Procedury reklamacyjne/odwoławcze?

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Re: Procedury reklamacyjne/odwoławcze?

Post autor: Laik »

Wyślij jeszcze raz, z uzupelnionym ID.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Szary
Chuck Norris
Posty: 477
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Szary »

JarekK pisze:Na stronie ligi nie da się dodawać nowych graczy. Miło by było gdyby taką opcję miał każdy a nie tylko administrator.
Obawiam się, że przy obecnym systemie nie możemy tego zrobić. Już teraz z powodu dość luźnej polityki zgłaszania i dodawania nowych graczy pojawiły nam się gigantyczne liczby powtórzeń graczy. Guldur konsekwentnie analizuje i wyłapuje duplikaty.
Obecnie pracujemy nad tym by przyspieszyć wprowadzanie korekt technicznych na serwisie

Awatar użytkownika
Lipti
Falubaz
Posty: 1429
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Lipti »

Co się dzieje z turniejem o id 5160 "ostatnie próby przed dmp"? Shino mi się spowiadał, że już dwa razy wysłał wyniki. :)
A i 2 pytanie: czy koordynatorzy będą robili problemy z chyba spóźnionym zgłoszeniem wyników z mastera w Świdniku?
Obrazek

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Ad1. Shino słabo wysyła wyniki
Ad2. Założę głosowanie w tej i jeszcze innej sprawie
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

ślivek
Kretozord
Posty: 1658

Post autor: ślivek »

Z ostatniego głosowania nie wynikało, że są zaliczone?
Obrazek

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Głosowanie było nad wstecznym zaliczeniem...
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

ślivek
Kretozord
Posty: 1658

Post autor: ślivek »

Lipti pisze:czy koordynatorzy będą robili problemy z chyba spóźnionym zgłoszeniem wyników z mastera w Świdniku?
Laik pisze:Założę głosowanie w tej i jeszcze innej sprawie
Laik pisze:Głosowanie było nad wstecznym zaliczeniem...
Imho wszystko spójne. Głosowanie było, przeszło - zaliczamy wstecznie.
Nie, nie bawię się w lohosta ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Glosowanie bylo a propos wszystkich turniejow. Dlatego tez sie nie spieszylem

W koncu te turnieje sie odbyly przed data glosowania

ajt
Kradziej
Posty: 970

Post autor: ajt »

Dodałem Świdnik.
Nie widzę wyników od Shino. Jeśli były 2 razy wysłane, to na błędny adres.

Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3784
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: debelial »

Nie wiem jak z innymi, ale ranking Marka Mytha Skowerskiego nie uwzględnia Świdnika, mimo że w wynikach turnieju jest.

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9564
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

To samo u mnie.

ajt
Kradziej
Posty: 970

Post autor: ajt »

Powinno być już ok

Awatar użytkownika
Macias
Kretozord
Posty: 1824
Lokalizacja: SNOT - filia w Pogórzu

Post autor: Macias »

A dlaczego w wynikach jest 35 osób mimo że żadnej gry nie zagrało więcej niż 33?
Azgaroth pisze:30 savage orków z wardem na 5+ i dodatkową bronią + lord na dziku i szaman walczą z 40 halabardnikami imperium (I tura - działa choppas). Dzikusy wbijają jedną ranę ( :shock: ), lord na dziku zapomina jak się walczy i nie wbija nic, szaman nie trafia. Halabardnicy wbijają 10 ran, test LD na stubborna dwukrotnie oblewam, na dystans ucieczki rzucam dwie jedynki :)
Imperialna moc!

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Nie wiem czy to zarzut do mnie czy do rankingu. Każdy z 35 uczestników zagrał przynajmniej jedną bitwę.

Awatar użytkownika
Macias
Kretozord
Posty: 1824
Lokalizacja: SNOT - filia w Pogórzu

Post autor: Macias »

To żaden zarzut tylko pytanie. Czyli rozumiem że ktoś został uwzględniony w wynikach gdy zagrał 1 bitwę z 7. Naprawdę tak istotne dla Was było żeby zwycięzca dostał te 300pkt że trzeba było na siłę wszystkich uwzględniać?
Azgaroth pisze:30 savage orków z wardem na 5+ i dodatkową bronią + lord na dziku i szaman walczą z 40 halabardnikami imperium (I tura - działa choppas). Dzikusy wbijają jedną ranę ( :shock: ), lord na dziku zapomina jak się walczy i nie wbija nic, szaman nie trafia. Halabardnicy wbijają 10 ran, test LD na stubborna dwukrotnie oblewam, na dystans ucieczki rzucam dwie jedynki :)
Imperialna moc!

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Ale masz jakiś problem z tym czy o co chodzi?

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

ja mam. Jeśli penalizujemy takie zachowanie raz (chocby sytuacja z Pasiakiem kilka lat wczesniej) to i teraz wypadaloby na to zwrocic uwage.

Awatar użytkownika
Lipti
Falubaz
Posty: 1429
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Lipti »

Tamta sytuacja jednak się trochę różniła. Pasiak z tego co pamiętam dopisywał ludzi którzy nawet nie pojawili się na turnieju. Tutaj każdy z graczy zagrał chociaż jedną bitwę. Poza tym zgodnie z ostatnim głosowaniem dopuściliśmy opcję grającego sędziego, więc na upartego to można uznać, że brało udział w turnieju i 36 osób.
@ Macias. Doświadczenia z organizacji ostatniego mastera na pomorzu nie nauczyły cię jak ważna dla graczy jest frekwencja masterowa?
@ Shino. Jak masz czas pisać na forum to i masz czas wysłać wyniki do ligi z zaległych swoich turniejów. Byłbyś tak miły i mógłbyś to zrobić?
Obrazek

Awatar użytkownika
Macias
Kretozord
Posty: 1824
Lokalizacja: SNOT - filia w Pogórzu

Post autor: Macias »

Stan pisze:Ale masz jakiś problem z tym czy o co chodzi?
Tak mam.
Lipti pisze:Tamta sytuacja jednak się trochę różniła. Pasiak z tego co pamiętam dopisywał ludzi którzy nawet nie pojawili się na turnieju. Tutaj każdy z graczy zagrał chociaż jedną bitwę.
Jak dla mnie 0/3 gry to praktycznie to samo co 1/7. Różnica jest taka że przy 1/7 są w teorii zachowane jakieś pozory żeby to na siłę usiłować przepchnąć. Zresztą w wynikach są osoby których nie widzę na żadnych paringach. Chyba że akurat grały wtedy kiedy nie były udostępnione paringi.
Lipti pisze:Poza tym zgodnie z ostatnim głosowaniem dopuściliśmy opcję grającego sędziego, więc na upartego to można uznać, że brało udział w turnieju i 36 osób.
Na upartego to wszystko można zrobić jak się robi rzeczy po cichu tak żeby nikt nie zauważył. Albo jak się ma większość na ll.
Lipti pisze:@ Macias. Doświadczenia z organizacji ostatniego mastera na pomorzu nie nauczyły cię jak ważna dla graczy jest frekwencja masterowa?
Ci gracze już przyjechali na mastera. Nie wyszli jak się okazało że nie ma odpowiedniej ilości graczy. Bardzo wątpię żeby ktokolwiek się domagał zwrotu kosztów gdyby nie dopisano graczy do 35.
Azgaroth pisze:30 savage orków z wardem na 5+ i dodatkową bronią + lord na dziku i szaman walczą z 40 halabardnikami imperium (I tura - działa choppas). Dzikusy wbijają jedną ranę ( :shock: ), lord na dziku zapomina jak się walczy i nie wbija nic, szaman nie trafia. Halabardnicy wbijają 10 ran, test LD na stubborna dwukrotnie oblewam, na dystans ucieczki rzucam dwie jedynki :)
Imperialna moc!

Awatar użytkownika
Abrasus
Falubaz
Posty: 1031
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Abrasus »

Macias pisze:Ci gracze już przyjechali na mastera. Nie wyszli jak się okazało że nie ma odpowiedniej ilości graczy. Bardzo wątpię żeby ktokolwiek się domagał zwrotu kosztów gdyby nie dopisano graczy do 35.
Raczej bym się spodziewał, że chodziło mu o to, że kilka dni przed było dwudziestu-paru graczy, którzy patrząc na frekwencję stwierdzili, że mastera najwyraźniej nie będzie. Gdyby 35 graczy było wpisanych to raczej masowego odpływu frekwencji by nie było. Ale mogę się mylić :wink:

ODPOWIEDZ