Procedury reklamacyjne/odwoławcze?

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Maciek P.
Falubaz
Posty: 1234
Lokalizacja: Legion Kraków

Procedury reklamacyjne/odwoławcze?

Post autor: Maciek P. »

Pewnie takich procedur nie ma, więc możecie to państwo potraktować jako wniosek do regulaminu na następny sezon.

Dotyczy to sytuacji w których gracze mają zastrzeżenia co do organizacji turnieju, czy też wysłanych wyników, jak np. ja mam zastrzeżenia od ostatniego Silesian Wars XI

Oczywiście zdaje sobie sprawę, że z technicznej strony taki protest jest mało skuteczny i trąci pieniactwem, ale przynajmniej jak pociągne temat, to się następnym razem może Jankiel (lub inny organizator) spręży i nie odwali takiej maniany jak na ostatnim turnieju. A to będzie na plus dla graczy i ogólnego poziomu ligi.

Awatar użytkownika
TruePunk
Masakrator
Posty: 2726
Lokalizacja: Vendetta
Kontakt:

Post autor: TruePunk »

Gadalem z Mackiem, i w skrocie zastrzenia sa takie:
-ocena hobbystyczna zdaje sie zaginela (czesc osob na kartce miala wiecej punktow niz na opublikowanych wynikach), w wyniku doliczono czesci graczy jakies kosmiczne punkty
-nie doliczono punktow za rozpiski

Jankiel na propozycje pomocy z opanowaniem wynikow dosc wulgarnie kazal nie wtracac swoje sprawy sobie, po czym do ligi wyslal wyniki nieadekwatne do realnych wynikow imprezy.
Dokladna dyskusja: http://www.createforum.com/phpbb/viewto ... hlos#12917


Sam sie wole w tej kwestii nie wypowiadac, jako ze dotyczy mojego podworka. Skoro juz wynikla publicznie, postaralem sie opisac ja jak najdokladniej, zeby kazdy wiedzial o co chodzi.

Pzdr,
K.

Awatar użytkownika
zaf
Masakrator
Posty: 2653
Lokalizacja: bedzin/k-ce

Post autor: zaf »

Kuba,
Ale po co - było mineło, daj spokoj
roztrzasanie nie przyniesie zadnego pozytku...

Maciek P.
Falubaz
Posty: 1234
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Maciek P. »

zafael pisze:Kuba,
Ale po co - było mineło, daj spokoj
roztrzasanie nie przyniesie zadnego pozytku...
A może jednak przyniesie pozytek?
Gdybyś nie losował par, kiedy Jankiel grał, to w ogóle byłaby kupa.
Imho warto się poawanturowac, żeby next time było lepiej

Awatar użytkownika
zaf
Masakrator
Posty: 2653
Lokalizacja: bedzin/k-ce

Post autor: zaf »

Dziekuje,

Wiesz Macku - przerabianie nastepnej kotni średno wpływa na srodowisko.
Niezaprzeczalnie masz racje
Tak samo racje ma Trupek
Pytanie - jak te racje zostana wykożystane

Awatar użytkownika
TruePunk
Masakrator
Posty: 2726
Lokalizacja: Vendetta
Kontakt:

Post autor: TruePunk »

mysle, ze jakby zweryfikowac wyniki i je poprawic, to by byl koniec problemu.

zauwaz Grzesiu, ze bledna tabela ma wplyw na tabele imperatora - a to juz dosc konkretna kasa smiem twierdzic wchodzi w gre.
I wolalbym wygrac (o ile cos wygram:P) uczciwie, niz po finalowym turnieju uslyszec od kogos 'chcialem zgarnac XXX, ale Pank to wzial - nieslusznie zreszta, bo mial odemnie wiecej punktow tylko dzieki niekompetencji jankowskich'

Awatar użytkownika
zaf
Masakrator
Posty: 2653
Lokalizacja: bedzin/k-ce

Post autor: zaf »

tak ale sa dwie mozliwosci

1) poklocimy sie i shit z tego bedzie
2) wykozystamy do samoudkoskonalania

z historii takich kłotni wynika jedno
kłocimy sie :)
99%załatwiamy, jako słowne utarczki, obrazamy sie, opowiadamy innym jacy oni zli itd

mam sypac przykładami? (tak znam to takze z autopsji)
Kiedys byłem zwolennikiem krytykowania turniejow, bo to motor do doskonalenia ich. (w teorii)
Wiekszosc jednak bierze to zbyt do serca (tak znow moge posypac przykładami), i shit z tego zostaje.
Mógłbym wytknac oczywiste wady turnieju SW (ktory jest tylko przykładem) ale po co skoro moge usłyszec - Twoje były gorsze itd.

Źle - wiem ale tak wiekszosc reaguje. Broni swojego, czy jest z dupy, czy obłozone rubinami

Awatar użytkownika
Robak
Chuck Norris
Posty: 481
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Robak »

Moze dalo by sie wprowiadzic ocene turnieju bezposrednio ze strony ligi, ocena np. od 1 do 6 i wyciagnac srednia. Oczywiscie jeden gracz jeden glos ;) To taka pierwsza mysl:)

Awatar użytkownika
TruePunk
Masakrator
Posty: 2726
Lokalizacja: Vendetta
Kontakt:

Post autor: TruePunk »

To mialoby sens tylko w wypadku gdyby organizatorzy brali to do siebie.

Tak dlugo jak dlugo w naszym srodowisku sa ludzie, ktorzy nie przychodza na organizowany przez siebie turniej - watpie zeby taka zabawa w ocenianie cokolwiek zmienila (;

Awatar użytkownika
zaf
Masakrator
Posty: 2653
Lokalizacja: bedzin/k-ce

Post autor: zaf »

TruePunk pisze:To mialoby sens tylko w wypadku gdyby organizatorzy brali to do siebie.

Tak dlugo jak dlugo w naszym srodowisku sa ludzie, ktorzy nie przychodza na organizowany przez siebie turniej - watpie zeby taka zabawa w ocenianie cokolwiek zmienila (;
o tym własnie mowiłem, Kuba - kubie wilkiem :twisted:
albo człowiekiem

Awatar użytkownika
Szmajson
Postownik Niepospolity
Posty: 5104
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"
Kontakt:

Post autor: Szmajson »

Maciek Paraszczak pisze:Pewnie takich procedur nie ma, więc możecie to państwo potraktować jako wniosek do regulaminu na następny sezon.

Dotyczy to sytuacji w których gracze mają zastrzeżenia co do organizacji turnieju, czy też wysłanych wyników, jak np. ja mam zastrzeżenia od ostatniego Silesian Wars XI

Oczywiście zdaje sobie sprawę, że z technicznej strony taki protest jest mało skuteczny i trąci pieniactwem, ale przynajmniej jak pociągne temat, to się następnym razem może Jankiel (lub inny organizator) spręży i nie odwali takiej maniany jak na ostatnim turnieju. A to będzie na plus dla graczy i ogólnego poziomu ligi.
Maćku nastepnym razem, w razie niedociagniec zglos to organizatorm, jezeli dalej nie bedzie gralo - zglość to na ll (przez przedstawiciela Legionu Krakow) lub tez do Koordynatora Ligi - ale na dniach.. nie 27 dni po turnieju.
Spokój to kłamstwo, jest tylko pasja. Dzięki pasji, osiągam siłę. Dzięki sile, osiągam potęgę. Dzięki potędze, osiągam zwycięstwo.

Obrazek

Awatar użytkownika
TruePunk
Masakrator
Posty: 2726
Lokalizacja: Vendetta
Kontakt:

Post autor: TruePunk »

Szmajson:
wydaje mi sie ze lepiej probowac najpierw sie porozumiec z organizatorem?
wszyscy mieli nadzieje ze jankiel laskawie poprawi wyniki. dlatego dostal X czasu zanim sprawa wyplynela na forum publiczne, uwazasz ze to zle?

na szczescie pelny zapis chamstwa i niekompetencji jankowskiego w tej kwestii zostal po turnieju przedstawiony na hlosie - wydaje mi sie wiec, ze to ze minelo 27 a nie 7 dni nie czyni roznicy.


Problem dodatkowy jest taki, ze jankiel wyniki Mackowi pozmienial po turnieju nawet nie informujac go o tym - wiec MP dowiedzial sie o sprawie z opoznieniem i z opoznieniem ja zglosil.


Podkreslmy na koniec, ze poprawienie tych wynikow to sprawa 10 minut - parokrotnie proponowalem mu pomoc, widzac ze to trudne zadanie go przekroczylo. Warto by bylo ustalic czy w takim wypadku udokomuntowanej nieudolnosci organizatora inna osoba moze nadeslac wyniki poprawione.

Awatar użytkownika
Jedy Knight
Forma Skrótowa
Posty: 3439

Post autor: Jedy Knight »

TruePunk pisze:Szmajson:
wydaje mi sie ze lepiej probowac najpierw sie porozumiec z organizatorem?
wszyscy mieli nadzieje ze jankiel laskawie poprawi wyniki. dlatego dostal X czasu zanim sprawa wyplynela na forum publiczne, uwazasz ze to zle?

na szczescie pelny zapis chamstwa i niekompetencji jankowskiego w tej kwestii zostal po turnieju przedstawiony na hlosie - wydaje mi sie wiec, ze to ze minelo 27 a nie 7 dni nie czyni roznicy.


Problem dodatkowy jest taki, ze jankiel wyniki Mackowi pozmienial po turnieju nawet nie informujac go o tym - wiec MP dowiedzial sie o sprawie z opoznieniem i z opoznieniem ja zglosil.


Podkreslmy na koniec, ze poprawienie tych wynikow to sprawa 10 minut - parokrotnie proponowalem mu pomoc, widzac ze to trudne zadanie go przekroczylo. Warto by bylo ustalic czy w takim wypadku udokomuntowanej nieudolnosci organizatora inna osoba moze nadeslac wyniki poprawione.


Weź się TruePunk przestań w Pawkę Morozowa bawić.
Często masz ciekawe merytorycznie spostrzeżenia, czy to w Kwestii Zasad, czy na LL.
Natomiast Twoje zabawy w „kulturalne” podpierdalanie wrogów wywołują u mnie noworoczne mdłości.
Aż strach patrzeć, czego to człek w imię Dobra, Prawdy i Wielkiej Ligi musi się dopuszczać.
Współczuję.
Obywatelu, zrób sobie dobrze sam.

Awatar użytkownika
TruePunk
Masakrator
Posty: 2726
Lokalizacja: Vendetta
Kontakt:

Post autor: TruePunk »

Masz prawo do takich odczuc JJ.
Uwierz - ja mam podobne, gdy ludzie inteligentni i kompetentni w wielu sprawach nabieraja znienacka wody w usta, gdy pojawia sie problem dotyczacy ich przyjaciol.

Awatar użytkownika
Jedy Knight
Forma Skrótowa
Posty: 3439

Post autor: Jedy Knight »

TruePunk pisze:Masz prawo do takich odczuc JJ.
Uwierz - ja mam podobne, gdy ludzie inteligentni i kompetentni w wielu sprawach nabieraja znienacka wody w usta, gdy pojawia sie problem dotyczacy ich przyjaciol.
Piszesz jakbyś nigdy na Giszowcu nie grał i nie wiesz jak tam się grywa.
Miły turniej lokalny - org spieprzył, to spieprzył.
Rób z tego wielką aferę, i jeszcze wmawiaj mi z miną niewiniątka, że bronię Jankiela bo to przyjaciel.
Nie mam żadnego problemu z dokładaniem Jankielowi..
(Tzn…. Przy stole WFB mam pewne problemy. :P )
Nie mam też żadnego problemu z wyrazami uznania dla Ciebie – za dobre pomysły.
Tylko nie bujaj, że walczysz w Imię Większego Dobra, OK.?
Spadam.
EOT.
Obywatelu, zrób sobie dobrze sam.

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

A ja mam nadzieje, że przynajmniej Ci od tego staje.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
adeon
Wodzirej
Posty: 686
Kontakt:

Post autor: adeon »

Jankiel pisze:A ja mam nadzieje, że przynajmniej Ci od tego staje.
Jankiel, przeczytalem tematy na waszym forum i tutaj - twoja niechec to TP nie powinna miec wplywu, na to, ze wyniki turnieju sie nie zgadzaja - taki life, kazdemu sie moze pomylic - takze zacisnij poslady i popraw je - juz wiele razy organizatorzy podsylali poprawione wyniki - czasem po 2 miesiacach i nie ma z tym problemu, zeby je poprawic. Serio. A takie wypowiedzi jak ta cytowana sa naprawde zenujace....

Maciek P.
Falubaz
Posty: 1234
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Maciek P. »

Szmajson pisze:Maćku nastepnym razem, w razie niedociagniec zglos to organizatorm, jezeli dalej nie bedzie gralo - zglość to na ll (przez przedstawiciela Legionu Krakow) lub tez do Koordynatora Ligi - ale na dniach.. nie 27 dni po turnieju.
Sorry, ale bałagan zauważyłem dopiero po 27 dniach. Wcześniej nie sprawdzałem co zostało zgłoszone do ligi. Ty zawsze sprawdzasz kompulsywnie zaraz po turnieju?

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

TruePunk pisze:na szczescie pelny zapis chamstwa i niekompetencji jankowskiego
(...)
Zapisane i zapamiętane.
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Szmajson
Postownik Niepospolity
Posty: 5104
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"
Kontakt:

Post autor: Szmajson »

Ok, zawsze lepiej pozno niz wcale :),

Na stronie ligi mam wpisane Email i dostaje "Informator Rankingowy", widze jak zmienia sie moja pozycja w lidze. Jak bylem na jakims turnieju i dostane nowego newsa, to wchodze na lige i sprawdzam ile tam punktow dostalem.

Jezeli ktos chce dostawac email (bo nie podal/li go przy rejstracji) to podawać id i email - to sie dopisze.
Spokój to kłamstwo, jest tylko pasja. Dzięki pasji, osiągam siłę. Dzięki sile, osiągam potęgę. Dzięki potędze, osiągam zwycięstwo.

Obrazek

ODPOWIEDZ