Procedury reklamacyjne/odwoławcze?

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5709
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Re: Procedury reklamacyjne/odwoławcze?

Post autor: Furion »

Strona rankingu padła? Nic się nie ładuje.

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Padła i nie wstaje...
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Ciara
Kretozord
Posty: 1505
Lokalizacja: Animosity Szczecin
Kontakt:

Post autor: Ciara »

Już śmiga.
Obrazek

Awatar użytkownika
G@lahad
Chuck Norris
Posty: 547
Lokalizacja: Vanguard/Łódź

Post autor: G@lahad »

Hej!

Potrzebuję ID dla nowego gracza!

Dawid Kobędza
Ośmiornica Łódzka
Łódź
Obrazek

Guldur
Mudżahedin
Posty: 313
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Guldur »

Wszystkie wyniki, które zostały prawidłowo przesłane są na stronie.
Jak ktoś do końca roku nie prześle wyników lub prześle je błędne to nie zostaną one do rankingu 2019 zaliczone.

Dodatkowo uważam, że należy zmienić obecną sytuacją i wprowadzić z powrotem termin na wysyłanie wyników oraz to, że turnieje przed tym jak się odbędą powinny być zgłoszone.

Nie bardzo rozumiem w czym tkwi problem z wysyłaniem tego.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Zgadzam się - na ten moment nie ma wyników masterów z Łodzi i Poznania a Świdnicki nie był nawet do ligi zgłoszony...
Nie może być sytuacji takiej że 1/3 masterów pojawia się X miesięcy po ich rozegraniu. Zgłoszenie w rozsądnym czasie wyników to obowiązek organizatora, najwidoczniej błędem było usunięcie tego punktu z regulaminu...
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

A z drugiej strony, zgłaszanie turniejów na tydzień przed, a potem wysłanie ich wyników w określonym czasie było po 1 mocno upierdliwe, a po drugie (ważniejsze) praktycznie nigdy nie przestrzegane. Za każdym razem gdy sytuacja dotyczyła mastera środowisko przymykało oko. Główny problem, którego nikt nie potrafi rozwiązać to EGZEKWOWANIE regulaminu. Tu trzeba wyważyć między „regulamin dla graczy, a gracze dla regulaminu”. Nie wiem jak to zrobić. Jedyny pomysł jaki mam to coś w rodzaju TK, którego wybiera LL spośród swoich członków, a ci (i ich kluby tracą te i pozostałe głosy na LL). Taki trybunał sprawdza zgodność z regulaminem i wydaje decyzje. Tylko, że to po prostu bardziej wyrafinowana forma „przestrzegania regulaminu”.
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Można uprościć dając X tygodni na wysłanie wyników, wystarczy że takie turnieje które się nie zmieszczą nie będą zaliczone do ligi, nie trzeba tworzyć żadnych tworów.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Wprowadzimy punkt do regulaminu, który daje X tygodni na wysłanie wyników do ligi. Zastosujesz ten przepis do turnieju, który wygrasz, a nie zgłosi wyników w terminie X tygodni?
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Wyniki wysłane, przepraszam wszystkich uczestników za zwłokę.

ślivek
Kretozord
Posty: 1658

Post autor: ślivek »

Nie przepraszam, nie poczuwam się ;)

Brzmi jak performance z mojej strony, wiem. Nigdy nie obiecałem że zrobię jak najszybciej. Zawsze jak w regulaminie była konkretna data to z tego co pamiętam zgłaszałem do tej konkretnej daty. Teraz nie inaczej. Zgłaszać można do końca grudnia i jak kogoś to piecze jak najbardziej możemy pogadać o zmianie regu. Mam nawet jeden temat otwarty specjalnie po to ;)

Jak komuś bardzo zależy może sobie policzyć ile punktów mu da dany turniej. Wzór nie jest za prosty ale się da skorzystać (z pamięci go nijak nie przytoczę a zapisany jest ponoc poprawnie w pliku excelowskim do pobrania ze strony regu). Można by uprościć ten wzór tak swoją drogą ale już o tym pisałem.

Można by sprawić by wyszukiwanie id graczy było prostsze ale tutaj Rodo wchodzi do gry. Jakies pomysły jak to uprościć? Może zamiast nakładać nakazy można pomyśleć jak sprawić by proces był przyjemniejszy?

Tak na wpół sarkastycznie jak już sobie Offtopujemy w tym temacie. Wszak nie ma co modów wołać skoro sami Offtopują tutaj to raczej spoko :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

ewentualnie wszystkie turnieje wrzucic do toruney keepera i sprawa z glowy z jakimis excelami i naszymi rankingami etc

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

IMO nadal organizator powinien zbierać id i wpisywać w wyniki.
Łatwiej jest zebrać razem z rozpami niż żeby ktoś wklepujący wyniki potem szukał każdej osoby oddzielnie.

Awatar użytkownika
Glonojad
Kretozord
Posty: 1715
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Glonojad »

W ostatnim turnieju z Łodzi nastąpił błąd z mojej winy - podałem ID kolegi z Klubu (5280) zamiast swojego (5230). Jest szansa na korektę?
Uprawa warzyw od 1997 roku
ObrazekObrazekObrazek

ślivek
Kretozord
Posty: 1658

Post autor: ślivek »

Zgłaszasz do organizatora, on wysyła poprawkę. Jak zdąży że wszystkim się igarnac guldur to pewnie będzie poprawione.
Obrazek

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Proszę o dodanie/zmianę klubu na "Obelisk" dla następujących ID:
1061
1150
1425
1681
1917
2861
3519
3623
4092
4144
5177
5350
Ostatnio zmieniony 14 sty 2020, o 13:31 przez Stan, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Proszę o zmianę klubu z "Orando" na "Orando Wrocław" dla ID:
3769
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Mojżesz
Mudżahedin
Posty: 349

Post autor: Mojżesz »

Poproszę o zmianę klubu na Make Way dla ID 5255
TROSKLIWE MISIE

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Proszę o:
3918 zmiana nicka na Bestia
5160 dodanie nicka Rusek

dzięki :)
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Rilam
Kradziej
Posty: 927
Lokalizacja: Miscast - Tczew

Post autor: Rilam »

Proszę o zmianę klubu dla następujących ID:

na Miscast Awangarda:
2858
1738
3634
5353
4191
5601
5564

Na Miscast:
5489
5552

ODPOWIEDZ