Selekcja na rok 2021

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Selekcja na rok 2021

Post autor: JarekK »

Otwieram zgłoszenia na selekcjonerów na rok 2021 (post będzie edytowany). Czas na zgłoszenia 2 tygodnie do 30.06 godziny 23:59.
Zgłoszenia zgodnie z punktami 4.9 i 4.10 regulaminu tzn. w parach.

Aktualni kandydaci:
1. Ślivek + Lohost
2. Łapamat + Furion
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

ślivek
Kretozord
Posty: 1658

Post autor: ślivek »

Zgłaszam ślivek + lohost.
Post zgłoszeniowy: viewtopic.php?f=270&p=1532952#p1532906
Obrazek

Napadzior
Chuck Norris
Posty: 547

Post autor: Napadzior »

Panowie, skąd ten pośpiech ?
Nie dość, że zatrzymała nas akcja z Koronawirusem, to zaczyna się sezon ogórkowy.
Kto się teraz interesuje figurkami ? Garstka ludzi.
Pierwsze odwołane głosowanie w prawie 3 dni miało 100 wyświetleń, ten post ma niewiele więcej.
Sam pewnie nabiłem z 10, piszący i główni zainteresowani pewnie podobnie, więc skala zasięgów naprawdę jest ogromna.
Nie muszę chyba uświadamiać że selekcja i kadra to u nas w środowisku prime topic a tutaj taka cisza.
Na co dzień fundują już nam przepychanie spraw po cichaczu. Średnio to wygląda.
Jak wszędzie ważna jest konkurencyjność, fuzja tego wszystkiego prowadzi nas w kierunku najwyższej jakości/najniższej ceny.
Ważne są wspólne relacje,tarcia i rozmowy a te mamy mocno obcięte. Dla mnie zgłoszenia nie powinny się pojawić do czasu odbycia się pierwszego mastera po tej całej pandemii. Bez rozmów, bez wspólnych interakcji, w ciszy mają być podejmowane tak ważne decyzje ?
Dwa tygodnie na zgłoszenia w momencie absolutnego zamarcia to jakiś absurd. Na pewno nie przysłuży się środowisku.

Dla mnie w takiej formie, taka akcja ciężko trąca chujem.

ps.
Jak się wyklaruje postaram się zorganizować debatę kandydatów, będzie na żywo a zapis będzie w necie. Może to trochę rozrusza tą całą scene.
Obrazek

Dziedzic
Chuck Norris
Posty: 571

Post autor: Dziedzic »

Napadzior pisze: 3 cze 2020, o 09:01 Panowie, skąd ten pośpiech ?
Nie dość, że zatrzymała nas akcja z Koronawirusem, to zaczyna się sezon ogórkowy.
Kto się teraz interesuje figurkami ? Garstka ludzi.
Pierwsze odwołane głosowanie w prawie 3 dni miało 100 wyświetleń, ten post ma niewiele więcej.
Sam pewnie nabiłem z 10, piszący i główni zainteresowani pewnie podobnie, więc skala zasięgów naprawdę jest ogromna.
Nie muszę chyba uświadamiać że selekcja i kadra to u nas w środowisku prime topic a tutaj taka cisza.
Na co dzień fundują już nam przepychanie spraw po cichaczu. Średnio to wygląda.
Jak wszędzie ważna jest konkurencyjność, fuzja tego wszystkiego prowadzi nas w kierunku najwyższej jakości/najniższej ceny.
Ważne są wspólne relacje,tarcia i rozmowy a te mamy mocno obcięte. Dla mnie zgłoszenia nie powinny się pojawić do czasu odbycia się pierwszego mastera po tej całej pandemii. Bez rozmów, bez wspólnych interakcji, w ciszy mają być podejmowane tak ważne decyzje ?
Dwa tygodnie na zgłoszenia w momencie absolutnego zamarcia to jakiś absurd. Na pewno nie przysłuży się środowisku.

Dla mnie w takiej formie, taka akcja ciężko trąca chujem.

ps.
Jak się wyklaruje postaram się zorganizować debatę kandydatów, będzie na żywo a zapis będzie w necie. Może to trochę rozrusza tą całą scene.
To nie jest pośpiech. To jest odpowiedzialność. Skoro tak lubisz nawiązania do polityki to wiedz, że akurat obaj ze Śliwkiem uważamy, że zostaliśmy powołani do konkretnego celu. Cel jest nieosiągalny na ten moment, więc i nasze selekcjonowanie traci rację bytu. Kolejni selekcjonerzy będą mieli więcej czasu na zebranie danych, trening mistrzów, dopingowanie "młodych". Nie grzejemy się w splendorze i nie siedzimy na "stanowisku" okrakiem.
Jednym z najważniejszych czynników w selekcji zarówno dla kandydatów jak i selekcjonerów jest czas. Co może się złego zdarzyć jeśli jedni i drudzy zamiast 10 miesięcy do dyspozycji będą mieli ich blisko 14? Co się zmieni jeśli głosowanie będzie w październiku lub listopadzie, a nie w czerwcu? Obecnie mamy spadek zainteresowania figurami, uważam że wcześniejsza mobilizacja pozwoli szybciej wrócić do normalności i dosłownie zmusi kandydatów do większego zaangażowania, połowa ludzi przepadła nam jak kamień w wodę. A może da się ciut inaczej? Pamiętaj, że ten rok to precedens, a możliwe, że z sezonu letniego trzeba będzie wycisnąć co się da do ostatniej kropli bo na jesieni będzie powtórka z marca? W jaki sposób to później ogarniać? Wstecz? Po pierwszym masterze? A kiedy to będzie? Co z niego wyniesiesz jesli nikt w sumie nie będzie tego analizował? Tak dużo pytań, tak mało czasu... a, nie, czekaj. Akurat na czas możemy coś poradzić. ;)
Nie zauważyłem żeby cokolwiek było przepychane po cichaczu. Bierz jakiegoś kumpla i startuj. Osoby najbardziej zainteresowane z tego co wiem są bardzo aktywne.
Gremlin pisze:Co się dziwicie? Chłopaki przyjeli 7 lepców na twaSz, traca 3 zęby z tego 2 przednie, a wciąż dzierżą w ręku bagietę, która chcą zjeść. A Furek im tą bagietę zajumał i pobił nią ostatniego żywego francuskiego rycerza sprawiedliwości. Pieprzony polski złodziej. Odarł ich z marzeń.

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Napad, pierwsza faza pandemii i lockdownu się właśnie kończy. Nikt chyba nie jest w stanie powiedzieć, z jakąkolwiek sensowną dozą pewności, że w ogóle będziemy jeszcze mieli mastera w tym roku, więc czekanie z "najważniejszą decyzją w roku", na niewiadomy termin, mija się z celem. Czym więcej czasu dostaną selekcjonerzy tym lepiej.

Przepychanie cichaczem, przy stawianiu głosowań na publicznym forum to chyba nie najlepsze określenie.

2 tygodnie na zalogowanie się na forum i zgłoszenie kandydatury to sporo czasu, szczególnie, że poczta pantoflowa działa 24/7, potem jeszcze 2 tyg na głosowanie będzie, więc cały proces zabierze miesiąc, co sam przyznasz, jest o wiele dłuższym czasem procedowania niż spora część ustaw w ostatnim czasie ;)
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

ślivek
Kretozord
Posty: 1658

Post autor: ślivek »

Jeśli ktoś potrzebuje więcej czasu na przygotowanie swojenj kandydatury też niech pisze przecież otwarcie :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

JarekK pisze: 3 cze 2020, o 11:45 Napad, pierwsza faza pandemii i lockdownu się właśnie kończy. Nikt chyba nie jest w stanie powiedzieć, z jakąkolwiek sensowną dozą pewności, że w ogóle będziemy jeszcze mieli mastera w tym roku, więc czekanie z "najważniejszą decyzją w roku", na niewiadomy termin, mija się z celem.

Przepychanie cichaczem, przy stawianiu głosowań na publicznym forum to chyba nienajlepsze określenie.

2 tygodnie na zalogowanie się na forum i zgłoszenie kandydatury to sporo czasu, szczególnie, że poczta pantoflowa działa 24/7, potem jeszcze 2 tyg na głosowanie będzie, więc cały proces zabierze miesiąc, co sam przyznasz, jest o wiele dłuższym czasem procedowania niż spora część ustaw w ostatnim czasie ;)
można wydłużyć termin składania np do miesiąca, koniec Czerwca brzmi logicznie, to i tak wybory będą wcześniej niż kiedykolwiek wcześniej a potencjalni kandydaci będą mieć więcej czasu.

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

drudzy zamiast 10 miesięcy do dyspozycji będą mieli ich blisko 14? Co się zmieni jeśli głosowanie będzie w październiku lub listopadzie,...
Może odbędzie się jakiś turniej i przypomnimy sobie jak kto wygląda. Nie ma kampanii - nie ma wyborów, brzmi znajomo? :D
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Został tydzień na zgłoszenia.

Informacja o otwarciu kandydatur pojawiła się na grupie T9A polska, Fanpage'u Kadry, tu na forum, a nawet na shitpostingu. Potencjalnych zainteresowanych jest garstka, więc nie uwierzę, że nie zostali poinformowani.
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Szaitis
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: Szaitis »

Ja bym prosił o przedłużenie terminu na zgloszenia - o tydzien, a najlepiej do konca czerwca, mozliwe ze bedzie jeszcze jedna kandydatura, ale potrzebne jest jeszcze troche czasu na analize możliwosci :)

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Nie ma problemu. Jest potrzeba, to i rozwiązanie się znajdzie.

Przedłużam możliwość zgłaszania kandydatur do 30.06 godziny 23:59
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
lapamat
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 130

Post autor: lapamat »

Po długich rozmowach zdecydowaliśmy się z Furionem wystartować w wyborach na selekcjonerów Team Poland 2021.

Dlaczego my?
1)Bo rozumiemy grę. Głównym zadaniem selekcjonerów jest wybór 8 graczy i 8 rozpisek. Nie ukrywajmy - bez zrozumienia armii, mechaniki i dynamiki gry, a także stylu gry poszczególnych graczy nie uda się tego zrobić dobrze. Zarówno ja, jak i Jurek gramy na wysokim poziomie, spędzamy dużo czasu analizując rozpy, matchupy, przeglądamy listy z zagranicznych turniejów. Wraz z kandydatami stworzymy drużynę ośmiu solidnych, dopełniających się armii.
2)Bo jesteśmy zaangażowani. Jesteśmy gotowi i chętni poświęcić czas na budowanie kadry, tworzenie tabelek, konsultowanie rozpisek i załatwianie spraw organizacyjnych.
3)Bo damy szansę każdemu. Jurek w 2017 pokazał że do kadry nie dostaje się jedynie stała grupa tych samych osób - wybrał dwóch debiutantów: Elvisa i Sola, co ostatecznie skutkowało zwycięstwem na ETC w niezapomnianym stylu. Ja, jako nowy gracz wiem jak ważne jest to, aby każdemu dać szansę stanąć do uczciwej walki o miejsce w kadrze.
4)Bo dobrze się dopełniamy. Jurek wnosi ogromne doświadczenie turniejowe i wielką wolę zwycięstwa, ja wnoszę zaangażowanie, świeże spojrzenie i świadomość mety(polskiej i zagranicznej), którą regularnie śledzę.
5)Bo będziemy wymagać. Wymagamy 100 bitew w sezonie, udziału w zgrupowaniach, grania ustalonych paringów na turniejach, jeżdżenia na mastery i lokale. W tym roku będziemy ograni, nie mniej niż Niemcy czy Hiszpanie. Nikt nie wejdzie do kadry za ksywkę.
6)Bo stworzymy team. Naszym celem jest nie tyle wybranie 8 indywidualistów, ale zbudowanie drużyny. Wiemy jak ważny jest aspekt psychologiczny turniejów drużynowych i zrobimy wszystko aby przy stołach w Luksemburgu nasi gracze czuli się zespołem, gdzie mogą polegać na sobie nawzajem.
7)Bo chcemy dbać wizerunek Team Poland. Na ETC 2019 pokazaliśmy że potrafimy grać czysto i zachować zimną krew w obliczu prowokacji - chcemy kontynuować budowanie wizerunku gracza z Polski jako zawodnika uczciwego, umiejącego wygrywać i przegrywać z klasą. Wzorem naszych poprzedników będziemy wymagali zegarów, znaczników i innych narzędzi sprzyjających uczciwej i transparentnej grze.

Tym samym zgłaszam kandydaturę Łapamat&Furion, na selekcjonerów Team Poland 2021.

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

JarekK pisze: 30 cze 2020, o 23:26 Głosowanie postawione:
viewtopic.php?f=27&p=1533404#p1533404

A czas na kampanie wyborcza to w czasie głosowania?

Nie śpiesz się tak może - najpierw brak zbierania Kandydatur teraz szybkie głosowanie, zwolnij panie Kurski ;)
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Porównanie zacne. Szkoda, że nie od razu Goebbels. 2 tygodnie czasu są, można się promować. Z tego co pamiętam kampania się zaczyna jak termin wyborów jest już podany ;)
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

No nie za bardzo. To dość podstawowa zasada ze w najpierw jest zbieranie Kandydatur, później kampania i na końcu głosowanie - proponuję przejść wszystkie etapy,. ETC jest w sierpniu ale za rok...
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

JarekK pisze: 1 lip 2020, o 13:12 Porównanie zacne. Szkoda, że nie od razu Goebbels. 2 tygodnie czasu są, można się promować. Z tego co pamiętam kampania się zaczyna jak termin wyborów jest już podany ;)
Dobrze pamiętasz
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

@Laik - Podstawowe zasady są w regulaminie. Jeśli uważasz, że taki podział formalny, a nie tylko obyczajowy powinien się w nim znaleźć masz procedurę jego zgłoszenia w punkcie 3.4. Był miesiąc na składanie kandydatur. Czyli kampania teoretycznie może już trwać od dobrego miesiąca. Nie da się określić jaką strategię na te wybory przyjęli kandydaci. Zgłoszenie w ostatni dzień może być jakąś jej formą, bo jak rozumiem, boisz się o niewystarczający czas na przekonanie członków LL. Są jeszcze dwa tygodnie na prowadzenie dyskusji tu czy na privach (i jak widać, może też Q&A wideo). To jest bardzo dużo czasu. Organizacja pracy i dobór strategii własnej kampanii zależy od kandydatów na selekcjonerów, nie zamierzam w nią ingerować przychylając się do jednej czy drugiej strategii. W tym momencie kandydatury są jawne i wszystko wiadomo. Czas jest ten sam dla obu par, nie ma mowy o niesprawiedliwości. Po oddaniu głosu zawsze można go zmodyfikować albo wstrzymać się z nim do ostatniego dnia, stąd kampania już oficjalnie trwa, a dzień zakończenia głosowania jest twoim dniem ostatecznych wyborów. Masz wszystkie 3 etapy.

Cieszę się, że w drugim poście już nie ma ad personam, widzę, szanuję, dziękuję ;)

Łapa&Furion już w grze, można pytać :arrow: viewtopic.php?f=26&p=1533412#p1533412
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Ja nie wiem kiedy oni się zdecydowali, może wczoraj i nie mieli w ogóle czasu? Są wakacje, ktoś może być 2 tygodnie na urlopie. Z całą pewnością nie będzie tak że wszyscy zagłosują ostatniego dnia.
Postępujesz nie fair. Wiadomo jakie są Twoje sympatię i wygląda na to że celowo wykorzystujesz swoją pozycję.

Fakty są takie że nawet nie zapytałeś czy są inne kandydatury co sam przyznałeś.
Teraz zlikwidowałeś kampanie - dlaczego tak się spieszysz skoro jest jeszcze ponad rok?
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Nie wiem czemu zakładasz, że ktoś kto kandyduje na selekcjonera, nie jest zorganizowanym, strategicznie myślącym człowiekiem. Zakładasz, że ktoś nie ma czasu, a kandyduje na stanowisko, które pochłania właśnie ogromne ilości czasu oraz, że zgłosił się, w ostatniej chwili, bo został do tego zmuszony przez okoliczności, a nie, że jest to jego/ich przemyślana decyzja. Ja daję obu parom kredyt zaufania w tej kwestii. Członkowie LL także moim zdaniem są ludźmi zorganizowanymi i potrafią samodzielnie podejmować decyzje i ogłaszać je w takim momencie, który uznają za stosowne. Są w końcu członkami gremium ORGANIZATORÓW. Staram się, żeby wszystko było jasne i sprawiedliwe. Zrobiłem błąd (który wynikał z chęci dopracowania regulaminu), więc się do niego przyznałem i wycofałem z tej decyzji, bo niesprawiedliwie promował obecnych selekcjonerów. Przykro mi, że zakładasz moje złe intencje. Nic na to nie mogę poradzić poza zapewnieniem, że takie nie są i wskazaniem, dokładnie tego samego przykładu mojego błędu. Gdybym chciał nadużywać władzy jak mi to zarzucasz i za wszelką cenę poprzeć "moich" (też fajnie, że uważasz, że przedkładam własny interes nad np. opinię mojego klubu czy dobro kadry :( ), to od 2 tygodni miałbyś już zakończone to błędne głosowanie, które niesłusznie promowało jedną parę.

Nie spieszę się. Jako moderator LL, dbam o to, żeby sprawy Ligowe szły sprawnie i w zgodzie z regulaminem. Do moich kompetencji nie należy wyznaczenie czasu pracy selekcjonerów (i aktywne zmniejszanie go opieszałością), stąd staram się dać im go tyle ile jestem w stanie najwięcej, żeby sami mogli się zorganizować tak, jak uważają za stosowne. Mamy już ponad miesiąc "limba" od ogłoszenia decyzji o odwołaniu ETC, a jeszcze więcej od odwołania zgrupowania kadry z powodu pandemii. Trzeba działać.

Jeśli nie udało mi się ciebie przekonać to bardzo mi przykro. Niemniej nie zmienię swojej decyzji jeśli nie wykażesz, że jest ona niesprawiedliwa z jakiegoś obiektywnego względu.
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

ODPOWIEDZ