głosowanie w sprawie Andrzeja

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Re: głosowanie w sprawie Andrzeja

Post autor: PAWLAK »

Nie no As1 o jakich Schwarze pisałeś ?? Bo jeśli o Nas Schwarze Pferd to nigdy nie graliśmy razem.

Topka nie jest czysta w 100 %, mało kto jest czysty w 100 % jeśli chodzi o granie.
Na taki obraz wpłynęły dawne lata, kiedy wałowanie na zasadach etc. było czymś nie pasującym do dżentelmena, ale powszechnym i przywalanym.
Dzisiaj zmienia się nasze oblicze jako graczy. Nie jesteśmy nastolatkami którzy w dupie mają wały bo albo przyjechali na imprezę, albo są na tyle ograni, że żadnego wałka sobie nie dadzą wcisnąć i pilnują całą grę przy stole. Pisze o grach na turkach, a nie domówkach i piwniczankach. Od ponad 10 lat jednak zmienia się nasze podejście do grania. Z racji wieku etc. mamy inne podejście do grania i oczekujemy czegoś innego. Dzisiaj chcemy zagrać spokojną grę, bez spin, bez patrzenia na ręce. Odejść od stołu pogadać, ale w tym wszystkim dalej czuć ducha rywalizacji. I poszanowania takiego podejścia oczekujemy od innych. Jednak chęć wygranej jednych ponosi innych mniej lub w ogóle.

Raczej nie zadowala mnie sformalizowany ostracyzm, Handełek z Hoopsem podpowiedzieli stare sprawdzone metody.

Jest jeszcze kwestia naszego PR, który niestety troszkę może blokować napływ nowych do środowiska ( ale na ile byłby on powiększony bez tej opinii o battlowcach ? tego nie wiem) i zniechęcać do powrotów graczy casualowych -to niestety fakt.

Żeby było jasne, jestem przeciwko wałowaniu i od wielu lat staram się grać fairplay z cofaniem ruchów itp. takiego podejścia chciał bym się doczekać u wszystkich, ale wiadomo najważniejsze żeby gra była miła czysta i przyjemna.

Co do sytuacji banów etc. jestem niezadowolony z takiego pomysłu, sam żadnego nie doradzę bo na niego nie wpadłem. Zależy mi, żeby rewolucja nie zjadła własnego ogona.
Ostatnio zmieniony 30 sty 2020, o 14:37 przez PAWLAK, łącznie zmieniany 2 razy.
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

Awatar użytkownika
Vesemirus
Mudżahedin
Posty: 278

Post autor: Vesemirus »

paulinka17 pisze: 29 sty 2020, o 23:30 znam super mało 100% uczciwych graczy. a w topce to już naprawdę pojedyncze osoby.
mam tu na myśli graczy z topu, którzy znają zasady lepiej od Ciebie i poprawią Twój błąd gdy się pomylisz na swoją niekorzyść. chyba tylko za Dębka i Szaitisa dałbym sobie coś uciąć. Może jeszcze Gąskę i Crusa, ale ich gier aż tyle nie widziałem. u reszty ciśnienie na wynik czasem bierze górę.

jakbym miał coś zasugerować, to promowanie takich postaw a nie rzucanie kamieniami na oślep. większość z Was nawet się nie zorientuje, że jest wałowana. Andrzeja nie oceniacie za wały (wiem to, bo filmy mają 15-17 wyświetleń, więc ich nie oglądaliście), tylko jesteście obrażeni, bo Andrzej uważa większość Was za cieci. to nie powód do bana.

inne rozwiązanie systemowe: komisja dyscyplinarna, która zbiera takie przypadki po turnieju. albo reaguje za każdym razem albo prowadzi czarną księgę. takie rozwiązanie było w brydżu.
wtedy nie rzucamy się wszyscy na andrzeja, bo laik akurat postawił głosowanie, tylko jest zgłoszenie, dowody i zero polityki/głosowania. komisja po zgłoszeniu wysłuchuje stron i świadków, decyduje, komu wierzy, orzeka zaocznie i publikuje za co i ile bana.
Za Laika też bym poświadczył - jestem bardzo średnim graczem, a Laik wszystko po kolei tłumaczył i poprawiał moje wałki (które robiłem na swoją niekorzyść - czasami zapominałem o swoich bonusach...).
Nagash is coming...

Awatar użytkownika
Glonojad
Kretozord
Posty: 1715
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Glonojad »

as1 pisze: 29 sty 2020, o 19:52

Przepraszam bardzo nie jestem pierwszy i ostatni który się spóżnia na turniej więc proszę się ode mnie odczepić.
Cały turniej czekał, bo nie raczyłeś dać znać, czy będziesz, kiedy będziesz, tylko sobie przyparadowałeś spacerkiem. Abstrahuję od faktu, że z Warszawy do Łodzi jeździ więcej niż 1 pociąg dziennie (wiem, bo specjalnie przyjechałem poprzednim, żeby być na czas).
Chamstwo to jest plucie na rodzinę cwaniaku które ty bardzo dobrze widzę zapomniałeś.
Nie mam pojęcia, o co ci chodzi, więc lepiej miej jakieś dowody a nie urojenia.
Uprawa warzyw od 1997 roku
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

Galopem pędzimy w bardzo średni klimat tej rozmowy, atakując czy wyśmiewając as1 zamiast dyskutować o meritum tematu. Zwłaszcza, że pewne rzeczy nie są dla mnie jasne - as1 jest dzieciakiem z pewną już... powiedzmy: renomą. [wyedytowane-na prośbę as1] s_b

ad Andrzej B, ban czyli tak zwane Lex Bąku. Jak sobie przypomnę 32 karniaki (chyba tyle było) jakie dostał na jednym masterze za lekko podrasowaną rozpiskę (te słynne czempiony ale i nie tylko) to nawet mi go nie żal. Pewnie każdy mniej lub bardziej świadomie dogiął zasady na swoją korzyść, ale nie znam wielu osób, które robiłyby to tak nagminnie i tak bezwarunkowo. Uważam, że i tak dość późno dzieje się to głosowanie i będzie bardzo dobrym sygnałem dla świata: nie tolerujemy takich zachowań.

Jeśli nawet na grupach shitpostingowych doceniany jest ten ruch, to wiedz że coś się dzieje.
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Napadzior
Chuck Norris
Posty: 547

Post autor: Napadzior »

as1 pisze: 30 sty 2020, o 08:48 Widzisz same zalety dla mnie i dla ciebie. W sumie niewiele straciłem
P.S
Ten pomysł że wystawiam lance spod lady to twój czy Galahada?
As jak zwykle piszesz jakieś pierdołaki w sposób mega niezorganizowany, do tego dodajesz jakieś niestworzone rzeczy. Chciałbym kiedyś zobaczyć jakiś porządnie napisany post od Ciebie ze szczegółami. Rzucasz oskarżenia na lewo i prawo, nie ma jak się do nich odnieść. Dla mnie nie istniejesz, jesteś botem, pojawiasz się zza rogu w moim życiu jak przechodnie w GTA a po masterze znikasz, ale mój klub istnieje naprawdę i dbam o jego dobre imię, co jest publiczne. Masz teraz okazję napisać prawdę o Ośmiornicy. Załóż wątek, napisz tutaj, załóż głosowanie na LL - cokolwiek, i wyjaśnijmy to raz na zawsze. Ale pewnie boisz się bo ciągle kłamiesz i taką masz opinie - Kłamcy i Wichrzyciela.

Masz tu wzór :


Klub Gier Bitewnych
Ośmiornica Łódzka
Łódź



Imię i Nazwisko : As 1
Zawód : Swoich rodziców
Dodatkowe atuty : Dobry w łóżku -
nie chrapę i nie zabieram kołdry.


POUCZENIE :
Cześć jestem As, od czasu do czasu strzelam historiami z dupy z rozpryskiem odłamkowego i upierdalam wszystkich i środowisko w gównokalipsie i jestem małym zakompleksionym botem, a OŁ to stara ...
(I tutaj piszesz co jest 5 )


I elo.
Obrazek

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3349
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

No to pozamiatane.

as1
Chuck Norris
Posty: 626

Post autor: as1 »


As jak zwykle piszesz jakieś pierdołaki w sposób mega niezorganizowany, do tego dodajesz jakieś niestworzone rzeczy. Chciałbym kiedyś zobaczyć jakiś porządnie napisany post od Ciebie ze szczegółami. Rzucasz oskarżenia na lewo i prawo, nie ma jak się do nich odnieść. Dla mnie nie istniejesz, jesteś botem, pojawiasz się zza rogu w moim życiu jak przechodnie w GTA a po masterze znikasz, ale mój klub istnieje naprawdę i dbam o jego dobre imię, co jest publiczne. Masz teraz okazję napisać prawdę o Ośmiornicy. Załóż wątek, napisz tutaj, załóż głosowanie na LL - cokolwiek, i wyjaśnijmy to raz na zawsze. Ale pewnie boisz się bo ciągle kłamiesz i taką masz opinie - Kłamcy i Wichrzyciela.
Twój klubowicz wprost powiedział że wystawiałem oddziały z za grobu na stól. I to nie jeden ale dwa.Nie wiem jak to zrobiłem ale oszczerstwo to oszczerstwo. Czekam na dowody bo akcja jest lepsza niż u Andrzejka.
Mało tego wprost zostałem wywołany to tablicy. To nie jest mój pomysł, nie moja inicjatywa, To nie ja zacząłem tą dyskusje ale bronić się będę bo jak widać jak się nie bronisz to się gówno tylko powiększa.
Umawialiśmy że dajecie mi spokój. Nie dajecie więc wasze słowa są nic nie warte.
Dobro imię? Jaja se chyba robisz. To Ze swastygą to nie ma problemu? Serio?
To że twój klubowicz ustawia znacznie wyższy stół na najważniejszym wydarzeniu w roku a nie jakiś tam gówno warty mecz na lokalu na przedostatnim miejscu.
ABrassusowi też jakoś sie upiekło byleby dowalić tym z zagranicy. Przypominam został selekcjonerem widocznie ma znacznie lepsze zdolności reprezentacyjne niż jakiś osobcik typu as.

Mam dosyć że robicie sobie ze mnie poduszeczkę na igiełki a nie potrawicie się zając znacznie poważniejszymi sprawami.

W sumie to arroganscy jesteście. Koleś odmawia pokazania rozpiski, niczego nie widzę ,widocznie zasłużył sobie asik.
Na granicy totalnego absurdu znajdę se ćwierć milimetra i już. Co z tego że wcześniej umówiłem się że nie widać go, sam zrobiłem podobny błąd bez konsekwencji widocznie as jest frajerem że nie wykorzystuje okazji.

Mamy Elricha który mówi co innego, czyni co innego i wychodzi co innego. Oczywiście na pomoc przyleciała cała drużyna z szabelką na pomoc. I jeszcze ma czelność powiedzieć że oszukałem go:(

Dymitr nie znał zasad bretki, pozwalałem mu się wycofywać i wychodzić z ruin bo nie wiedział że teraz rzuca się DT, tłumaczyłem jak działają moje oddziały przecież to był przedostatni stół tak jak mówił to Pawlaczek. Co dostałem w zamian? Szarże w próżnię bo nie chciało mu się mi nic powiedzieć.

Pawlaka to już w ogóle. Przecież on bronił andrzejka i Dymitra i gada o fair play.

Mam dosyć takich samobójczych sytuacji. gram może raz na miesiąc nie pamiętam wszystkich zasad nie aspiruje do kadry czy do czegokolwiek nigdy nie doszło a liczba tego typu sytuacji lawino rośnie na co się nie zgadzam i niestety zmuszacie mi do totalnej zmiany podejścia do gry

Ponieważ widzę od ponad pół roku pojawiają się różne inicjacja na temat tego czy jestem chory psychicznie czy nie. Więc proszę moderatorów o usunięcie postów Napadziora, Evera, Glonojada, Dymitra.

MISZTA
Wałkarz
Posty: 94

Post autor: MISZTA »

A może już starczy wylewania żalów? Bo to teraz wygląda jak jakieś forum dla samotnych i przygnebionych życiem.Miało być głosowanie nad Andrzejem A zrobiła się ogólno - batlowa wymiana złośliwości.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

Nie as1, mylisz rzeczywistość z własnym wyobrażeniem o niej.

Zapytałem szczerze i bardzo uczciwie czy masz jakieś sprawy, które mogą wpływać na Twoje zachowanie, zasugerowałem rozmowę na prv właściwie. Ma dużą empatię dla osób, które z rożnych powodów nie radzą sobie z emocjami. Patrząc na Twój sposób pisania jesteś bardzo wzburzony. Usiądź, ochłoń. Przeczytaj co napisałeś zanim wyślesz. Przeczytaj ponownie. Nie wysyłaj.
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3719
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

Popieram miszte. Temat jest o czym innym. Za dużo przepychanek o kwestie zamknięte ( jak dobrze rozumiem obie strony -organizatorzy turniejów niektórych klubów i as się tak wyrazili).

A jak macie tu kłopot to może nagrajcie bitwy.

emciu
Plewa
Posty: 9

Post autor: emciu »

Czy dałoby się wyciąć kwestię as1 vs reszta świata do oddzielnego wątku, a tu powrócić do meritum?
Zbytnie rozwadnianie wątku nie działa korzystnie w żadną stronę.

Awatar użytkownika
G@lahad
Chuck Norris
Posty: 550
Lokalizacja: Vanguard/Łódź

Post autor: G@lahad »

as1 pisze: 30 sty 2020, o 08:48 Widzisz same zalety dla mnie i dla ciebie. W sumie niewiele straciłem
P.S
Ten pomysł że wystawiam lance spod lady to twój czy Galahada?
Nie spod lady, a z cmentarza na blacie.

Nowa zasada bretki:
Death is only the begining...
Obrazek

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

emciu pisze: 30 sty 2020, o 11:39 Czy dałoby się wyciąć kwestię as1 vs reszta świata do oddzielnego wątku, a tu powrócić do meritum?
Zbytnie rozwadnianie wątku nie działa korzystnie w żadną stronę.
W jakim sensie?
Proponujesz oddzielny temat na każdego gracza oskarżonego przez asa? Coś w rodzaju jawnych teczek?

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3719
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

swieta_barbara pisze: 30 sty 2020, o 11:53
emciu pisze: 30 sty 2020, o 11:39 Czy dałoby się wyciąć kwestię as1 vs reszta świata do oddzielnego wątku, a tu powrócić do meritum?
Zbytnie rozwadnianie wątku nie działa korzystnie w żadną stronę.
W jakim sensie?
Proponujesz oddzielny temat na każdego gracza oskarżonego przez asa? Coś w rodzaju jawnych teczek?
Myślę że od wywołania osoby as1 do teraz mamy jeden ciągły offtop. 1 osobny wątek na tą dyskusję powinien znacząco podnieść poziom wątku właściwego.

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

kubencjusz pisze: 30 sty 2020, o 11:57
swieta_barbara pisze: 30 sty 2020, o 11:53
emciu pisze: 30 sty 2020, o 11:39 Czy dałoby się wyciąć kwestię as1 vs reszta świata do oddzielnego wątku, a tu powrócić do meritum?
Zbytnie rozwadnianie wątku nie działa korzystnie w żadną stronę.
W jakim sensie?
Proponujesz oddzielny temat na każdego gracza oskarżonego przez asa? Coś w rodzaju jawnych teczek?
Myślę że od wywołania osoby as1 do teraz mamy jeden ciągły offtop. 1 osobny wątek na tą dyskusję powinien znacząco podnieść poziom wątku właściwego.
Nie chcę dyskredytować oskarżeń asa, wrzucając je do jednego wora podpisanego "OT bez sensu" - zwłaszcza że karanie za "dawne historie" i "całokształt twórczości" zostały najwyraźniej zaakceptowane przez LL.

Jeśli LL chce regulować odgórnie oskarżenia dotyczące oszustw, uważam że wypada przyglądać się im dokładnie, niezależnie czy pochodzą one od kadrowicza i członka LL, czy od innego gracza.

Jestem teraz w pracy, ok 17.30 mogę trochę tu posprzątać.

emciu
Plewa
Posty: 9

Post autor: emciu »

swieta_barbara pisze: 30 sty 2020, o 11:53
emciu pisze: 30 sty 2020, o 11:39 Czy dałoby się wyciąć kwestię as1 vs reszta świata do oddzielnego wątku, a tu powrócić do meritum?
Zbytnie rozwadnianie wątku nie działa korzystnie w żadną stronę.
W jakim sensie?
Proponujesz oddzielny temat na każdego gracza oskarżonego przez asa? Coś w rodzaju jawnych teczek?
Nie, wątek as1 to po prostu offtop. Zamula główny temat, ergo powinien być albo usunięty, albo wycięty.

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

swieta_barbara pisze: 29 sty 2020, o 12:42
-Qc- pisze: 28 sty 2020, o 21:27
swieta_barbara pisze: 28 sty 2020, o 15:06
Ja jestem za zbanowaniem Andrzeja właśnie z tego powodu - z Andrzejem grałem ze 2 razy i mnie skroił bez wałów i generalnie mam na to wyeae. Natomiast interesuje mnie precedens ligowego ostracyzmu, żeby dorwać się do dupy kilku innym osobom.
Myślę, ze musiałbyś ruszyć duzo lepiej umocowane i poważane nazwiska niz Andrzej ktory w 9tce ma status jakieś 2 indyjskiej kasty od końca
Niech się skończy głosowanie.
Barbara czekajacy na wynik glosowania dot. Andrzeja:

Obrazek

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

swieta_barbara pisze: 30 sty 2020, o 12:01
Jestem teraz w pracy, ok 17.30 mogę trochę tu posprzątać.
Jeszcze nie ma potrzeby 8)
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

Napadzior
Chuck Norris
Posty: 547

Post autor: Napadzior »

Usuwając niektóre posty wyrwaliscie mi kawałek serca. Tylko kumaci wiedzą że to nie był żaden offtop. Teraz możecie wrócić do tematu masowania się Andrzejem.

Właśnie przez modowanie wątków na bieżąco nie ma o czym gadać w furze w drodze na mastera. Gra w figurki to nie tylko zasady i plastik. Gra w figurki to rodzina w domu, ziomki w zasięgu ręki (czasem w obrębie kołdry) procenty, chmury , kilometry, nawijka , beka i jednostki które tak mocno nam nie pasują.

W życiu trzeba ogarniać by było prościej, dla mnie prościej było by zmienić temat na Re: Głosowanie w sprawie Andrzeja z Asem w rękawie. Zamiast analizować posty które są do usunięcia.

W mojej pierwszej pracy w firmie geodezyjnej był problem z wypłatami . Szefo Andrzej (zbierzność przypadkowa) oznajmił że za miesiąc wyrówna i że się to już nie powtórzy i czy może tak zostać. Na to ziomal Sroka powiedział : może być, nawet za miesiąc nie musisz wyrównywać tylko o πR$ kule i będziemy kwita. Dla mnie kara usunięcia ze środowiska albo zakaz gry na rok dla Andrzeja jest zbyt dotkliwa. Musimy poszukać innego rozwiązania.
Obrazek

Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3098
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Post autor: lwieserce85 »

"Musimy poszukać innego rozwiązania."
Niechaj zatem zawsze pierwsze bitwy na każdym turnieju gra że wspomnianym wcześniej Asem.
Wtedy i jeden i drugi nauczy się baaardzo szybko jak nie wałowac
:D
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

ODPOWIEDZ