głosowanie w sprawie Andrzeja

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3349
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Re: głosowanie w sprawie Andrzeja

Post autor: Smiechu »

Jeszcze tydzień do zakończenia głosowania i brakuje 2 głosów by kara była na 100%

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

Aldean pisze: 29 sty 2020, o 13:26 czy bedzie mozna wkleic tutaj wynik?
z góry dzięki.
1. Czy jesteś za ukaraniem Andrzeja za jego grę
a) tak
b) nie
2. W przypadku ukarania:
a) zakaz brania udziału w turniejach ligowych przez rok
b) zakaz brania udziału w turniejach ligowych bezterminowy
c) pozostawić w gestii organizatorów turniejów

na chwile obecna:

4x 1a2a
4x 1a2c
1x 1a1b
1x 1b

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

A ja mam pytanie natury technicznej. Jak liga zamierza wymóc na organizatorach banowanie Andrzeja? Nie przyjmą wyników do ligi z całego turnieju?

Awatar użytkownika
Adam
Chuck Norris
Posty: 381

Post autor: Adam »

Myślę że można nie przyjąć wyników Andrzeja ;)

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Normalnie nie sądziłbym żeby ktoś miał tupet przychodzić na turnejeje po decyzji banującej ale to Andrzej "żal mi was że to ogladacie' więc można np skasować ID.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Czyli zasadniczo nic się nie zmieni oprócz tego, że Andrzeja nie będzie w rankingu na stronie:)

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

wind_sower pisze: 29 sty 2020, o 14:45 Czyli zasadniczo nic się nie zmieni oprócz tego, że Andrzeja nie będzie w rankingu na stronie:)
Wymóc na organizatorach można w zależności jaka opcja wygra ale jeśli wygra, że kara ma być w gestii organizatora, to dalej organizator może pod pewnymi warunkami pozwolić na grę, np. jedno nawet nie udokumentowane ale zgłoszone oszustwo i zero punktów z turnieju i żółta kartka, ponowne jak w/w i ban na rok albo na zawsze na turnieje danego organizatora.

Mamy regulamin, na potrzeby ligi i można zrobić stosowne zapisy odnośnie oszukiwania na turniejach. Ja się boję tego, aby ta sytuacja nie była precedensem do późniejszego banowania "niechcianych" graczy. Dlatego wg. cywilizowanych standardów powinno najpierw określić się prawo (regulamin) a później go stosować a nie na odwrót.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Jak będę na turnieju, na którym pojawi się zbanowany gracz, bo org jest jełopem, który nie szanuje decyzji ll, to poproszę przy ewentualnym sparowaniu o maskę bez grania. Tyle mogę jako gracz, tak myślę.
Obrazek

Koszu
Chuck Norris
Posty: 596
Lokalizacja: Wrocław, SB

Post autor: Koszu »

Kalesoner pisze: 29 sty 2020, o 15:45 Jak będę na turnieju, na którym pojawi się zbanowany gracz, bo org jest jełopem, który nie szanuje decyzji ll, to poproszę przy ewentualnym sparowaniu o maskę bez grania. Tyle mogę jako gracz, tak myślę.
+1
Jadąc na mastera nie chciałbym być zmuszony do grania z kimś, o kim wiadomo ze trzeba mu non stop patrzeć na ręce, i dodatkowo wszystko co powie sprawdzać w jego army booku

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Koszu pisze: 29 sty 2020, o 16:17
Kalesoner pisze: 29 sty 2020, o 15:45 Jak będę na turnieju, na którym pojawi się zbanowany gracz, bo org jest jełopem, który nie szanuje decyzji ll, to poproszę przy ewentualnym sparowaniu o maskę bez grania. Tyle mogę jako gracz, tak myślę.
+1
Jadąc na mastera nie chciałbym być zmuszony do grania z kimś, o kim wiadomo ze trzeba mu non stop patrzeć na ręce, i dodatkowo wszystko co powie sprawdzać w jego army booku
+1
Wiem że teraz modne jest łamanie konstytucji ale wypadałoby trochę praworządności zachować - LL to nasz "organ decydujący.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3349
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

No i dotarliśmy do sedna sprawy.
Zaraz przyjedzie TVP i zrobi kolejny odcinek "Kasty"

Awatar użytkownika
Hoops
Oszukista
Posty: 877
Lokalizacja: Ośmiornica łódzka

Post autor: Hoops »

Nie no piszesz typowi że nie pogra więc nie ma sensu żeby przyjeżdżał z ludkami na turniej.
My jako Ośmiornica dowiedzieliśmy się że As1 nas nie lubi i krzyczy nie raz na forum że oszukujemy to dostał wiadomość od nas na pmce że nie jest w takim razie mile widziany na turniejach i essa. Zresztą na Orczym w Szczyrku na chwilę przed rozpoczęciem gry z Napadziorem powiedział mu że nim gardzi i cała łodzią i weź tu wytrzymaj grę hehe.
Szybka piłka nie gra, nie jest parowany i brany pod jakąkolwiek uwagę podczas trwania turnieju.
Obrazek

Awatar użytkownika
Glonojad
Kretozord
Posty: 1715
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Glonojad »

A to dlatego As1 przyjechał na turniej do Łodzi spóźniony godzinę - to była demonstracja pogardy, a nie zwykle chamstwo.
Uprawa warzyw od 1997 roku
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3349
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

No Hoops Twoja historia mnie urzekła - Napadziorro musi mieć nerwy ze stali wytrzymując taki pocisk o Łodzi i to z ust topowego gracza który pomaga wszystkim swierzakom.

Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3098
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Post autor: lwieserce85 »

Hoops pisze: 29 sty 2020, o 17:22 Nie no piszesz typowi że nie pogra więc nie ma sensu żeby przyjeżdżał z ludkami na turniej.
My jako Ośmiornica dowiedzieliśmy się że As1 nas nie lubi i krzyczy nie raz na forum że oszukujemy to dostał wiadomość od nas na pmce że nie jest w takim razie mile widziany na turniejach i essa. Zresztą na Orczym w Szczyrku na chwilę przed rozpoczęciem gry z Napadziorem powiedział mu że nim gardzi i cała łodzią i weź tu wytrzymaj grę hehe.
Szybka piłka nie gra, nie jest parowany i brany pod jakąkolwiek uwagę podczas trwania turnieju.
https://youtu.be/IJ2kvZpJ_BU[/u]
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

Awatar użytkownika
Hoops
Oszukista
Posty: 877
Lokalizacja: Ośmiornica łódzka

Post autor: Hoops »

Uwielbiam to co się dzieje w ostatnich dniach na tym forum :)
Smiechu pisze: 29 sty 2020, o 19:05 No Hoops Twoja historia mnie urzekła - Napadziorro musi mieć nerwy ze stali wytrzymując taki pocisk o Łodzi i to z ust topowego gracza który pomaga wszystkim swierzakom.
Jak zabraknie Andrzeja to o czym będziemy pisać?
Obrazek

as1
Chuck Norris
Posty: 626

Post autor: as1 »

Widać że są jakieś układziki miedzy różnymi klubkami itp. Wiadomo każdy musi swoje kakało przeczyścić zatuszować.

Ośmiornica dziwnie rozumie zasady dotyczące oszukiwania i gry fair play. Stosuje politykę faworyzowania innych dla innych. Niestety jest to bardzo podobny poziom do tego prezentowanego przez SS i samego Andrzejka.

Sprawa rozchodzi się o turniej na którym doszło do dziwnych iracjionalnych sytuacji.

Nie jestem czysty wiem spóźniłem się na pierwszą bitwę za co przeprosiłem.

Niestety w czasie mojej drugiej bitwy przeciwnik stalował rozegraliśmy pięć tur i nagle zaorientował się ze nie zrobi scenariusza bo za mało czasu. Więc co zrobił? Tak oskarżył mnie że jestem stallerem i zmuszony zostałem do wzięcia remisu. Spoko włocławek się przypomina.

I wtedy dochodzimy do meritum ja gram na drugim lub przedostatnim stołem z pewnym typem z Ordinu. Zachowuje się chamsko.
odmawia pokazania rozpiski sędzia się zgadza na taką sytuacje.
przeciwnik zaczyna kłamać w sposób ordynarny. mylą mu się wilki z pajączkiem , oraz fanatycy z assasynami. Zataił przede mną swoje wyposażenie na herosach sędzia nie reaguje.
i uwaga mistrzostwo teraz panowanie wraz z przeciwnikiem umawiamy się że nie widzi mojego oddziału. Sędzia był obok widział sytuacje i słyszał to bardzo wyraźnie po czym okazuje się że na początku swojej tury jednak mnie widzi uwaga o ile się pomyliłem? tak o ćwierć milimetra.
Sędzia mówi że jest w porządku więc gramy dalej. Oczywiście zapomniał że jak mój przeciwnik wcześniej źle odgioł dwie lance to pozwoliłem mu poprawić.
A poza tym co to za sytuacja żeby zaprzeczyć swoim wcześniejszym zapewnieniom.
Wiadomo śmierć frajerom.
nie gram na milimetry.
Prawda po tym numerze zachowałem się chamsko w stosunku do mojego przeciwnika każąc mu mierzyć każdy milimetr i oszukując na statystykach ale cóż należało mu się.
Prawda odmawiam podaniu mu ręki. Nie będę tłumaczył dlaczego.

Dostaje bana bo tak no cóż trudno. Umawiamy się że nie przyjeżdżam na turnieje łodzi oni dają mi spokój.
Niestety nie dają mi spokoju już po zaledwie dwóch miesiącach,

koleś mnie opluwa pomimo że ze mną ani razu nie zagrał. Spoko pamiętam jak zachowałeś się z Jezusem.

Na masteru w świdniku dostaje pouczenie od ośmiornicy jaki to jestem zły.
Jeden z ich zawodnikowi zaczynają mylić się statystyki na swoją korzyść.
Nie wspominając o tym że kolega ma problem ze zmierzeniem dla mnie 21 cali aby nie miał szarży.
Tak zmierzył mi 3 razy po 19 cali.
A no tak uwaga który to był stół chyba przedostatni ale nie pamiętam.

A no tak i sprawa ze swatygą. Nic tylko uśmiechnąc się szko tylko że policja na hate nie wjechała. Wtedy nie byłoby śmiesznie.

Sliwek w między czasie popisuje się sedziowaniem z furionem dając innej drużynie niezasłużone zwycięstwo na DMP.

Na tym samym turnieju drużyna schwarce wciska ostrego wała. W sytuacji bierze udział cała drużyna oprócz jednej osoby. Słyszę że mam darować bo to warzywniak. Ta ostatnia osoba przeprasza mnie za zachowanie swojej drużyny.

Niestety ale za rok sytuacja się powtórzyła u tych samych ludzi. Cóż mam tego dosyć.

Na moim pierwszym DMP moja własna drużyna nasrała mi na głowę. Sprawę zatuszowano po prostu usuwając posty.
Laiczku pamietasz kto je usuwał?
Cóż widziałem dyskusje i zapomniałem.
Niestety inni nie zapomnieli i dostałem bardzo mocno odpowiedzi dotyczące udziału w tym że zacnym turnieju. Dochodzi do sytuacji ze zniszczeniem mojej wypożyczonej armii przez Janusa oraz popisem świetej Barbary. Cóż zrezygnowałem.

Jest jeszcze sprawa z shinem ale niebęde tego komentował bo po prostu tego nie rozumiem.

Więc tak od 3 lat niejeżdżę na żadne turnieje w którym organizatorem jest Ordin.
Niech wezmą odpowiedzialność za swojego pieszczoszka w końcu.
Od dwóch lat nie byłem na turnieju w Łodzi.
Niebęde ich poduszeczką na igiełki żeby się innym popisywali

Uważam że gram bardzo uczciwie jak na warunki naszego podwórka. Mówię wszystko o moich zasad. Przypominam ile mam ruchu. Nawet nie mylą mi sie modele od FCG. Niestety wielu to wykorzystuje z przykrym dla mnie skutkiem.

Nie wezmę udziału w żadnym turnieju DMP.
Jedni się ucieszą ja oszczędze swoich nerwów.

Proszę mnie nie porównywać do Andrzeja to są zupełnie inne sytuacje i nie pozwole na te oszczerstwa.

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3349
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

Uderz w stół ...

as1
Chuck Norris
Posty: 626

Post autor: as1 »

Glonojad pisze: 29 sty 2020, o 19:04 A to dlatego As1 przyjechał na turniej do Łodzi spóźniony godzinę - to była demonstracja pogardy, a nie zwykle chamstwo.
Przepraszam bardzo nie jestem pierwszy i ostatni który się spóżnia na turniej więc proszę się ode mnie odczepić. Chamstwo to jest plucie na rodzinę cwaniaku które ty bardzo dobrze widzę zapomniałeś.

Śmiechu

Rozumiem że Janus zapłaci za Armie?
Sam jesteś dupkiem
Ostatnio zmieniony 29 sty 2020, o 19:56 przez as1, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Hoops
Oszukista
Posty: 877
Lokalizacja: Ośmiornica łódzka

Post autor: Hoops »

as1 pisze: 29 sty 2020, o 19:45 Proszę mnie nie porównywać do Andrzeja to są zupełnie inne sytuacje i nie pozwole na te oszczerstwa.
Spoko, po prostu jesteś dobrym przykładem że można na turnieje nie jeździć i w jakiś sposób to wyegzekwować.
Obrazek

ODPOWIEDZ