Łapa & Furion || QnA

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5709
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Re: Łapa & Furion || QnA

Post autor: Furion »

--- Ważne obwieszczenie ---

Dostaliśmy szereg pytań na temat "zaklepanych" miejsc w składzie w świetle naszego selekcjonerstwa. Chcielibyśmy się do tego odnieść.

Uważamy, że dobrzy gracze jako selekcjonerzy to wartość. Uważamy, że jeżeli mielibyśmy wykluczyć się z procesu selekcji, to jest to sabotaż tego, co chcemy osiągnąć - czyli silna drużyna i dobry wynik Team Poland. Tym samym ustalamy co następuje:

Jeżeli HE lub OK zostaną określone przez nas jako armie porządane w koncepcji drużynowej, to chcemy proces wyboru gracza HE / OK określić w porozumieniu z kandydatami na te stanowiska. Wszyscy kandydaci wspólnie ustalą reguły gry. Jesteśmy chętni stanąć do uczciwej rywalizacji, nie chcemy żeby ktokolwiek poczuł się pokrzywdzony.

Nie można być sędzią we własnej sprawie i jesteśmy tego świadomi.
Dajemy jasny sygnał - slotów jest wolnych 9, żaden nie jest zaklepany.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Jurek jakbyś tak wystartował z Kalesonerem jako para selekcjonerów to by było coś ciekawego. Z Dębkiem powiedzmy, jak Kalesoner by nie chciał. Wiesz tak z biglem a nie po łatwości.
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

Furion jest arogancki, butny, przekonany o własnej wyższości. Jest strasznym chujem przy stole i nie wybacza błędów. Nikt tak jak on, nie potrafi wyprowadzić przeciwnika z równowagi, nie ma litości dla kolegów czy przyjaciół - traktuje ich równo, nawet jak ta równość oznacza poziom buta. Znajomość z nim w bardziej zażyłej formule jest kurewsko wymagająca. Ale w tym wszystkim jest mega sprawiedliwy i szczery - jeśli mu coś nie pasuje, mówi o tym wprost.

Nie ma tu wielu osób, które miały okazję zagrać z nim w drużynie - ja miałem to szczęście. I wiecie co? Już chuj, że grając taką padlinę jak ja wygrałem DMP. Już olać to, że bez jego parowania i prowadzenia tej drużyny pewnie nawet gdybym był 1000x lepszy nie wygralibyśmy tego turnieju. Wiecie co było najważniejsze? Nigdy wcześniej i nigdy później, nie mieliśmy takiego team spirit. I jestem mocno przekonany, że to był jego wpływ.
Do tego wszystkiego jest cholernie dobrym graczem, ale co do tego nie muszę nikogo przekonywać. Szczerze trochę jebie mnie kto będzie wybierał kadrę, ale wiem że jeśli będzie to robił Furion, to wybierze uczciwie najlepszy możliwy zespół.

Choćby współpraca z nim czy znajomość bywały trudne, zawsze warto!
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
PiotrekN
Falubaz
Posty: 1001
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: PiotrekN »

A na tym całym ETC dają dodatkowe punkty za autyzm w drużynie? Bo z tego co czytam to w tej kandydaturze jest potencjał na takowy benefit ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

słaby dowcip ale zawsze - trochę sam się podkładasz. Nie wychodź więcej z piwnicy chłopku.
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
kompatybilijny
Wałkarz
Posty: 99

Post autor: kompatybilijny »

Sprowadźmy górników, takie pokłady soli są rzadko spotykane.

Awatar użytkownika
PiotrekN
Falubaz
Posty: 1001
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: PiotrekN »

Luźna guma księciuniu, to nie ja jestem fanboy'em chłopka którego sam określiłeś że jest "chujem przy stole" ;)
Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Dymitr pisze: 7 lip 2020, o 13:23 Nikt tak jak on, nie potrafi wyprowadzić przeciwnika z równowagi
Szczerze mówiąc takich ludzi wolałbym nie spotykać na swojej drodze. Już nie te czasy. A btw byli lepsi od tego niż Jurek :)
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

PiotrekN pisze: 7 lip 2020, o 19:04 Luźna guma księciuniu, to nie ja jestem fanboy'em chłopka którego sam określiłeś że jest "chujem przy stole" ;)
Zarygluj za sobą drzwi
Ostatnio zmieniony 8 lip 2020, o 10:26 przez Dymitr, łącznie zmieniany 1 raz.
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Qc ciekawa propozycja, jednak musiałbym lepiej umieć grać w tę grę, żeby sie zgłosić. :)

Dymitr, Laik - oczywiście chodziło mi o granie drużynowe bardziej jako o lojalność, gotowość do poświęcenia dla teamu. Dalem przykłady, gdzie Jurek udowdnił, że jest z tym u niego na opak, ze jest gótów pogrązyć drużynę dla swojej prywatnej ambicji. Moim zdaniem takiej osobie nie można ufać jesli chodzi o selekcję.
Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Kalesoner tbh po co to ruszasz. Przecież nie byłeś jego kolega z drużyny żeby mieć pretensje może zresztą cały tamten team był za? Nie wiesz nie dywaguj. A jego koledzy z drużyny są jak widać zadowoleni z tego jak traktuje je przeciwników przy stole.
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Jego koledzy z druzyny rozmawiali z nim i widać na ostatnim ETC jaki był efekt.
Jego koledzy z wielu drużyn bardzo chwała sobie wspólna grę.

Pamiętajcie też że to wybór par selekcjonerow a za Lapamatem stoi cały klub Underdogs.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Laik pisze: 8 lip 2020, o 08:14 Pamiętajcie też że to wybór par selekcjonerow a za Lapamatem stoi cały klub Underdogs.
To ma być reklama czy antyreklama?? :lol2: xD
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Generalnie dla casuali wybór selekcjonera jest prosty - kto zostanie selekcjonerem ten nada ton kandydatom do kadry. Przecież skłąd kadry nieważne kto zostanie selekcjonerem będzie prawie identyczny serio. ALE podejście będzie zupełnie inne.

Wygra Furion to potencjalny kandydat bedzie chciał wbić 20-0 i mieć reputację jak Furion czyli zwycięstwo ponad wszystko. Jak wygra druga para kandydat będzie się zastanawiał jak wbić 20-0 i dostać maxa na ankiecie i żeby jeszcze się niosło że był miły i kulturalny. Obaj wbiją maskę pytanie co jest lepsze dla zbierającego bęcki.

Dlatego casuale łączcie się i pamiętajcie:

Obrazek
Eltharion pisze: 8 lip 2020, o 08:36 To ma być reklama czy antyreklama?? :lol2: xD
W pierwszej chwili myślałem że to Lohost napisał XD
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Myślę że wsparcie 3 byłych selekcjonerow to raczej plus, można skorzystać na doświadczeniu i wyciągać wnioski z poprzednich selekcji.

@Qc - piszesz bzdury, według Ciebie każdy wybierze taka sama kadrę - to po co w ogóle funkcja selekcjonera?. Jeśli ten inny ton ma wyglądać jak "jebcie się wszyscy" Lohosta to raczej słabo.
Widzieliśmy jak wygląda kadra wybrana przez Furiona i Shina w 2017 - złoto w pięknym stylu. Wnioski z 2018 zostały wyciągnięte i wdrożone w ostatnim roku - efekt to pochwały gry i fair play.

Dodam jeszcze że wybór 6 osób jest z reguły bardzo prosty - widać kto jest w formie, które armie są w mecie, później zostają 2 ostatnie pozycje i tu już jest trudno a drużyny są tak mocne jak najsłabsze ogniwo.
Inna sprawa to rozpiski w zespole pod konkretną metę, tak żeby team nie miał problemów przy parowaniu - to niby są detale ale to one decydują o wyniku późnie.
Dzięki T9A kraje są bliżej siebie i sami widzicie choćby po ostatnim DMP że poziom zagranicznych teamów jest wysoki więc nie można mieć tych detali niedopracowanych.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Eltharion pisze: 8 lip 2020, o 08:36
Laik pisze: 8 lip 2020, o 08:14 Pamiętajcie też że to wybór par selekcjonerow a za Lapamatem stoi cały klub Underdogs.
To ma być reklama czy antyreklama?? :lol2: xD

Według Sola chyba tak.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5344

Post autor: Tutajec »

Dodam jeszcze że wybór 6 osób jest z reguły bardzo prosty
8 Laik, 8 osób się chyba wybiera do kadry :mrgreen:

Wiem o co Ci chodziło, ze pierwsze 6 jest łatwo i te 2 ostatnie zazwyczaj budzą dyskusje. Aczkolwiek zabrzmiało to inaczej.

A dopisane ze jest tam ze 2 trudniej. Trudno niech będzie ze nie czytam postów do końca :)
Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Myślę Tomek że jak odróżnisz "identyczny" od "prawie identyczny" to będzie kamień milowy dla zrozumienia co napisałem. Zresztą nie do Ciebie pisałem więc że nie zrozumiesz to wszystko jedno xD
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Myślę że inaczej rozumiemy przestrzeń między identyczny a prawie identyczny - dla mnie to jest dość istotna różnica - coś jak dobrze a prawie dobrze.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Cieszy mnie to niezmiernie, te drobne różnice czynią świat pięknym i ciekawym.
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

ODPOWIEDZ