ETC 2020

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Re: ETC 2020

Post autor: Kalesoner »

Szaitis i Laik proszą o odpowiedź, a ja proszę nie odpowiadajcie. Po pierwsze nie musicie, a po drugie nie musicie. :)
Nie psujcie sobie atmosfery przed kolejną selekcją.
Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Pilny mielibyście argument, ale nikt nie ma pretensji do wyboru kadry w 2018. Po prostu inne chłopaki chcą spróbować inaczej przekonają ludzi albo nie - was nie trzeba przekonywać xD
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Idąc z duchem shitpostingu
Obrazek
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
jawor
Oszukista
Posty: 866
Lokalizacja: Animosity Szczecin, Poznań

Post autor: jawor »

kleryk pisze:Pytanie czemu nikt nie chce głosować na Robsolosona
Może dlatego, że da osoby młodej i postronnej to są jakieś bezbekowe trolle z internetu.
Obrazek

Awatar użytkownika
Szaitis
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: Szaitis »

To moze chociaz zeby nie urazic uczuc potencjalnych glosujacych kandydaci beda w stanie powiedziec czy to bedzie bardziej rewolucja czy bardziej ewolucja i kontynuowanie aktualnego trendu.

Bo z programu dla mnie to niezbyt wynika.

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Przecież ślivek pisał 2 strony temu, że ewolucja -.-
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Szaitis
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: Szaitis »

Umknal mi post Slivka, na post Lohosta zwrocilem uwage. Dzieki

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

Furion pisze:ETC 2019 to był duży sukces PR-owy, ale niewielki sukces przy stołach.
Szaitis pisze:Furion i Shino to jakas kontynuacja tego co bylo.
Szaitis lobbuje czy troluje swoich chłopaków? :lol2:
Zaskakuje mnie małe, póki co, poparcie dla kandydatury Furiona i Shino którzy wybrali w 2017 skład który wygrał ETC z rekordowymi 42 punktami przewagi.
Bo Solo był w składzie
Konkretne pytanie do pozostałych kandydatów - jak wyglądałaby ich 8 w obecnym roku i dlaczego akurat te osoby ?


Furion za wyniki
SHino za TK
Łapamat za wyniki
Dębek - bo Bretka > WE
Crus - bo BH > DE
VC out
Handełek - Idw
Solo - Skaveny
Kalafior - za DL
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Napadzior
Chuck Norris
Posty: 547

Post autor: Napadzior »

Dobra, teraz cisza.
To Napad !
Kilka dni mnie nie było, a tutaj takie rzeczy.
W tym temacie przeczytałem tylko trzy sensowne posty. Teraz czytacie czwarty.

Napad zgłasza swoją kandydaturę na Managiera kadry Rzeczpospolitej Polskiej.

Moje obietnice :

Pozyskiwanie środków
Pozyskiwanie finansów
Pozyskiwanie sponsorów

A to wszystko na potrzeby Kadry na ETC 2020

Tylko tyle i aż tyle.
Oglądając relację z tegorocznego ETC zdałem sobie sprawę, że chciałbym być częścią naszej Kadry - wesprzeć ten Twór. Z uwagi, że gramy w figurki a nie pijemy alkoholu na mistrzostwach moje talenty nie będą mogły stanowić taranującego atutu. Dlatego oferuje moje pozostałe atuty i predyspozycje by stanowić o sile zaplecza Kadry.

Generalnie, chciałbym wykorzystać siłę marketingową Kadry do pozyskania środków które obrócę we wsparcie chłopaków.
Nie wszyscy bohaterowie noszą peleryny, a o tych którzy poświęcają tak cenny czas z własnego życia którego mają tak mało, świat powinien usłyszeć. Jeden gra w piłkę nożną, drugi bez ręki zdobywa szczyty grając w ping ponga i w tym wszystkim przyszła pora by pokazać światu naszą ósemkę z Orłem Białym na piersi. I pacynami w walizce. Wszak są rzeczy których kupić się nie da ...

Mam / Mamy rok, w tym czasie będę poświęcał 2-3 godziny tygodniowo na sprawy Kadrowe. Będę chciał relacjonować poczynania kadry, formowanie się ósemki która pojedzie po złoto. Poszukam sponsorów w kręgach spoza figurek ( sprzęt elektroniczny do realizacji transmisji, ubrania, materiały reklamowe, spółki skarbu państwa). Chcę stanowić wsparcie, tak aby Ci co mają grać grali, Ci co mają selekcjonować selekcjonowali. Co ugram to nasze, nie ma co tracić potencjału. Nie oczekuję niczego a chcę poświęcić kawałek siebie.

Będę "apolityczny" hehe :D Serio Serio

Tak więc, niezależnie od wyniku głosowania na selekcjonerów zgłaszam chęć do działania.
Bez lipy, zróbmy to. Stać Nas !
2020 - Tylko Złoto ! Najczystszej jakości, bez skazy, niedoścignioną inspiracją dla innych !
Obrazek

Awatar użytkownika
Abrasus
Falubaz
Posty: 1031
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Abrasus »

Napadzior pisze:Dobra, teraz cisza.
To Napad !
Kilka dni mnie nie było, a tutaj takie rzeczy.
W tym temacie przeczytałem tylko trzy sensowne posty. Teraz czytacie czwarty.

Napad zgłasza swoją kandydaturę na Managiera kadry Rzeczpospolitej Polskiej.

Moje obietnice :

Pozyskiwanie środków
Pozyskiwanie finansów
Pozyskiwanie sponsorów

A to wszystko na potrzeby Kadry na ETC 2020

Tylko tyle i aż tyle.
Oglądając relację z tegorocznego ETC zdałem sobie sprawę, że chciałbym być częścią naszej Kadry - wesprzeć ten Twór. Z uwagi, że gramy w figurki a nie pijemy alkoholu na mistrzostwach moje talenty nie będą mogły stanowić taranującego atutu. Dlatego oferuje moje pozostałe atuty i predyspozycje by stanowić o sile zaplecza Kadry.

Generalnie, chciałbym wykorzystać siłę marketingową Kadry do pozyskania środków które obrócę we wsparcie chłopaków.
Nie wszyscy bohaterowie noszą peleryny, a o tych którzy poświęcają tak cenny czas z własnego życia którego mają tak mało, świat powinien usłyszeć. Jeden gra w piłkę nożną, drugi bez ręki zdobywa szczyty grając w ping ponga i w tym wszystkim przyszła pora by pokazać światu naszą ósemkę z Orłem Białym na piersi. I pacynami w walizce. Wszak są rzeczy których kupić się nie da ...

Mam / Mamy rok, w tym czasie będę poświęcał 2-3 godziny tygodniowo na sprawy Kadrowe. Będę chciał relacjonować poczynania kadry, formowanie się ósemki która pojedzie po złoto. Poszukam sponsorów w kręgach spoza figurek ( sprzęt elektroniczny do realizacji transmisji, ubrania, materiały reklamowe, spółki skarbu państwa). Chcę stanowić wsparcie, tak aby Ci co mają grać grali, Ci co mają selekcjonować selekcjonowali. Co ugram to nasze, nie ma co tracić potencjału. Nie oczekuję niczego a chcę poświęcić kawałek siebie.

Będę "apolityczny" hehe :D Serio Serio

Tak więc, niezależnie od wyniku głosowania na selekcjonerów zgłaszam chęć do działania.
Bez lipy, zróbmy to. Stać Nas !
2020 - Tylko Złoto ! Najczystszej jakości, bez skazy, niedoścignioną inspiracją dla innych !
Pierwszy sensowny post w tym temacie =D> Oby Ci wystarczyło motywacji. Zgłoś się do mnie to prześlę Ci folderki, które przesyłaliśmy przy zapytaniach o sponsoringi, może Ci się coś przyda.

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Napadzior pisze:Dobra, teraz cisza.
To Napad !
Kilka dni mnie nie było, a tutaj takie rzeczy.
W tym temacie przeczytałem tylko trzy sensowne posty. Teraz czytacie czwarty.

Napad zgłasza swoją kandydaturę na Managiera kadry Rzeczpospolitej Polskiej.

Moje obietnice :

Pozyskiwanie środków
Pozyskiwanie finansów
Pozyskiwanie sponsorów

A to wszystko na potrzeby Kadry na ETC 2020

Tylko tyle i aż tyle.
Oglądając relację z tegorocznego ETC zdałem sobie sprawę, że chciałbym być częścią naszej Kadry - wesprzeć ten Twór. Z uwagi, że gramy w figurki a nie pijemy alkoholu na mistrzostwach moje talenty nie będą mogły stanowić taranującego atutu. Dlatego oferuje moje pozostałe atuty i predyspozycje by stanowić o sile zaplecza Kadry.

Generalnie, chciałbym wykorzystać siłę marketingową Kadry do pozyskania środków które obrócę we wsparcie chłopaków.
Nie wszyscy bohaterowie noszą peleryny, a o tych którzy poświęcają tak cenny czas z własnego życia którego mają tak mało, świat powinien usłyszeć. Jeden gra w piłkę nożną, drugi bez ręki zdobywa szczyty grając w ping ponga i w tym wszystkim przyszła pora by pokazać światu naszą ósemkę z Orłem Białym na piersi. I pacynami w walizce. Wszak są rzeczy których kupić się nie da ...

Mam / Mamy rok, w tym czasie będę poświęcał 2-3 godziny tygodniowo na sprawy Kadrowe. Będę chciał relacjonować poczynania kadry, formowanie się ósemki która pojedzie po złoto. Poszukam sponsorów w kręgach spoza figurek ( sprzęt elektroniczny do realizacji transmisji, ubrania, materiały reklamowe, spółki skarbu państwa). Chcę stanowić wsparcie, tak aby Ci co mają grać grali, Ci co mają selekcjonować selekcjonowali. Co ugram to nasze, nie ma co tracić potencjału. Nie oczekuję niczego a chcę poświęcić kawałek siebie.

Będę "apolityczny" hehe :D Serio Serio

Tak więc, niezależnie od wyniku głosowania na selekcjonerów zgłaszam chęć do działania.
Bez lipy, zróbmy to. Stać Nas !
2020 - Tylko Złoto ! Najczystszej jakości, bez skazy, niedoścignioną inspiracją dla innych !
super inicjatywa!

niezaleznie od tego kto wygra, to taka osoba sie bardzo przyda i zawsze jej brakowalo, wiec Dziekuje Ci w imieniu wszysktich potencjalnych selekcjonerow :)

Awatar użytkownika
WarX
Chuck Norris
Posty: 663
Lokalizacja: Katowice

Post autor: WarX »

@Napadzior masz mój głos.

A jako, że pracowałem przez kilka lat w drugim co do wielkości (chyba) wydawnictwie prasowym w Polsce mogę ci podrzucić kilka kontaktów medialnych, aby rozkręcić szum wokół tematu ;)

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Gratulacje dla nowych selekcjonerow. Nie spieprzcie tego. :D
Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Obrazek

Rigcz i wiara w ludzi tak bardzo <3 9th age najlepszym warhammer fantasy battle w historii <3
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Głosowanie trwa jeszcze 3dni, poczekajmy :P

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

9
2
0

chyba juz po zawodach ile jest aktywnych klubow w PL?

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

16 głosów jest, ale jeszcze np Solo nie głosował :P

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

a z jakiej paki soloma glos na LL jak nie zrobil turnieju? tzn zrobil ale nikt nie przyszedl, poza tym to nie solo a heretic chyba ogarnial nie miej nawet jesli jest 16 a juz oddanych 11 z czego 9 na jedna pare to juz mozna zakonczyc bo wynik sie nie zmieni

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Chyba klub sam ma prawo zadecydować komu da swoj głos na ll? Więc może z takiej paki że ss robi turnieje ma głos i go udziela Markowi
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

viewtopic.php?f=27&t=55174

Tru, to klub decyduje kto dostaje głos.

ODPOWIEDZ