Mastery 2025

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
G@lahad
Chuck Norris
Posty: 547
Lokalizacja: Vanguard/Łódź

Mastery 2025

Post autor: G@lahad »

Elo!

Jako, że już ostro planujemy imprezę w łódzkim na początku 2025 oto rozpoczynamy temat masterów naszą propozycją:

Propozycja mastera od klubu Vanguard
Format: 3x 4500 9th age

Termin: 11-12.01.2025

Miejsce:
Hotel Jan Sander
Adres: Wycieczkowa 2/10, 95-070 Rąbień AB
https://jansander.pl/

Wpisowe: około 150zł (zależy od inflacji itp, ale raczej nie ulegnie większym zmianom). W cenie wpisowego mamy oczywiście czynny udział w turnieju, stoły ze standardowymi terenami 2D, kilka lub kilkanaście stołów z matami. Oprócz wynajmu sali większość zebranych środków planujemy na zakup asortymentu w postaci mat, terenów i blatów by jakość na naszych eventach była jak najwyższa.

Przewidziane są również nagrody dla top3 drużyn i losówki :)

Limit miejsc na turnieju: 140 graczy
Noclegi: do 130 gości

Duży parking przed hotelem (400 samochodów)

Na dzień dzisiejszy przykładowy pakiet noclegowo żywieniowy – nocleg z soboty na niedzielę, śniadanie/obiad/kolacja/śniadanie – 220-250zł

Ilość miejsca do grania: będziemy to mierzyć, ale sala jest duża i przestronna. Istnieje możliwość zaanektowania kolejnych sal jeśli liczba chętnych będzie tego wymagała :)

Dostępne nagłośnienie, mikrofony, rzutniki

Dogodna lokalizacja w centrum Polski

W planach mamy jeszcze zrobienie zdjęć na miejscu.

EDIT: Byliśmy na miejscu :) standard jest naprawdę super. Zrobiliśmy fotki i filmik z hotelu i niektórych pokoi. Turniej byłby rozgrywany na dwóch dużych salach, w których są osobne toalety z wejściem bezpośrednio z sali. Będzie też oddelegowany barman do nalewaka z piwem i najprawdopodobniej na sali będzie można już grać sobie od piątku!

Oto linka do naszych materiałów z miejscówki:
https://photos.app.goo.gl/DDjYZjZrKrXAXMot7

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 4 lut 2024, o 19:39 przez G@lahad, łącznie zmieniany 5 razy.
Obrazek

wertex
Chuck Norris
Posty: 358

Post autor: wertex »

Master w 9th czy Old World?
EAT SLEEP CONQUER REPEAT

Awatar użytkownika
Bulwok
Kretozord
Posty: 1637
Lokalizacja: Salamandra Włocławek/Gdańsk

Post autor: Bulwok »

Jak nie znajdę dwóch Salamander do teamu to sam pojadę. Super to wygląda, jaram się :D
Shinue pisze: każdy ma prawo mieć swój gust, ale płacenie grubych pieniędzy za kolorowe papierki nie jest dobrym pomysłem.

Awatar użytkownika
G@lahad
Chuck Norris
Posty: 547
Lokalizacja: Vanguard/Łódź

Post autor: G@lahad »

wertex pisze: 30 sty 2024, o 13:34 Master w 9th czy Old World?
9th age naturalnie
Obrazek

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

11-12 Styczeń to tradycyjny termin DMK, dlaczego nie wystąpicie z ta miejscówka o organizacje DMP w 2025?

Awatar użytkownika
Heptun
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3687
Lokalizacja: klub SALAMANDRA - Włocławek

Post autor: Heptun »

G@lahad pisze: 30 sty 2024, o 18:56
wertex pisze: 30 sty 2024, o 13:34 Master w 9th czy Old World?
9th age naturalnie
Salamandry popierają tą alternatywę i macie naszą deklarację uczestnictwa w tym evencie :twisted:
Piona !
Klub Gier Bitewnych SALAMANDRA - Włocławek
Vermin Swarm-turnieje - sezon 2024 W:2/D:1/L:5
Dread Elves-turnieje - sezon 2024 W:0/D:0/L:0
Infernal Dwarves-turnieje - sezon 2024 W:3/D:0/L:3

Awatar użytkownika
Bulwok
Kretozord
Posty: 1637
Lokalizacja: Salamandra Włocławek/Gdańsk

Post autor: Bulwok »

Albo_Albo pisze: 30 sty 2024, o 19:53 11-12 Styczeń to tradycyjny termin DMK, dlaczego nie wystąpicie z ta miejscówka o organizacje DMP w 2025?

XD
Shinue pisze: każdy ma prawo mieć swój gust, ale płacenie grubych pieniędzy za kolorowe papierki nie jest dobrym pomysłem.

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3349
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

Albo_Albo pisze: 30 sty 2024, o 19:53 11-12 Styczeń to tradycyjny termin DMK, dlaczego nie wystąpicie z ta miejscówka o organizacje DMP w 2025?
Hmm.
Zapewne jest to efekt ostatnich niedociągnięć, lub przegiec.
A o DMP nie ma potrzeby walczyć gdyż miejscówka jest pewna i sprawdzana, a organizator dopina wszystko na ostatni guzik wraz z zasznurowaniem kaptura.

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

Tzn. na pewno ta cała kandydatura jest owocem niezadowolenia części graczy z tegorocznego DMK, paradoksalnie wiele rzeczy było lepszych niż rok czy dwa wcześniej, niestety kilka faktycznie było wpadek.
Opcje są dwie: albo zmniejszyć koszty i wejściówkę dla graczy przy obecnej lokalizacji (niższym niż hotelowy standard) + poprawić niedociągnięcia z ostatniego DMK albo znaleźć nową miejscówkę w podobnej cenie ale w lepszym lokalu (wstępny risercz raczej nie wygląda imponująco, tzn. wszystko głównie się rozbija o cenę), nie mniej jakieś pomysły mam i może coś z tego wyjdzie, lecz wątpliwe abym wiedział o tym w ciągu tygodnia czy 2, raczej rozbije się to o miesiące, nie mniej jakiś plan na obie opcje jest.

Jeśli wystartują dwie kandydatury o ten termin i 3xos drużynówkę i wygra Łódź, to fakty będą następujące: prawdopodobne lokalizacje masterów w 2025 to 2x Łódź, 2x Warszawa, Włocławek, Poznań może Gorzów. Znaczy się zero masterów na południu Polski. Jak nie zrobię mastera i nie dogadam się zielonkami, to być może nie będzie mnie stać na składowanie blatów, ergo baza blatowo terenowa może przestać istnieć w dłuższej perspektywie i niedługo mastery w Polsce w T9A będą robić 2 - 3 osoby. Ja to osobiście widzę akurat jako szkodliwe dla rozwoju T9A w Polsce, ale to moje skromne zdanie i być może się mylę.

Reasumując ja też zgłaszam kandydaturę DMK 2025 w terminie na początku Stycznia, na chwilę obecną w starej miejscówce ale po "liftingu" w/w z opcją zmiany na coś premium.

Kiedyś powiedziałem, że będę robić DMK póki ludzie będą chcieli przyjeżdżać, jeśli ludzie zdecydują, że nie chcą albo chcą inną miejscówkę, przyjmę to do wiadomości, być może czas udać się na masterową emeryturę i zostawić organizację innym, być może lepszym ode mnie.

Jedyne o co mi chodzi to aby wybór ludzi był nie emocjonalny a zdrowo rozsądkowy, i żeby wziąć pod uwagę późniejsze konsekwencje naszych wyborów.

Awatar użytkownika
Bulwok
Kretozord
Posty: 1637
Lokalizacja: Salamandra Włocławek/Gdańsk

Post autor: Bulwok »

Nie zachęcaj do zdrowego rozsądku, bo wtedy DMK w zielonkach wypada jeszcze gorzej XD
Shinue pisze: każdy ma prawo mieć swój gust, ale płacenie grubych pieniędzy za kolorowe papierki nie jest dobrym pomysłem.

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Bulwok pisze: 31 sty 2024, o 20:36 Nie zachęcaj do zdrowego rozsądku, bo wtedy DMK w zielonkach wypada jeszcze gorzej XD
To kiepskie maniery tak jechać po organizacji poza tematem turnieju. Prosiłbym o odrobinę szacunku.

Awatar użytkownika
Bulwok
Kretozord
Posty: 1637
Lokalizacja: Salamandra Włocławek/Gdańsk

Post autor: Bulwok »

Wstrzymam się z szacunku do Ciebie, bo mi zwróciłeś uwagę.
Weekendu w Zielonkach nie wybaczę do końca życia.
Ostatnio zmieniony 1 lut 2024, o 18:21 przez Bulwok, łącznie zmieniany 1 raz.
Shinue pisze: każdy ma prawo mieć swój gust, ale płacenie grubych pieniędzy za kolorowe papierki nie jest dobrym pomysłem.

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3349
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

Albo_Albo pisze: 31 sty 2024, o 20:13 ...
Jedyne o co mi chodzi to aby wybór ludzi był nie emocjonalny a zdrowo rozsądkowy, i żeby wziąć pod uwagę późniejsze konsekwencje naszych wyborów.
W czasach 7-8 edycji mieliśmy 9 masterów (10 to DMP), a kandydatów nawet 14.

Każdy walczył o organizacje w ten czy inny sposób. I nie ma potrzeby straszyć emeryturami czy rozmiejscowieniem turniejów na mapie Polski, bo zwyczajnie w świecie ludzie przestali już patrzeć na dystans do pokonania.

A bazy nie musisz oddawać na pelet, bo OW jest i możliwe że jednak trochę geriatri wroci do grania.

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1993

Post autor: Aldean »

G@lahad pisze: 30 sty 2024, o 18:56
wertex pisze: 30 sty 2024, o 13:34 Master w 9th czy Old World?
9th age naturalnie
Czy można się dowiedzieć dlaczego?
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Awatar użytkownika
G@lahad
Chuck Norris
Posty: 547
Lokalizacja: Vanguard/Łódź

Post autor: G@lahad »

Aldean pisze: 2 lut 2024, o 08:29
G@lahad pisze: 30 sty 2024, o 18:56
wertex pisze: 30 sty 2024, o 13:34 Master w 9th czy Old World?
9th age naturalnie
Czy można się dowiedzieć dlaczego?
Na ten moment większość community wciąż gra w 9th age. Jeśli sytuacja się zmieni i nagle wszyscy zmienią kierunek to i my również.
Obrazek

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1993

Post autor: Aldean »

Dzięki za info
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

katerek
Masakrator
Posty: 2976
Lokalizacja: Salamandra Włocławek

Post autor: katerek »

Aldean pisze: 2 lut 2024, o 08:29
G@lahad pisze: 30 sty 2024, o 18:56
wertex pisze: 30 sty 2024, o 13:34 Master w 9th czy Old World?
9th age naturalnie
Czy można się dowiedzieć dlaczego?
Poza tym Liga na ogólnopolskim forum The Ninth Age: Fantasy Battles jakoś dziwnym trafem to liga T9A a nie TOW ;)
Klub Gier Bitewnych SALAMANDRA - Włocławek

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1993

Post autor: Aldean »

katerek pisze: 2 lut 2024, o 22:08
Aldean pisze: 2 lut 2024, o 08:29
G@lahad pisze: 30 sty 2024, o 18:56

9th age naturalnie
Czy można się dowiedzieć dlaczego?
Poza tym Liga na ogólnopolskim forum The Ninth Age: Fantasy Battles jakoś dziwnym trafem to liga T9A a nie TOW ;)
nie wiem co ty do mnie mowisz, ale mam nadzieje ze bedzie dobrze....
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

W tym samym, albo bardzo podobnym terminie będzie też jak co roku od 10 lat turniej typu Master - DMK Smok Wawelski. Więcej informacji wrzucę później.

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3349
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

Albo_Albo pisze: 15 lut 2024, o 09:10 W tym samym, albo bardzo podobnym terminie będzie też jak co roku od 10 lat turniej typu Master - DMK Smok Wawelski. Więcej informacji wrzucę później.
Git.
Jest spora szansa ze wkońcu w Zielonkach będzie trochę luźniej i jedzenie będzie wydane na czas.

Osobiście lubie mieć wybór pomiędzy miejscówkami i zapewne większość graczy również co jakby nie patrzeć w jakimś stopniu odbije się na frekwencji zarówno tego w Łodzi jak i w Krk.

Możliwe że będzie musiał wybrać lud, bo liga wymaga by między Masterami było 3 tyg. różnicy.

ODPOWIEDZ