ETC 2020

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Dziedzic
Chuck Norris
Posty: 571

Re: ETC 2020

Post autor: Dziedzic »

Tomek, gadaliśmy o tym, nie tylko z Tobą. Cierpliwie przedstawiliśmy swój pogląd i uzasadniliśmy dlaczego tak, a nie inaczej. Ponownie starasz się postawić nas w niekomfortowej sytuacji bo liczysz, że co? Że sami się zdyskredytujemy? Że specjalnie kogoś tam obrazimy lub nie docenimy jakimś iluzorycznym fantastycznym wymysłem pseudo kadry na półmetku wyboru? Po co mielibyśmy to robić? Dla Twojego grymasu? Takie coś przyniesie więcej szkody niż zysku, a to zupełnie odwrotnie od tego co chcemy...
Uprzedzając Twoje "pytania": możesz więc nie oceniać nas wcale, lub ocenić z tego co masz. Nie zawsze mamy to co chcemy. EOT
Gremlin pisze:Co się dziwicie? Chłopaki przyjeli 7 lepców na twaSz, traca 3 zęby z tego 2 przednie, a wciąż dzierżą w ręku bagietę, która chcą zjeść. A Furek im tą bagietę zajumał i pobił nią ostatniego żywego francuskiego rycerza sprawiedliwości. Pieprzony polski złodziej. Odarł ich z marzeń.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8783
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Nie mam wglądu w to z kim o czym rozmawialiście. Ja widziałem jedną wypowiedź na grupie na FB.
Mnie argument o tym że może komuś siąść na ego zupełnie nie przekonuje - zawsze ktoś nie zostanie wybrany i to jest element roli selekcjonera z którym również trzeba sobie poradzić. Wszyscy jesteśmy dorośli, do ETC jest jeszcze 14 miesięcy.
Jeżeli uważacie że pokazanie kogo, jako selekcjonerzy, byście wybrali nie uważacie za istotne to mamy inne zdanie - dla mnie podsumowanie jest mocno niepełne i sprawia że moje wątpliwości niestety nie maleją.

Doszukujesz się złych intencji (ultimatum czy stawianie przez wybór w niekomfortowej sytuacji) - proponuje konstruktywnie - wskazać Waszą 8kę na początek marca - z wyjaśnieniem dlaczego tak a dlaczego nie.
Pokazać jak interpretujecie dane (chyba to jest clou tej roboty?) w których zbieranie włożyliście tyle pracy.
Do tej pory nigdy nie wybraliście żadnego składu na żadną imprezę więc okazja jest znakomita zbudować ten kredyt zaufania i pokazać fachowość.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Tak się wtrącę... Ale po co właściwie Tomek gdybać "kogo to byśmy nie wybrali" skro to już nie ma znaczenia ?
Nie mówiąc już o tym że może dane do selekcji były nie wystarczające by zdecydować się na 8 graczy z pośród kandydatów. To trochę tak jakby po 2 miesiącach treningu na siłowni chciał dostać wyniki z 4.
Szczególnie ze 2 miesiące przed etc to kupa czasu gdzie nawet jeden weekend potrafi pewnie zadecydować o tym czy ktoś jedzie, a kto nie.
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Eltharion pisze: 3 cze 2020, o 05:37 Tak się wtrącę... Ale po co właściwie Tomek gdybać "kogo to byśmy nie wybrali" skro to już nie ma znaczenia ?
Nie mówiąc już o tym że może dane do selekcji były nie wystarczające by zdecydować się na 8 graczy z pośród kandydatów. To trochę tak jakby po 2 miesiącach treningu na siłowni chciał dostać wyniki z 4.
Szczególnie ze 2 miesiące przed etc to kupa czasu gdzie nawet jeden weekend potrafi pewnie zadecydować o tym czy ktoś jedzie, a kto nie.
Przecież lohost napisal o co chodzi :)
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8783
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Eltharion pisze: 3 cze 2020, o 05:37 Tak się wtrącę... Ale po co właściwie Tomek gdybać "kogo to byśmy nie wybrali" skro to już nie ma znaczenia ?
Nie mówiąc już o tym że może dane do selekcji były nie wystarczające by zdecydować się na 8 graczy z pośród kandydatów. To trochę tak jakby po 2 miesiącach treningu na siłowni chciał dostać wyniki z 4.
Szczególnie ze 2 miesiące przed etc to kupa czasu gdzie nawet jeden weekend potrafi pewnie zadecydować o tym czy ktoś jedzie, a kto nie.
Na każdym etapie można podjąć decyzję - oczywiście im później tym powinna być ona lepsza.
A po co to w ogóle robić - chłopaki ubiegają się o reelekcję więc chyba fajnie byłoby wiedzieć jaki byłby wynik tego pół roku ich pracy.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8783
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

@Qc
Nie jestem pewien czy pisał Lohost czy Dziedzic. Widziałem tylko zarzucanie braku dobrej woli i brak merytoryki.
Laik pisze: 3 cze 2020, o 10:19
Eltharion pisze: 3 cze 2020, o 05:37 Tak się wtrącę... Ale po co właściwie Tomek gdybać "kogo to byśmy nie wybrali" skro to już nie ma znaczenia ?
Nie mówiąc już o tym że może dane do selekcji były nie wystarczające by zdecydować się na 8 graczy z pośród kandydatów. To trochę tak jakby po 2 miesiącach treningu na siłowni chciał dostać wyniki z 4.
Szczególnie ze 2 miesiące przed etc to kupa czasu gdzie nawet jeden weekend potrafi pewnie zadecydować o tym czy ktoś jedzie, a kto nie.
Na każdym etapie można podjąć decyzję - oczywiście im później tym powinna być ona lepsza.
A po co to w ogóle robić - chłopaki ubiegają się o reelekcję więc chyba fajnie byłoby wiedzieć jaki byłby wynik tego pół roku ich pracy.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Jeżeli ktoś uzna że nie podawanie kadry przez nich minusem oceni w głosowaniu. Ja doceniam takie uczciwe i rzetelne podejście tych Panów bo też nie lubię jak ktoś mi ocenia to co robię zanim skończę bo nic z takich ocen nie da się sensownego wywieść
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3349
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

Laik.
Aż tak Ci zależy na tej wiedzy czy zostałeś wybrany?
Bez tego nie możesz spać czy co?

Podawanie składu na tak długi jakby nie patrzeć czas przed ETC jest conajmniej słabe i nie miarodajne.

Odpuść, bo nie potrzebnie siejesz ferment.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8783
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Nie planuje grać na ETC.
Z pewnością bym siebie nie wybrał w tym roku. Co nie zmienia faktu że zależy mi na wyniku reprezentacji i dalej mam wątpliwości bo nigdy nie widziałem składu wybranego przez L&S na żaden turniej - ani na ETC, ani na WTC (co akurat mogło mieć miejsce ale nie mialo)
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

panterq
Masakrator
Posty: 2461
Lokalizacja: Legion

Post autor: panterq »

Sugeruję, żeby oprócz opublikowania kadry, opublikowano również proponowane rozpiski, oraz plany jak parować.
Co jeszcze nam się przyda? Rozmiary bluz i koszulek?
Yes they drink blood. Yes, some of them have been known to command armies of the damned. But at least they're not Elves.
- Niles Valera, Agitator

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3349
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

Laik.
Po CH.. Ci to?
Czy zrobisz sobie wirtualne ETC, by ocenić jakość ich pracy?
Nie zależnie kogo by wybrali na ETC różne rzeczy dzieją sie zarówno z graczami jak i wogole z losowaoscia.
Najlepsi potrafia obessac, a najgorsi być czarnym koniem.

Pantera.
Racja. Przecież informacja o tym kto mógłby jechać byłby też informacja dla przeciwników o kim myślą dani selekcjonerzy.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8783
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Możecie rozdrabniać temat ale jak dla mnie brakuje najważniejszego w podsumowaniu tej półrocznej pracy.

Prawda jest taka że proces pod wieloma względami zaczyna się od początku - jest ponad rok do wyboru kadry więc więcej niż kiedykolwiek. Co oznacza ze każdy znowu będzie miał dużo czasu, nie wiadomo kto będzie w jakiej formie, jak będzie wyglądała meta, jaki będzie power level poszczególnych armii itd...
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8783
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

@Lohost i Ślivek
tak jeszcze dodam - w Waszej ankiecie pytaliście kandydatów o ich 8kę ale sami swojej nie podajecie - jakieś inne standardy jak rozumiem?
Czy kandydaci dostali feedback, jak oceniliście ich zaangażowanie i czy dałoby to skutek?

Selekcja na 2020 się skończyła ale podsumowania brak...
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

ślivek
Kretozord
Posty: 1659

Post autor: ślivek »

Tomku, dobrze wiesz, że mamy bezpośredni kanał komunikacji z kandydatami i korzystamy z niego mniej więcej podług tego jak kandydaci. Tzn. napiszesz do nas, odpiszemy, my napiszemy, oczekujemy odpowiedzi. Raczej sprawdziło się, większość kandydatów ocenia komunikację na plus, osobiście widzę, że niektóre elementy można polepszyć jeszcze, zrobić lepiej i z czasem tak pewnie będzie.
Jeśli potrzebujesz większego podsumowania, feedbacku niż ten który do tej pory otrzymałeś czy to przez forum czy przez fb - proszę daj znać.

W ankiecie pytaliśmy kandydatów o ich "ósemki" (raczej "dziesiątki" bo wybór coacha też dla nas jest znaczący). Było to dobrowolne, część nie udzieliła odpowiedzi, część udzieliła częściowej. Każdy może się zasłonić "w tym roku nie byłem selekcjonerem, nie wiem wszystkiego, to ONI mają wybierać", my nie bardzo mamy ten przywilej stąd z jednej strony inne standardy są wydaje mi się nieco uzasadnione a z drugiej są takie same bo równie opcjonalne jest typowanie na tym etapie przez selekcjonerów na półmetku ledwie.

Podsumowanie ogólne napisaliśmy. Rozumiem, że brakuje Ci elementu wyznaczenia ósemki z podaniem za i przeciw. Nie jest to dla mnie jasne jakiej ósemki oczekujesz ale wydaje mi się, że najłatwiej będzie ustalić osobiście czy w ogóle jesteśmy w stanie bardziej rozjaśnić sytuację czy to nieporozumienie bez wyjścia zadowalającego obie strony. Proszę zadzwoń do mnie o dogodnej dla siebie godzinie jeśli Ci to pasuje. Skróćmy dystans :)

Edit: Dodałem do wyników ankiety wśród kandydatów jaki nick ile głosów dostał na pytanie o "ósemkę"
Obrazek

Dziedzic
Chuck Norris
Posty: 571

Post autor: Dziedzic »

Cóż dużo mówić, przegrywamy. Z kretesem. Fala zmian skończyła nam się dużo wcześniej niż sądziliśmy, nawet nie zauważyliśmy kiedy straciliśmy grunt pod nogami. Miałem napisać tego posta po głosowaniu, ale w sumie szkoda czasu. Ten rok był dla mnie wyjątkowo ciężki i smutny, ale o tym nie możecie wiedzieć. Sprawił natomiast, że inaczej patrzę na świat i doceniam każdą upływającą minutę.

Dorosłem. Nie może więc być tak, że gorzka prawda zostanie ładnie wygładzona przez kłamstwo. Czas na szczerość, jak rodzic z dzieckiem gdy już nie można dłużej czekać i nadal grać w grę pozorów dla dobra małoletnich.

Zacznę dosyć nietypowo bo od tego, że w swoim batlowym życiu żałuję 3 rzeczy. Pierwszej, że GW nas zostawiło (ale nie tego) i spowodowało to exodus wielkiej liczby osób do innych systemów (własnie tego). Drugiej rzeczy, tego że kiedyś odtrąciłem propozycję Szaitisa i sam nie zostałem Underdogsem (nie tego) bo w ten sposób miałbym już w swoim dorobku wygrane DMP, WTC, ETC i co tam jeszcze można (właśnie tego). Trzeciej rzeczy, tego że zraniłem Guldura (właśnie tego) zaraz po tym jak mi bardzo pomógł. Zachowałem się jak ostatni głąb za co jest mi przykro po dziś dzień i za co Cię Guldur ponownie przepraszam.

Dobrze teraz do meritum. Zostaliśmy selekcjonerami w ubiegłym roku. Jeśli ktoś myśli, że wie co to znaczy - nic nie wiesz człowieku! Trafiliśmy po wygranych wyborach na pole minowe. Dostaliśmy w spadku trupa poprzedniej selekcji i obrażoną śmietankę kandydatów. Furiona, który szantażem i fochem próbował wymóc na nas żebyśmy oddali mu możliwość wyboru kadry a sami zostali tylko szyldem tej selekcji. Z perspektywy czasu myślę, że zabrakło nam bardzo niewiele, żeby z Furiona zrobić zawodnika, który by przestał zachowywać się jak .... przy stole, zabrakło nam ETC. Tak się z różnych względów nie stało. Dzięki dobrej woli kilku/kilkunastu ludzi udało nam się coś innego i zaczęliśmy formowanie szerokiej kadry ku rozpaczy i lamentowi kilku indywiduów. Samo pojęcie szerokiej kadry już się zmieniło. Zauważyliśmy, że pretendenci lepiej reagują na określanie ich kadrowiczami od początku a nie na samym końcu selekcji jak do tej pory. Już coś się zmieniło. A płacz wśród "kadrowiczów" wzrósł, bo kto by określał takim szacownym mianem Pyraxa, Nebirosa, Świerszcza, Rilama, Jarka, Podwysa, Handełka, Mojżesza itd. (buziaki dla Was :*). Kiedyś nie do pomyślenia. Trzeba jednak było widzieć jak to motywuje ludzi. Trzeba było do tej pory być ślepym, żeby tego wcześniej nie zobaczyć.
Zaczął się ostry lament, Furiona, że ma się zachowywać jak człowiek i że obowiązują go te same zasady co resztę. Moje przekonanie co do tego, że rozmontowałby ekipę którą byśmy zbudowali bierze się między innymi z tego, że nie podporządkował się w ani jednej sprawie a nadal żądał, żeby bezwarunkowo wziąć go do kadry. Płacz Laika na granie z zegarami niósł się przez całą Polskę jak długa i szeroka. Narzekania Szaitisa na to, że musi grać w grę, było słychać za każdym razem jak otwierały mu się usta w naszym kierunku. *Teraz taka dygresja, Furion w swoim planie napisał, że będzie wymagał 100 gier, ale jeszcze w grudniu/styczniu bez żadnych gier brałby Szaitisa w ciemno do składu - jego słowa, równi i równiejsi.*

Z biegiem czasu na masterach pojawiło się więcej zegarów, pojawiły się znaczniki w większej ilości. Pojawiła się zmiana w sposobie myślenia większości kadry, że grać można lepiej. Można dogrywać. Można mniej czasu trwonić na niedopowiedzenia. To nie wzięło się znikąd. Ktokolwiek będzie selekcjonerem, wymagajcie proszę aby z tego nie zrezygnowano. W te stronę idzie świat i nie możemy być za nim. Aby wygrać ETC musimy być w wielu aspektach mocniejsi od konkurencji.

Niestety po drodze pojawił się wirus, chcieliśmy wykonać zgrupowanie już nieco uszczuplonej kadry we Wrocławiu. Wielu graczy znikało drugiego dnia w Warszawie, chcieliśmy tego uniknąć i miejscem wyeliminować takich zachowań. Zauważyliśmy już wtedy, że "młode wilki" gdy się im wytłumaczy, gdy odpowiednio paruje z graczami, którzy wytłumaczą po bitwie dlaczego to albo tamto, podnoszą skilla bardzo szybko. Widać to po wynikach i po odbiorze wśród samych graczy "topki". Jeśli Rince mówi, że ten czy inny gracz ma potencjał to wiedzcie, że coś jest na rzeczy. Świat zawirował i dużo planów wzięło w łeb.
Proces się nie skończył. Potrzebujemy więcej czasu. A skoro nie ma więcej czasu to proces kończy się fiaskiem. Bywa.

Popełniliśmy po drodze dużo błędów. Musicie uwierzyć, że trafiliśmy na wrogie terytorium i pomocy było mało, przyjaźni było mało. Tym bardziej dziękujemy za każdą okazaną pomoc. Muszę się odnieść chyba do najbardziej spektakularnej naszej wpadki - kosteczki. Przyznaję, że plan wydawał się dobry, chcieliśmy w wielu aspektach pozwolić "community" decydować lub mieć jakiś większy wpływ na kadrę. Tak żeby kadra nie była czymś obcym, tylko organem jednego ciała. Sercem albo wątrobą :) Wracając, bardzo przepraszam chłopaków ze Szczecina. Ludzi ze szczecina byłoby dokładniejsze patrząc na głosy w tej otwartej ankiecie. Gdy przyszła wiadomość, że chessexy nie podejmą się wykonania kostek z tym wzorem, odetchnąłem z ulgą. Nie wiem jak Szczecinianie, ale moim skromnym zdaniem, użycie wizerunku z jednym z najważniejszym Polaków w nowoczesnych dziejach byłoby profanacją. Tak jak dla innych użycie symbolu Polski Walczącej, tylko razy 100 jeśli chodzi o moje odczucie. W grze gdzie gramy przy alkoholu, sypiemy takimi i innymi epitetami, moją największą zgryzotą było to, że jakiś nawalony batlowiec... no nie ważne, mam nadzieję, że rozumiecie o co chodzi.

Przyspieszyliśmy wybory bo bez ETC nasz rola się kończy. Nie uważam, że Furion i Łapa będą kiedykolwiek narzekali na to, że mają na selekcję dodatkowy czas. Ten czas właśnie działał na naszą niekorzyść. Tak skupiliśmy się na celu jakim było wychowanie alternatywy dla "topki" w postaci młodych graczy, że zaniedbaliśmy nasz elektorat. Daliśmy więcej informacji niż jakakolwiek selekcja o tym co robimy, ale widocznie nadal zbyt mało. To można nam zarzucić, niestety jesteśmy winni.

Teraz czas na odsłonę, tego co było ukryte. Laik z upodobaniem cytuje wyrywki moich wypowiedzi do akurat jego kolegów z klubu. Czuję się rozczarowany, że znalazł tylko tyle. Z drugiej strony cieszę się, że że na tyle powściągnąłem swój temperament, że nie dałem mu więcej pożywki, brawo dla mnie jako dorosłego człowieka. :) Natomiast skoro Laik rzuca fragmenty prywatnych rozmów, to ja nie czuję się zobligowany, aby trzymać dłużej niewygodne tajemnice.

Gotowi? Kto lubi teorie spiskowe? A kto lubi gdy spiski przestają być spiskami i staja się faktami? Chyba nikt, co?
Zaraz na początku naszej selekcji, zostały mi przesłane anonimowo screeny z pewnej grupy. Grupa nazywała się "Uratować Krzysia" i brały w niej udział postacie z Kubusia Puchatka. Lektura bardzo ciekawa i o tyle przykro, że wylało się tam na na głowy masę błota. Ale nie to jest istotne. Grupa ta od lat bo w sumie od 2015 roku ustala kadrę i tururu: Furion, Szaitis i Laik są jej zacnymi członkami. Tam jest więcej osób, ale nie o to w tym idzie. Jeśli ktoś uważa, że wybór Furiona zmieni cokolwiek w topce, to się zwyczajnie grubo myli i może się śmiało nazwać co najmniej naiwnym. Co za tym idzie, zarówno Złoto Hiszpanii jak i wtopy w latach następnych są dziełem dokładnie tej samej organizacji. Wybór Furiona jest równy z Szaitisem i Laikiem i kilkoma innymi osobistościami. Generalnie wychodzi na to, że gramy w grę kilku osób stanowiąc dla nich tło i nic więcej. Gra powinna w PL nazywać się nie Dziewiąta Era tylko Era Underdogsów :)

Zapytacie co w tym złego? Że najbardziej oświecone jednostki przewodzą jak pasterze stadu baranów? Dla jednych nic, dla drugich całkiem sporo. Liczyliśmy że po 2 latach wpływ tej grupy na tyle osłabnie, że nie będzie miało to już znaczenia. Że dzięki młodym środowisko rozwodni się na tyle, że...no właśnie nie wie co. Proces się nie zakończył.

Ostatnia sprawa. Wielokrotnie w dyspucie został przywoływany Śliwek. Raz jako mój token, a raz jako jeszcze jakiś twór niewiadomego pochodzenia. Podczas pracy można poznać ludzi, i ja to ch*j. Ale proszę, nie pozwólcie zniszczyć Adriana. Sędziuje, walczy z tym tworem jakim jest T9A community, jest tytanem pracy i w swoim sercu zmieścił dokładnie całe środowisko PL. Zadbajcie o niego, doceńcie, jak macie już kogoś tyrać, tyrajcie mnie.

Czas pożegnań. Kończmy to głosowanie, szkoda czasu.
Za dobre, wszystkim z całego serca dziękuję. Za złe ubolewam, przepraszam i proszę o wybaczenie.
Z całej tej sytuacji mimo wszystko na koniec nie potrafię się gniewać na Furiona, na koniec to on okazał się człowiekiem. Wymagajmy od niego więcej, wymagajmy od niego tego ludzkiego oblicza przy grze.
Natomiast dla Laika i Szaitisa jeszcze przez tydzień mam wszelką sympatię jako selekcjoner. Po tym czasie chciałbym żebyście wykasowali mnie na fb oraz mój numer z telefonów. Są pewne granice, których nie powinno się przekraczać, a Wy jesteście daleko za nimi.

Nie zamierzam się bronić, jeśli ktoś będzie chciał to zrobić za mnie, Bóg Zapłać.
Sezon robienia z Lohosta wariata uważam za otwarty. Smacznego.
Gremlin pisze:Co się dziwicie? Chłopaki przyjeli 7 lepców na twaSz, traca 3 zęby z tego 2 przednie, a wciąż dzierżą w ręku bagietę, która chcą zjeść. A Furek im tą bagietę zajumał i pobił nią ostatniego żywego francuskiego rycerza sprawiedliwości. Pieprzony polski złodziej. Odarł ich z marzeń.

Awatar użytkownika
Dębek
Wujek
Posty: 10347
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Dębek »

Całe to nowe głosowanie to był pomysł z d...
Wielka szkoda, że wysiłek śliwka i dziedzica poszedł psu w d....
Tak profesjonalnej selekcji jaka była ostatnio nie widziałem.
Naprawdę wielka szkoda.
Obrazek
Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

No Dębek musicie w tej Warszawie wrócic do robienia dużo masterow i turniejów bo jednak za was było lepiej.
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

ODPOWIEDZ