głosowanie w sprawie Andrzeja

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Re: głosowanie w sprawie Andrzeja

Post autor: Eltharion »

Nie wiem czy warto poruszać temat bo zaraz trzeba będzie zbanować twórcę tematu, a w rezultacie on zbanuje was i szach mat. Koniec battla wszyscy zbanowani. Dobra robota!
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Rilam
Kradziej
Posty: 927
Lokalizacja: Miscast - Tczew

Post autor: Rilam »

Eltharion pisze: 28 sty 2020, o 16:44 Nie wiem czy warto poruszać temat bo zaraz trzeba będzie zbanować twórcę tematu, a w rezultacie on zbanuje was i szach mat. Koniec battla wszyscy zbanowani. Dobra robota!
Spoko, przedstaw materiał dowodowy na każdego z nas a w końcu wszyscy będziemy mogli rozejść się do domów i zająć pożyteczniejszymi sprawami.

Litości... To że środowisko nie chce już akceptować wielokrotnych przegięć to nie oznaka końca. Raczej początku. Uważasz, że Laik oszukuje? To zacznij sprawdzać jego gry i namawiaj do tego innych.

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

ok bo dyskusja z powaznej zaczyna przechodzi w absurdalna, imo poki co Andrzeja mozna ukrarac w gestii takiej zeby kazdy org zdecydowal czy moze partycypowac czy nie ze wzgledu na to ze andrzej to recydywista, jak jednakze nadmienili koledzy z SS i innych czesci Polski, jedna jaskolka wiosny nie czyni a andrzej nie jest jedyny, choc ze wzgledu na samo podjebki, wyjatkowy, dlatego, zeby wykorzystac szanse a nie tworzyc niebezpieczne precedensy, jestem za tym aby usankcjonowac to w regulaminie ligi i dac narzedzie orgom na takich graczy ktorych, jest wielu w tym w top najwiecej zapewne :) dlatego wnioskuje o to aby napisac stosowny regulamin i w sposob cywilizowany karac aposteriori wg regulaminu ligi

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Rilam pisze: 28 sty 2020, o 17:01.

Litości... To że środowisko nie chce już akceptować wielokrotnych przegięć to nie oznaka końca. Raczej początku. Uważasz, że Laik oszukuje? To zacznij sprawdzać jego gry i namawiaj do tego innych.
Pewka. Nagrywać wszystko i wszystkich. Niech nikt nie czuje się bezpieczny. A do tego powołać specjalną komisje analizująca materiały - Komisje gier bez wałów. xD czy tylko ja widzę bezmiar tego absurdu ? :roll:
Nie wiem jak tam u was w Tczewie ale u nas na Śląsku krąży taka stara mądrość ludowa "każdy kabel kończy w ziemi" :wink:
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

panterq
Masakrator
Posty: 2461
Lokalizacja: Legion

Post autor: panterq »

Jedyny absurd jaki widzę, to ad absurdum w twojej wypowiedzi.
Wasza mądrość ludowa z kolei tłumaczy zajadłość z jaką bronisz swoich klubowych kolegów, nawet jeśli sami do wałowania się przyznają.
Yes they drink blood. Yes, some of them have been known to command armies of the damned. But at least they're not Elves.
- Niles Valera, Agitator

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Przecież Andrzej nie jest w Szybkim Szpilu i to od jakiś 5 lat xD Dzięki takim działaniom Laika jestem jednym z 2 ostatnich SSmanów grających w battla. I co super dla środowiska ? :roll:
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

panterq
Masakrator
Posty: 2461
Lokalizacja: Legion

Post autor: panterq »

Laik walczy z oszustami, więc twoim koledzy przestali grać?
Yes they drink blood. Yes, some of them have been known to command armies of the damned. But at least they're not Elves.
- Niles Valera, Agitator

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3349
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

Eltharion pisze: 28 sty 2020, o 17:37 Przecież Andrzej nie jest w Szybkim Szpilu i to od jakiś 5 lat xD Dzięki takim działaniom Laika jestem jednym z 2 ostatnich SSmanów grających w battla. I co super dla środowiska ? :roll:
Może i nie jest od 5 lat, ale bronisz jakby był Twoim mentorem.

Jezus nie żyje od prawie 2000lat, a jednak wyznawcy jego są do dzisiaj.

Awatar użytkownika
Pedrodilgur
Chuck Norris
Posty: 565
Lokalizacja: Salamandra Włocławek

Post autor: Pedrodilgur »

Eltharion pisze: 28 sty 2020, o 17:37 Przecież Andrzej nie jest w Szybkim Szpilu i to od jakiś 5 lat xD Dzięki takim działaniom Laika jestem jednym z 2 ostatnich SSmanów grających w battla. I co super dla środowiska ? :roll:
Jeśli reszta tego klubu ma podobne zdanie na temat wałów jak ty czy Andrzej to imo wręcz zajebiście dla środowiska. Typie czy ty nie widzisz że to nie jest widzimisię laika tylko całe community ma serdecznie dość przyzwalania na wały? Widać to chociażby po głosowaniu gdzie na razie tylko jedna osoba zagłosowała przeciw (ciekawe z jakiego klubu?) a reszta chce żeby wreszcie ktoś coś z nim zrobił. Jakby laik miał taką piękną historię oszustw jak Andrzej to nie widzę powodów czemu miałby nie być z tego powodu rozliczany, ale niestety (albo stety) nie ma.
Salamander Leslau

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

swieta_barbara pisze: 28 sty 2020, o 15:06
Eltharion pisze: 28 sty 2020, o 13:16
EveR pisze: 28 sty 2020, o 13:03 Byliśmy jako klub zdania, że nikt nie powinien mieć możliwości wykluczenia kogoś ze środowiska, mając na uwadze potencjalne nadużycia, zwłaszcza widząc jak mocno Laik nienawidzi Andrzeja, kto wie, może za 3 miesiące podejmie podobną wojnę wobec kogoś innego?
Wow! :D
A już myślałem że są tu sami krótkowzroczni ludzie umiejący tylko toczyć piane z ust i krzyczeć "Ukrzyżuj". Zero refleksji i przemyślenia gdzie zaprowadzi nas ta droga (banowania ludzi).
Szczególnie że (może ja jestem już stary) nie wierze by kary za podobne zachowania były wyciągane w stosunku do innych graczy. Tak zwanej "topki". :roll:
Ja jestem za zbanowaniem Andrzeja właśnie z tego powodu - z Andrzejem grałem ze 2 razy i mnie skroił bez wałów i generalnie mam na to wyeae. Natomiast interesuje mnie precedens ligowego ostracyzmu, żeby dorwać się do dupy kilku innym osobom.
Myślę, ze musiałbyś ruszyć duzo lepiej umocowane i poważane nazwiska niz Andrzej ktory w 9tce ma status jakieś 2 indyjskiej kasty od końca
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3784
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: debelial »

Zagłosuję po ukończeniu wewnętrznej ankiety klubowej. Zdania są mocno podzielone, rzeczowe argumenty po obu stronach.
Ogólnie opcja zrzucenia ciężaru na orgów mi się bardzo nie podoba - dziwię się, że znalazła się jako opcja. Brak też opcji pośredniej.

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1993

Post autor: Aldean »

Koles wałuje 10 lat. pluje jadem na forum. a ludzie go jeszcze bronią xD
tylko u polsce...
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Chyba tylko jedna osoba go broni, więc nie wiem czy jest się czym przejmować.
Obrazek

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3349
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

A pozostali którzy bronią, nie wypowiadają sie w temacie co by sie nie narazić.

Awatar użytkownika
Glonojad
Kretozord
Posty: 1715
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Glonojad »

To tyle dobrego, że im wstyd chociaż.
Uprawa warzyw od 1997 roku
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
szirer
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 187
Lokalizacja: Skoczów
Kontakt:

Post autor: szirer »

A nie prościej było by po prostu stosowanie kar w trakcie turnieju jak w każdym innym bitewniaku? Pierwszy wał żółta i bitwa w plecy drugi wał czerwona i wypad z turnieju? Jak dla mnie to strasznie to przekombinowane wszystko. No chyba że zasady są na tyle aktualnie skomplikowane (nie gram w 9tke od kilku lat) i niejasne że nikt tak na prawde nie wie czy tak jest w zasadach tylko gra "na czuja" bo nie chce mu się grzebać po książce ;)

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3349
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

Miało by to pewnie sens gdyby każdy przeciwnik dostrzegał to odrazu, a nie po obejrzeniu nagrania.

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

-Qc- pisze: 28 sty 2020, o 21:27
swieta_barbara pisze: 28 sty 2020, o 15:06
Eltharion pisze: 28 sty 2020, o 13:16
Wow! :D
A już myślałem że są tu sami krótkowzroczni ludzie umiejący tylko toczyć piane z ust i krzyczeć "Ukrzyżuj". Zero refleksji i przemyślenia gdzie zaprowadzi nas ta droga (banowania ludzi).
Szczególnie że (może ja jestem już stary) nie wierze by kary za podobne zachowania były wyciągane w stosunku do innych graczy. Tak zwanej "topki". :roll:
Ja jestem za zbanowaniem Andrzeja właśnie z tego powodu - z Andrzejem grałem ze 2 razy i mnie skroił bez wałów i generalnie mam na to wyeae. Natomiast interesuje mnie precedens ligowego ostracyzmu, żeby dorwać się do dupy kilku innym osobom.
Myślę, ze musiałbyś ruszyć duzo lepiej umocowane i poważane nazwiska niz Andrzej ktory w 9tce ma status jakieś 2 indyjskiej kasty od końca
Niech się skończy głosowanie.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Trzymam kciuki.
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1993

Post autor: Aldean »

czy bedzie mozna wkleic tutaj wynik?
z góry dzięki.
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

ODPOWIEDZ