ETC 2020

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Re: ETC 2020

Post autor: QQrydza »

Ale chłopie co to za filozofia.

Żeby zostać selekcjonerem > musisz zostać selekcjonerem.

Obrazek
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Laik, ale pytasz o ten rok, w którym nie wybrali. Równie dobrze mógłbyś pytać kandydatów 2 i 3 o ich wybór w 2013 czy tam którymś.
Obrazek

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

O przyszły rok ciężko pytać bo nie wiadomo jeszcze nic albo co najwyżej nie wiele.
Pytam o najświeższy - proste pytanie do kandydatów - kogo by wybrali i dlaczego? Starają się o tą fuche, cześć nawet kolejny raz, to chyba powinni mieć jakieś zdanie.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Jasne, to normalne pytanie. Przy zeszlych wyborach pytałeś przecież o to samo. I przy zeszlych i zeszlych.


NOT
Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Myślę, że sa dokładnie 2 osoby, które trzeba przekonać, i juz z tymi 2 osobami sa rozmowy. Powodzenia wszystkim zainteresowanym, dogadajcie sie szybko i wskażcie nam świetlana droge do przyszłości

A wybierać to średnio było z kogo i to też temat dla selekcjonerów - zwiększyc podaż topowych graczy. Bo Co by dała zamiana Rince na Krzemiego a Laika na Xargosa? może 3 miejsce tyle, naprawde nie zmieni to tematu, że graczy topowych nie przybywa i zainteresowanie kadra spada i to generalnie fakty, których nie chcecie dostrzegać
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Kalesoner pisze:Jasne, to normalne pytanie. Przy zeszlych wyborach pytałeś przecież o to samo. I przy zeszlych i zeszlych.

NOT
W ubiegłych latach prawdopodobieństwo wyboru ludzi będących dalej od kadry było znacznie mniejsze. JKM nie ma sensu pytać o skład rządu...
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Co to znaczy dalej od kadry? To jest jakaś kadra zanim zostanie ona wybrana? I to chyba selekcjoner a nie kolega z forum decyduje, kto jest dalej od kadry. Przecież w momencie rozpoczęcia selekcji wszyscy zainteresowani mają do kadry podobno tak samo blisko.
Obrazek

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Widzę że szukasz dziury w całym. Do tej pory, wygrywali kandydaci wskazani jako potencjalni przez dotychczasowych salekcjonerow, osoby będące w kadrze nie raz (zwykle łącznie po kilkanascie występów na ETC). Teraz szansę maja inni kandydaci z mniejszym doświadczeniem.

Pytanie nadal stoi.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Twoja argumentacja jest daleka od tego, żeby nazwać ją całą. Dlatego tak łatwo znaleźć w niej dziury.

Moim zdaniem powinieneś przestać agitowac, bo nie pomagasz układowi, którego próbujesz bronić. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Układ :), sprawdzony system wyboru. Nikt przez te wszystkie strony dyskusji nie podał kogo ten "układ" pomimal. Samo bicie piany.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Układ - podaje definicje z wikipedii - system selekcji, który daje wynik za pudłem. :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Szaitis
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: Szaitis »

Uwazacie ze pytanie jak miala wygladac kadra w tym roku nie jest ciekawe? Ja uwazam ze niezaleznie od tego kto zostanie selekcjonerem fajnie poznac opinie innych. Dla mnie to jest ciekawe jak powinna wygladac kadra wg Robsolona oraz Lohosta ze Slivkiem w tym roku.

Mysle ze i inni moga sie wypowiedziec, jak wg Ciebie Marcin powinna wygladac kadra w tym roku?

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Marek, to oczywiste, że bym wybrał samych JH, dlatego nie kandyduje, bo nikt normalny by na mnie nie zagłosował. :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Szaitis
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: Szaitis »

No i dla mnie to spoko wizja, uczciwa :) jasne kryteria :) a nie jestes ciekawy kogo by wybral Robsolon i Lohost ze Slivkiem?

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Uważam, że wkręcanie kandydatów w takie deklaracje przed rozpoczęciem kolejnej selekcji jest nieuczciwe, bo odpowiedzenie na twoje pytanie może zrazić tych niewybranych, a jeszcze głosujących. W końcu to są kwestie bardzo ambicjonalne i personalne dla niektórych.
Obrazek

kleryk
Mudżahedin
Posty: 222

Post autor: kleryk »

Pytanie czemu nikt nie chce głosować na Robsolosona
Początek nowej Ery

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Tak tylko się w trące bo mnie to zastanawia... a jak mają uczciwie przedstawić wam swoje typy reprezentantów ? skoro nie uczestniczyli w procesie selekcji, a niektórzy nawet nie kandydowali. Przecież te pytanie jest z dupy :roll: :|
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Eltharion pisze:Tak tylko się w trące bo mnie to zastanawia... a jak mają uczciwie przedstawić wam swoje typy reprezentantów ? skoro nie uczestniczyli w procesie selekcji, a niektórzy nawet nie kandydowali. Przecież te pytanie jest z dupy :roll: :|

Jeśli ktoś teraz nie potrafilby na takie pytanie odpowiedzieć to byłby właściwym selekcjonerem?
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Szaitis
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: Szaitis »

Czemu jest z dupy? Ty napisales Bartek ze zawsze jedzie Szaitis a nie Gasior i ze to jest nie fair. Jak widzisz umiales stwierdzic ze tu powinno byc inaczej.

Przeciez startujac na selekcjonera masz jakas wizje. Solo napisal o zgnilej selekcji. Lohost napisal ze sporo punktow jego programu zostalo wykonanych - wiec jak on widzial kadre w tym roku? Furion i Shino to jakas kontynuacja tego co bylo. Ja jestem ciekawy jak widza kadre inni kandydujacy?

Czy swiat ma plonac a shitposting ma o czym pisac czy to jednak kontynuacja tego co bylo?

kleryk
Mudżahedin
Posty: 222

Post autor: kleryk »

Laik pisze:
Eltharion pisze:Tak tylko się w trące bo mnie to zastanawia... a jak mają uczciwie przedstawić wam swoje typy reprezentantów ? skoro nie uczestniczyli w procesie selekcji, a niektórzy nawet nie kandydowali. Przecież te pytanie jest z dupy :roll: :|

Jeśli ktoś teraz nie potrafilby na takie pytanie odpowiedzieć to byłby właściwym selekcjonerem?
Lepiej by nikt nie odpowiadał na to pytanie. To nie polityka że trzeba się sprzedać obietnicami wyborczymi
Początek nowej Ery

ODPOWIEDZ