym co można zrobić lepiej.
Faktycznie. Do porażki PRu Team Poland mogliście nie wygrać ETC mając "najmocniejszy skład ever". Oh, wait...
Normalnie Laik, Ty to wiesz jak mnie skusić na kolejnego posta. Niegrzeczny batlowcu Ty; kusicielu. :twisted:
Gremlin pisze:Co się dziwicie? Chłopaki przyjeli 7 lepców na twaSz, traca 3 zęby z tego 2 przednie, a wciąż dzierżą w ręku bagietę, która chcą zjeść. A Furek im tą bagietę zajumał i pobił nią ostatniego żywego francuskiego rycerza sprawiedliwości. Pieprzony polski złodziej. Odarł ich z marzeń.

Awatar użytkownika
WarX
Chuck Norris
Posty: 663
Lokalizacja: Katowice

Post autor: WarX »

Znaczy chodzi o osoby, które zostaną 'managerami kadry'? ;)

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Nie wiem o co chodzi ale jeśli Lohost opowiada o porażce PRowej to warto go posłuchać :P
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Zeppelin
Falubaz
Posty: 1391
Lokalizacja: Górny Śląsk - Katowice

Post autor: Zeppelin »

Nie wiem, czy uda się do tego doprowadzić ale uważam, że najlepszym kandydatem byłby i jest Abrasus.

Myślę, że powinien zostać Selekcjonerem Kadry. Nasze Polskie środowisko uhonoruje w ten sposób naszą legendę, w wyraźny sposób pokaże jak bardzo jesteśmy wdzięczni za jego dokonania w kadrze oraz pokaże co nasze środowisko myśli o międzynarodowym banie i gdzie go ma.

Abrasus - byłeś Wielki, bądź Wielki. Zbieraj watache i idźcie po złoto!
I believe in Honour.!

Dziedzic
Chuck Norris
Posty: 571

Post autor: Dziedzic »

Laik się zapomniał przelogowac. Fajnie że chociaż odczekaliscie aż trochę opadną emocje.
Imo zupełnie odwrotnie, nie w przyszłym roku. Szkoda że już postanowione.
To skoro już spadła ta kandydatura od zupełnie randomowego i bezstronnego członka społeczności T9A, to już Laik możesz napisać ze swojego konta odpowiedź na moje pytanie. Kogo mamasciliscie na swoich następców? Czy jeszcze nie masz odwagi? To napisz chociaż te drugą osobę bo jedna już znamy.

BTW kto chciałby ze mną być selekcjonerem kadry 2019? Obiecuję minimum pracy i odpowiedzialności bo i tak zamierzam zrobić wszystko sam, ale wymóg formalny....
Gremlin pisze:Co się dziwicie? Chłopaki przyjeli 7 lepców na twaSz, traca 3 zęby z tego 2 przednie, a wciąż dzierżą w ręku bagietę, która chcą zjeść. A Furek im tą bagietę zajumał i pobił nią ostatniego żywego francuskiego rycerza sprawiedliwości. Pieprzony polski złodziej. Odarł ich z marzeń.

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

... :|
Czy ty właśnie potraktowales Filipa jako Laika ? 0_o
Ja rozumiem że Laik jest skłony do wielu rzeczy jak rękoczyny czy skakanie po stołach ale o robienie specjalnie drugiego konta na forum o figurkach bym go nie posądzał :lol2:
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Dziedzic pisze: BTW kto chciałby ze mną być selekcjonerem kadry 2019? Obiecuję minimum pracy i odpowiedzialności bo i tak zamierzam zrobić wszystko sam, ale wymóg formalny....
Załóż drugie konto - może nick Lohost (ponoć wolny) i zgłosicie się razem :)
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Dziedzic
Chuck Norris
Posty: 571

Post autor: Dziedzic »

Nie ważne kto napisał, ważne czyj pomysł realizuje. Worek się rozwiązał, przecież tylko o to chodziło, nie przypadkiem nie ma jeszcze propozycji nowych selekcjonerow. Laik lubi łamać tradycje ale tutaj to już jest wyrafinowana gra.
Osobiście uważam że Abrasus może pomóc selekcji, ale pojawienie się go w choćby w pobliżu Etc bardziej zaszkodzi niż pomoże. Jak najbardziej rozumiem chęć postawienia go w roli selekcjonera a nawet kapitana żeby zasmiać się T9/Etc w twarz, ale to przyniesie odwrotny skutek od zamierzonego.
Imo najlepsza będzie ta reprezentacja, która bezsprzecznie pokona community w ich własną grę. Już raz zostało pokazane że Herkules dupa gdzie ludzi kupa.
Gremlin pisze:Co się dziwicie? Chłopaki przyjeli 7 lepców na twaSz, traca 3 zęby z tego 2 przednie, a wciąż dzierżą w ręku bagietę, która chcą zjeść. A Furek im tą bagietę zajumał i pobił nią ostatniego żywego francuskiego rycerza sprawiedliwości. Pieprzony polski złodziej. Odarł ich z marzeń.

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Że w sensie Filip.. Laika ... :| ....... :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:
You made my day =D>
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

to aby zaczac temat chcialbym zglosic Tomka Tutaja i siebie

rozmowy okoloselekcyjne zostawic w tym temacie, czy przeniesc do jakiegos tematu obok, aby bylo czytelniej?

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Zeppelin pisze:Nie wiem, czy uda się do tego doprowadzić ale uważam, że najlepszym kandydatem byłby i jest Abrasus.

Myślę, że powinien zostać Selekcjonerem Kadry. Nasze Polskie środowisko uhonoruje w ten sposób naszą legendę, w wyraźny sposób pokaże jak bardzo jesteśmy wdzięczni za jego dokonania w kadrze oraz pokaże co nasze środowisko myśli o międzynarodowym banie i gdzie go ma.

Abrasus - byłeś Wielki, bądź Wielki. Zbieraj watache i idźcie po złoto!
Kiedy czytałem tego posta słyszałem wyraźnie dudnienie kopyt i szum skrzydeł naszej husarii.

Inspirujące.
Wzruszające.
Obrazek

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Shino pisze:to aby zaczac temat chcialbym zglosic Tomka Tutaja i siebie

rozmowy okoloselekcyjne zostawic w tym temacie, czy przeniesc do jakiegos tematu obok, aby bylo czytelniej?
Moze przenieść bo lubię te moje intrygi dostrzegane przez niezawodnego Lohosta ale trochę chlew się robi.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Shino pisze:to aby zaczac temat chcialbym zglosic Tomka Tutaja i siebie

rozmowy okoloselekcyjne zostawic w tym temacie, czy przeniesc do jakiegos tematu obok, aby bylo czytelniej?
Głosowałbym :)

Nie zgodziłbym się, że Konrad jest złym kandydatem - swoje zachowanie odpokutował banem, więc nie zagra i tyle w temacie. Bonusowy ostracyzm na naszym podwórku nie jest wymagany - a do tego nic nie da. Nie widzę, jak miałaby zaszkodzić jego obecność, za to widzę jak mógłby zaszkodzić brak jego gry/roczna przerwa od udziału w pacynkach. Moim zdaniem bardzo trudno byłoby znaleźć inna osobę, której wkład merytoryczny może wpłynąć na wynik całej kadry w tak znaczący sposób.
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

ślivek
Kretozord
Posty: 1658

Post autor: ślivek »

A co mi tam - kandyduję z Dziedzicem jako słup aby jego kandydatura była legalna :) Niech będą te przynajmniej dwie kandydatury ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

czyli póki co są:

1. Shino i Tutajec
2. Dziedzic i Ślivek
3. ???

Dziedzic
Chuck Norris
Posty: 571

Post autor: Dziedzic »

ślivek pisze:A co mi tam - kandyduję z Dziedzicem jako słup aby jego kandydatura była legalna :) Niech będą te przynajmniej dwie kandydatury ;)
Eh, lubisz umniejszać swój wpływ na różne rzeczy, ale słup to zdecydowanie przesada :)

Czy programy mamy wklejać teraz czy podczas głosowania, czy mamy sobie darować?
Gremlin pisze:Co się dziwicie? Chłopaki przyjeli 7 lepców na twaSz, traca 3 zęby z tego 2 przednie, a wciąż dzierżą w ręku bagietę, która chcą zjeść. A Furek im tą bagietę zajumał i pobił nią ostatniego żywego francuskiego rycerza sprawiedliwości. Pieprzony polski złodziej. Odarł ich z marzeń.

ODPOWIEDZ