ETC 2020

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Re: ETC 2020

Post autor: Albo_Albo »

ok czyli jesli 11 glosow z 16 juz jest oddanych z czego 9 na bramke nr 3 to nawet jesli pozostale 5 (z czego watpie ze w 100%) zaglosuje na nr 1 to i tak wygra nr 3 czyli mozna juz zakonczyc glosowanie, w takim razie trenerze elekci reprezentacji Slivek i Lohost poza mrorzeniem szampana moga zaczac wyglaszac mowe inaugarycjna

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Albo Albo masz mój miecz!

Obrazek
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5709
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

Dziękuję za wszystkie głosy oddane na mnie i na Shina.

Gratulacje dla nowych selekcjonerów.
Dużo ciężkiej pracy przed Wami i przed całym środowiskiem jeżeli Polska ma dowieźć złoto.
Powodzenia!

I słowem zakończenia:
https://youtu.be/6aYoyiQpzfU

Ja na ETC jadę z Polską tylko po złoto.

Jeżeli ten sezon nie pobłogosławi mnie 9-cioma Towarzyszami Broni, to pojadę dla beki z jakimś drugoligowcem.

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Brawo Robert, jesteś na pudle!

Awatar użytkownika
Dębek
Wujek
Posty: 10347
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Dębek »

swieta_barbara pisze:Brawo Robert, jesteś na pudle!
=D> =D> =D>
W mojej ocenie to był i pozostaje nadal najlepszy post w historii tego forum. Chodzi oczywiście o pierwowzór, czyli słynne "Brawo Zbyszku..." autorstwa Robsona.
:mrgreen:
Obrazek
Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Dębek pisze:
swieta_barbara pisze:Brawo Robert, jesteś na pudle!
=D> =D> =D>
W mojej ocenie to był i pozostaje nadal najlepszy post w historii tego forum. Chodzi oczywiście o pierwowzór, czyli słynne "Brawo Zbyszku..." autorstwa Robsona.
:mrgreen:
Link dla młodych? :(
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5344

Post autor: Tutajec »

Obrazek

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Tak tak, to były czasy, kiedy polityka na LL rozpalala serca i umysły.
Obrazek

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

wtedy to były flejmy, dzisiaj to śmiechu warte drobne słowne potyczki :lol2: :lol2:

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Bo co ktos komus powie to dupe trujecie, hur dur flame, hur dur emrytorycznie, hur dur kadra poswiecenie trzeba szanowac w ciemno. Jeszcze 4 lata temu czy 5 flejm o 10tke rince'a byl hitem.

Ale trzeba oddac honor, ze tamte flejmy ukladu nie obaliły, a tu prosze, kolejny gif do kolekcji:

Obrazek
Ostatnio zmieniony 7 wrz 2019, o 16:04 przez QQrydza, łącznie zmieniany 1 raz.
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Pierdolenie o szopenie - 10tka Rinca a w kadrze grało blisko 30 osób...

Cieszysz się jakby Mur Berliński padł, gdy jedyny mur to ben w Twojej głowie...
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Crusader
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3109

Post autor: Crusader »

swieta_barbara pisze:Brawo Robert, jesteś na pudle!
Made my day :)
Łezka się w oku kręci :D

Gratulacje zwycięzcom, jakbyś chcieli i uważali za wartosciowe to mogę się podzielić doświadczeniem związanym z wybieraniem teamu etc.
Ostatnio zmieniony 7 wrz 2019, o 16:12 przez Crusader, łącznie zmieniany 1 raz.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Laik pisze:Cieszysz się jakby Mur Berliński
Obrazek
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

ślivek
Kretozord
Posty: 1658

Post autor: ślivek »

W imieniu swoim i Pawła: Dzięki za zaufanie do osób które na nas zagłosowały. Juz teraz jestescie czescia tego projektu :) Do osób których do tej pory nie przekonaliśmy- liczymy że to się uda w toku działań.
Jak pisałem- rewolucjonistami nie jesteśmy stąd bardzo liczymy na ścisłą współpracę tak z innymi kandydatami jak przeszłymi selekcjonerami (super, że już teraz słyszę deklaracje!). Nie mniej trochę planujemy zmienić w procesie. Mamy nadzieję dokumentować pomysły też te niezrealizowane ku potomności. Widzimy też bardzo dużo możliwości na współpracę z osobami nawet absolutnie bez doświadczenia związanego z etc. Zwyczajnie sami bez pomocy nie zrobimy tego wszystkiego tak dobrze jak może to zrobić wspólny wysiłek środowiska.
Wszystkie zmiany bywają bolesne dlatego stawiamy na otwartość by móc każdy krok wyjaśnić i dać szansę konstruktywnej krytyce.

Postaramy się nie zawieść oczekiwań dać z siebie ile się da itd. Wynik na etc będzie zależał od wielu czynników i tego nie możemy obiecać co raczej naturalne :)

Na dniach pierwszy raport z bieżących poczynań.
Ostatnio zmieniony 7 wrz 2019, o 19:32 przez ślivek, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

dzięki solo ! za współudział, top3 to wynik powyżej oczekiwań, ale za rok powalczymy o top2 !
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5344

Post autor: Tutajec »

Tylko 2 głosy więcej i byście mieli te drugie miejsce.
Obrazek

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

no właśnie Solo gapa zapomniał zagłosować #-o i głos Laika powinniśmy unieważnić z powodów proceduralnych i mamy remis w top2 :mrgreen:
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
pazdzioch
Chuck Norris
Posty: 478

Post autor: pazdzioch »

Gratulacje dla zwycięzców w imieniu klubu Czarne Wrony. Macie nasze poparcie :)

Awatar użytkownika
Solo
Falubaz
Posty: 1330

Post autor: Solo »

Gratulację dla selekcjonerów powodzenia !
Dzięki Robson kolejny raz przyczyniłeś się do zmiany polskiej sceny battla ;)

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Robson pisze:Kalafior - za DL
Racja - za wyniki - 1 miejsce w Krakowie, 2 w Warszawie, 2 w Świdniku, 1 na Herford to bym go nie brał, na szczęście armią nadrabiał...
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

ODPOWIEDZ