głosowanie w sprawie Andrzeja

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
as1
Chuck Norris
Posty: 626

Re: głosowanie w sprawie Andrzeja

Post autor: as1 »

Hoops pisze: 29 sty 2020, o 19:54
as1 pisze: 29 sty 2020, o 19:45 Proszę mnie nie porównywać do Andrzeja to są zupełnie inne sytuacje i nie pozwole na te oszczerstwa.
Spoko, po prostu jesteś dobrym przykładem że można na turnieje nie jeździć i w jakiś sposób to wyegzekwować.
Widzisz same zalety. Ty mnie nie zobaczysz ja ciebie nic wiecej dodać nic więcej ująć.
Pojdz do Ordinu nadajesz się.

Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3098
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Post autor: lwieserce85 »

Prawda po tym numerze zachowałem się chamsko w stosunku do mojego przeciwnika każąc mu mierzyć każdy milimetr i oszukując na statystykach ale cóż należało mu się.

Uważam że gram bardzo uczciwie jak na warunki naszego podwórka. Mówię wszystko o moich zasad. Przypominam ile mam ruchu. Nawet nie mylą mi sie modele od FCG.

Proszę mnie nie porównywać do Andrzeja to są zupełnie inne sytuacje i nie pozwole na te oszczerstwa.
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

as1
Chuck Norris
Posty: 626

Post autor: as1 »

lwieserce85 pisze: 29 sty 2020, o 19:58 Prawda po tym numerze zachowałem się chamsko w stosunku do mojego przeciwnika każąc mu mierzyć każdy milimetr i oszukując na statystykach ale cóż należało mu się.

Uważam że gram bardzo uczciwie jak na warunki naszego podwórka. Mówię wszystko o moich zasad. Przypominam ile mam ruchu. Nawet nie mylą mi sie modele od FCG.

Proszę mnie nie porównywać do Andrzeja to są zupełnie inne sytuacje i nie pozwole na te oszczerstwa.
Wybacz stary czytanie wcześniejszego zdania też nie jest trudne.
A może nauczysz dreefa żeby nie wymyślał rozpiski przeciwnika w czasie turnieju?
Jeszcze talladil ma problemy z mówieniem co siedzi mu w oddziale.

Awatar użytkownika
EveR
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 141
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: EveR »

A no tak i sprawa ze swatygą. Nic tylko uśmiechnąc się szko tylko że policja na hate nie wjechała. Wtedy nie byłoby śmiesznie.
Wiadomo śmierć frajerom
To jak to w końcu jest? ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯
Obrazek
Wiadomo śmierć frajerom. ~ As1, roku pańskiego 2020

as1
Chuck Norris
Posty: 626

Post autor: as1 »

Taki sam jakbyś wyszedł z wiadomo czym na ulice. Znalazłbyś ciekawe rzeczy w pewnej części swojego ciałą.

Dreef
Falubaz
Posty: 1302
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Dreef »

as1 pisze: 29 sty 2020, o 20:01
lwieserce85 pisze: 29 sty 2020, o 19:58 Prawda po tym numerze zachowałem się chamsko w stosunku do mojego przeciwnika każąc mu mierzyć każdy milimetr i oszukując na statystykach ale cóż należało mu się.

Uważam że gram bardzo uczciwie jak na warunki naszego podwórka. Mówię wszystko o moich zasad. Przypominam ile mam ruchu. Nawet nie mylą mi sie modele od FCG.

Proszę mnie nie porównywać do Andrzeja to są zupełnie inne sytuacje i nie pozwole na te oszczerstwa.
Wybacz stary czytanie wcześniejszego zdania też nie jest trudne.
A może nauczysz dreefa żeby nie wymyślał rozpiski przeciwnika w czasie turnieju?
Jeszcze talladil ma problemy z mówieniem co siedzi mu w oddziale.
Skomentuje to w jedyny mozliwy sposob

:D :D :D
Obrazek

Awatar użytkownika
G@lahad
Chuck Norris
Posty: 547
Lokalizacja: Vanguard/Łódź

Post autor: G@lahad »

Tak czytam czytam i trzeba stwierdzić, że z Asa jest niezły bajkopisarz :roll:

Siedziałem dobre 40 minut przy bitwie Jeżus vs As1 i to co się tam odbywało to był cyrk na kółkach. Kultura gry Asa pozostawia wiele do życzenia do tego stopnia, że na pole bitwy wraca "cmentarz", przeciwnik zabija po 2 razy te same unity, które magicznie w tym bałaganie wracają na stół. Nie wspomnę już o ruszaniu się w te i nazad połową armii żeby inny unit mógł wyjść zza pleców reszty.

Większości Twoich ustaleń z Jeżusem nie byłem świadkiem jak przychodzi się w trakcie trwającej bitwy. Poza tym to, że pozwoliłeś naprawić komuś jego błąd, a on później Tobie nie, nie jest czymś ordynarnym. Miał takie prawo, a błąd z tego co pamiętam wpływał na wynik całego starcia.
Obrazek

as1
Chuck Norris
Posty: 626

Post autor: as1 »

Tak jest a było to 100 graili 50 pegazów, 250 relmów i 1000 chłopków
Dobrym magikiem jestem że oszukałem całą salę magiczną teleportacją.
uwaga zabierajcie kosze na śmieci i patrzcie pod stół bo as ma lepkie ręce i dostawia dodatkowe lance na stół tak że nikt tego nie zauważy nawet przeciwnik. Ale jezusikowi gały wyszły z oczu. Widać as1 użył nadzwyczaj silnego zaklęcia wskrzeszania.

Słaby to ty jesteś.
Rozumiem musisz odbić piłeczkę bo tak jest wygodniej ale postaraj się.

Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3098
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Post autor: lwieserce85 »

As1.
Z jednej strony piszesz że grasz bardzo uczciwe i niech nikt nie śmie porównywać cię do Endrju a później stwierdzasz że:
"↑Prawda po tym numerze zachowałem się chamsko w stosunku do mojego przeciwnika każąc mu mierzyć każdy milimetr i oszukując na statystykach ale cóż należało mu się"
To jak to w końcu jest? walujesz specjalnie by wkurwic przeciwnika czy nie?
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3349
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

as1 pisze: 29 sty 2020, o 19:52
Glonojad pisze: 29 sty 2020, o 19:04 A to dlatego As1 przyjechał na turniej do Łodzi spóźniony godzinę - to była demonstracja pogardy, a nie zwykle chamstwo.
Przepraszam bardzo nie jestem pierwszy i ostatni który się spóżnia na turniej więc proszę się ode mnie odczepić. Chamstwo to jest plucie na rodzinę cwaniaku które ty bardzo dobrze widzę zapomniałeś.

Śmiechu

Rozumiem że Janus zapłaci za Armie?
Sam jesteś dupkiem
No no.
Zaczyna sie rozkręcać machina.
Nie jesteśmy nawet znajomymi, a Ty już mnie nie lubisz?

as1
Chuck Norris
Posty: 626

Post autor: as1 »

lwieserce85 pisze: 29 sty 2020, o 20:42 As1.
Z jednej strony piszesz że grasz bardzo uczciwe i niech nikt nie śmie porównywać cię do Endrju a później stwierdzasz że:
"↑Prawda po tym numerze zachowałem się chamsko w stosunku do mojego przeciwnika każąc mu mierzyć każdy milimetr i oszukując na statystykach ale cóż należało mu się"
To jak to w końcu jest? walujesz specjalnie by wkurwic przeciwnika czy nie?
Ja cały czas powtarzam przeczytaj co było wcześniej bo tak to można twierdzić że złodziej jest tym niewinnym.

Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3098
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Post autor: lwieserce85 »

Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Ja tylko uprzedzę wszystkich, że czytam i nie będę tolerować żadnych wulgarnych epitetów. Wciąż tu modzę i będę wywalać posty w całości.

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3349
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

Barbara ma rację.
Zostawcie Asa i wróćmy do sprawy tematu na jakim piszemy.

Wiem że zaczynało sie rozkręcać forum jak za dawnych czasów, ale Żandarm sie pojawił za wcześnie i nie pozwoli na ...

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Hoops pisze: 29 sty 2020, o 19:29 Uwielbiam to co się dzieje w ostatnich dniach na tym forum :)
Smiechu pisze: 29 sty 2020, o 19:05 No Hoops Twoja historia mnie urzekła - Napadziorro musi mieć nerwy ze stali wytrzymując taki pocisk o Łodzi i to z ust topowego gracza który pomaga wszystkim swierzakom.
Jak zabraknie Andrzeja to o czym będziemy pisać?
masz wątpliwości że będzie tematów? :)
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3098
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Post autor: lwieserce85 »

swieta_barbara pisze: 29 sty 2020, o 21:09 Ja tylko uprzedzę wszystkich, że czytam i nie będę tolerować żadnych wulgarnych epitetów. Wciąż tu modzę i będę wywalać posty w całości.
https://youtu.be/aTQDfpeqikM
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

paulinka17
Kretozord
Posty: 1759

Post autor: paulinka17 »

znam super mało 100% uczciwych graczy. a w topce to już naprawdę pojedyncze osoby.
mam tu na myśli graczy z topu, którzy znają zasady lepiej od Ciebie i poprawią Twój błąd gdy się pomylisz na swoją niekorzyść. chyba tylko za Dębka i Szaitisa dałbym sobie coś uciąć. Może jeszcze Gąskę i Crusa, ale ich gier aż tyle nie widziałem. u reszty ciśnienie na wynik czasem bierze górę.

jakbym miał coś zasugerować, to promowanie takich postaw a nie rzucanie kamieniami na oślep. większość z Was nawet się nie zorientuje, że jest wałowana. Andrzeja nie oceniacie za wały (wiem to, bo filmy mają 15-17 wyświetleń, więc ich nie oglądaliście), tylko jesteście obrażeni, bo Andrzej uważa większość Was za cieci. to nie powód do bana.

inne rozwiązanie systemowe: komisja dyscyplinarna, która zbiera takie przypadki po turnieju. albo reaguje za każdym razem albo prowadzi czarną księgę. takie rozwiązanie było w brydżu.
wtedy nie rzucamy się wszyscy na andrzeja, bo laik akurat postawił głosowanie, tylko jest zgłoszenie, dowody i zero polityki/głosowania. komisja po zgłoszeniu wysłuchuje stron i świadków, decyduje, komu wierzy, orzeka zaocznie i publikuje za co i ile bana.

Koszu
Chuck Norris
Posty: 596
Lokalizacja: Wrocław, SB

Post autor: Koszu »

Myślę ze mało kogo tu obchodzi co mysli o nas Andrzej.
Powodem do bana jest to że nikt (albo przynajmniej większość) nie chce jadac przez pol Polski na turniej być zmuszonym do grania z gosciem, ktoremu trzeba non stop patrzeć na ręce, bo oszukiwanie ma do tego stopnia we krwi ze na streamowanym finalowym stole mastera nie potrafil sie powstrzymać od przestawiania figurek przeciwnika.

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Więc tak od 3 lat niejeżdżę na żadne turnieje w którym organizatorem jest Ordin.
Niech wezmą odpowiedzialność za swojego pieszczoszka w końcu.
Od dwóch lat nie byłem na turnieju w Łodzi.
Niebęde ich poduszeczką na igiełki żeby się innym popisywali
jedno ale. To, ze nie ojawiasz sie u nas na turniejach to nie jest twoja wola, ale to, ze najzwyczajniej bym cie nie zapisal. Ciesze sie jednak, ze decyzja jest obopolna. Pozwala to jak widac lepiej sie bawic nie 3, ale 4 osobom

as1
Chuck Norris
Posty: 626

Post autor: as1 »

Widzisz same zalety dla mnie i dla ciebie. W sumie niewiele straciłem
P.S
Ten pomysł że wystawiam lance spod lady to twój czy Galahada?

ODPOWIEDZ