Procedury reklamacyjne/odwoławcze?

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Lipti
Falubaz
Posty: 1429
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Re: Procedury reklamacyjne/odwoławcze?

Post autor: Lipti »

Macias pisze:
Lipti pisze:Tamta sytuacja jednak się trochę różniła. Pasiak z tego co pamiętam dopisywał ludzi którzy nawet nie pojawili się na turnieju. Tutaj każdy z graczy zagrał chociaż jedną bitwę.
Jak dla mnie 0/3 gry to praktycznie to samo co 1/7. Różnica jest taka że przy 1/7 są w teorii zachowane jakieś pozory żeby to na siłę usiłować przepchnąć. Zresztą w wynikach są osoby których nie widzę na żadnych paringach. Chyba że akurat grały wtedy kiedy nie były udostępnione paringi.
Tam oprócz kwestii dopisywania był ważny moment i okoliczności czynu.
Poza tym tak jak widzę, jakieś niedomówienia są z Dudim. Ja nie widziałem, czy grał czy nie grał. Jak nie grał zróbcie zamianę Stana na sędziego grającego i problem rozwiązany (tu akurat widziałem jak grał). A jak z tym Macias masz problem to przypominam że casus grającego sędziego wynikł na organizowanym między innymi przez ciebie turnieju i wtedy w/g Snota był legit.
Macias pisze:
Lipti pisze:Poza tym zgodnie z ostatnim głosowaniem dopuściliśmy opcję grającego sędziego, więc na upartego to można uznać, że brało udział w turnieju i 36 osób.
Na upartego to wszystko można zrobić jak się robi rzeczy po cichu tak żeby nikt nie zauważył. Albo jak się ma większość na ll.
Jakby Stan robił coś po cichu to osoby które nie były na masterze takie jak np. ty i Shino nawet by się nie zająkneły o jakichś nieprawidłowościach.
Macias pisze:
Lipti pisze:@ Macias. Doświadczenia z organizacji ostatniego mastera na pomorzu nie nauczyły cię jak ważna dla graczy jest frekwencja masterowa?
Ci gracze już przyjechali na mastera. Nie wyszli jak się okazało że nie ma odpowiedniej ilości graczy. Bardzo wątpię żeby ktokolwiek się domagał zwrotu kosztów gdyby nie dopisano graczy do 35.
Ale mogliby być rozczarowani bo zgłoszonych było powyżej 35 osób. Możliwe, że za rok mogliby nie przyjechać na tego mastera. Podobny los spotkał Silesiana, gdy nie miał frekwencji i w następnym roku nikomu już nawet nie chciało się go organizować. To samo prawdopodobnie spotka pomorze w następnym roku.
Obrazek

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Silesian miał podobną frekwencje jak Swidnik teraz.
W Kozlowie wypaliła się konwencja mastera w formacie open, no i standard pozostawial trochę do życzenia.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Lipti
Falubaz
Posty: 1429
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Lipti »

Raczej wraz z pogarszającą się z roku na rok frekwencją bano się że trzeba będzie dokładać z własnej kieszeni do mastera. Ja akurat lubiłem Kozłów za to że była jedna miejscówka do grania, spania i do imprezy. Coś co zrobił w tym roku Gorzów.
Obrazek

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Wydaje mi się że Szczyrk w tej kategorii tez wypada przyzwoicie :wink:
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

spoko Kraków chyba też da radę pytanie tylko o terminy ;)

Awatar użytkownika
Macias
Kretozord
Posty: 1824
Lokalizacja: SNOT - filia w Pogórzu

Post autor: Macias »

Lipti pisze:Jak nie grał zróbcie zamianę Stana na sędziego grającego i problem rozwiązany (tu akurat widziałem jak grał). A jak z tym Macias masz problem to przypominam że casus grającego sędziego wynikł na organizowanym między innymi przez ciebie turnieju i wtedy w/g Snota był legit.
Nie mam problemu z tym żeby był grający sędzia. Tylko że z tego co kojarzę Stan sam wielokrotnie powtarzał że nie był graczem na tym turnieju, więc trochę głupio go teraz dopisywać jako gracza. No i to nadal by nie rozwiązało sytuacji w której na udostępnianych paringach nigdy nie ma 35 osób.
Azgaroth pisze:30 savage orków z wardem na 5+ i dodatkową bronią + lord na dziku i szaman walczą z 40 halabardnikami imperium (I tura - działa choppas). Dzikusy wbijają jedną ranę ( :shock: ), lord na dziku zapomina jak się walczy i nie wbija nic, szaman nie trafia. Halabardnicy wbijają 10 ran, test LD na stubborna dwukrotnie oblewam, na dystans ucieczki rzucam dwie jedynki :)
Imperialna moc!

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Macias wychodzisz z błędnego założenia, że jak powołasz się na regulamin to coś to znaczy. Otóż w tym roku nic nie znaczy. Łatwo to udowodnić jak sobie przeczytasz część dotyczącą co musi zrobić organizator i co się stanie jak nie dopełni obowiązków. Masz rację, ale nie masz poparcia.
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

wg mnie (chociaż jak czytałem wpisy to nie tylko to moja opinia) regulamin winien być zmieniony i dostosowany do obecnych realiów, musimy się pogodzić ze zmianą i zmniejszeniem środowiska i tym samym urealnić system organizacji turniejów poza tym wg mnie jeśli ktokolwiek chce coś robić dla promocji środowiska to po co mu jeszcze rzucać kłody pod nogi? Do nikogo nie piję i i nikomu niczego nie wyrzucam a bardziej apeluję o zrozumienie i zjednoczenie a nie kłótnie i podziały ;)

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

+1
Liga jest dla graczy, nie dla regulaminu.

Awatar użytkownika
Janus
Masakrator
Posty: 2063
Lokalizacja: Nordin Warszawa

Post autor: Janus »

Laik pisze:Wydaje mi się że Szczyrk w tej kategorii tez wypada przyzwoicie :wink:
Tu stanowczo za drogo wychodzi nocleg ;)
Obrazek
Wind Sower pisze:Nawet w średniowieczu papież nerfił strzelanie.
"Jak ja nie cierpię Vampirów"

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Janus pisze:
Laik pisze:Wydaje mi się że Szczyrk w tej kategorii tez wypada przyzwoicie :wink:
Tu stanowczo za drogo wychodzi nocleg ;)
pomysl jak rasowy Janusz i problem zniknie :wink:
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Macias pisze:
Lipti pisze:Jak nie grał zróbcie zamianę Stana na sędziego grającego i problem rozwiązany (tu akurat widziałem jak grał). A jak z tym Macias masz problem to przypominam że casus grającego sędziego wynikł na organizowanym między innymi przez ciebie turnieju i wtedy w/g Snota był legit.
Nie mam problemu z tym żeby był grający sędzia. Tylko że z tego co kojarzę Stan sam wielokrotnie powtarzał że nie był graczem na tym turnieju, więc trochę głupio go teraz dopisywać jako gracza. No i to nadal by nie rozwiązało sytuacji w której na udostępnianych paringach nigdy nie ma 35 osób.
jakbyscie sobie przypomnieli, ze bylo troche osob u was na masterze, ktoryn pozwoliliscie zagrac pierwsza bitwe przed rozpoczeciem turnieju (robiac odpowiednie challange), to ja jestem rowniez sklonny sobie przypomniec, ze bralem w tym udzial ;)

Awatar użytkownika
Macias
Kretozord
Posty: 1824
Lokalizacja: SNOT - filia w Pogórzu

Post autor: Macias »

Po pierwszym dniu większość xwingowców skończyła swój turniej, a że mieli beznadziejny side event drugiego dnia to nie mieli w co grać. Tylko większości jednak nie do końca przypadło 9th age do gustu i zagrali tylko czwartą bitwę, często po prostu biorąc remis. Już ogarniam tych wszystkich ludzi.
Azgaroth pisze:30 savage orków z wardem na 5+ i dodatkową bronią + lord na dziku i szaman walczą z 40 halabardnikami imperium (I tura - działa choppas). Dzikusy wbijają jedną ranę ( :shock: ), lord na dziku zapomina jak się walczy i nie wbija nic, szaman nie trafia. Halabardnicy wbijają 10 ran, test LD na stubborna dwukrotnie oblewam, na dystans ucieczki rzucam dwie jedynki :)
Imperialna moc!

Dziedzic
Chuck Norris
Posty: 571

Post autor: Dziedzic »

Buhahaha :) gdzie tu jest przycisk Laike?
Gremlin pisze:Co się dziwicie? Chłopaki przyjeli 7 lepców na twaSz, traca 3 zęby z tego 2 przednie, a wciąż dzierżą w ręku bagietę, która chcą zjeść. A Furek im tą bagietę zajumał i pobił nią ostatniego żywego francuskiego rycerza sprawiedliwości. Pieprzony polski złodziej. Odarł ich z marzeń.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Dziedzic pisze:Buhahaha :) gdzie tu jest przycisk Laike?
tutaj

http://forum.wfb-pol.org/memberlist.php ... ile&u=2579
Obrazek

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Podaj link do fotorelacji ;)

Awatar użytkownika
Macias
Kretozord
Posty: 1824
Lokalizacja: SNOT - filia w Pogórzu

Post autor: Macias »

Stan pisze:Podaj link do fotorelacji ;)
Nie robiliśmy, byliśmy zbyt zajęci ogarnianiem graczy. Trzeba było przyjechać i zobaczyć.
Azgaroth pisze:30 savage orków z wardem na 5+ i dodatkową bronią + lord na dziku i szaman walczą z 40 halabardnikami imperium (I tura - działa choppas). Dzikusy wbijają jedną ranę ( :shock: ), lord na dziku zapomina jak się walczy i nie wbija nic, szaman nie trafia. Halabardnicy wbijają 10 ran, test LD na stubborna dwukrotnie oblewam, na dystans ucieczki rzucam dwie jedynki :)
Imperialna moc!

Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3784
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: debelial »

Hej
Zgłosiłem dzisiaj turniej na najbliższą sobotę.
Regulamin mówi, że należy zgłosić 5 dni przed, jednak wyskoczyła informacja o zbyt późnym zgłoszeniu.
Chodzi o turniej 5219, 2017-01-14, Gnomowe manewry 2017 vol.I, Bielsko-Biała.

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

podobnie jest z masterem w Krakowie

na BP juz jest od 2 miesiecy informacja wiec to powinno byc odnosnikiem poza tym mastery na 2017 nawet nie zostaly jeszcze przeglosowane :) pewnie w ogole nie bedzie glosowania nie mniej jest to blad logiczny i regulaminowy do tego w sumie to ja organizuje i to pierwszy raz stad nawet nie wiedzialem ze poza BP trzeba to zgalszac przed przez formularz

prosze w takim razie o zmiane statusu na zaliczony

pozdrawiam

http://ranking.wfb-pol.org/turnieje.php

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Wyniki możesz normalnie zgłosić, pamiętam że master w wejherowie też miał taki zapis a wyniki potem zawisły.

ODPOWIEDZ