Gracze z Ostrowca Świętokrzyskiego poszukiwani...

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ukalez
Falubaz
Posty: 1212
Lokalizacja: Kielecki Klub Bitewny "Kieł"

Gracze z Ostrowca Świętokrzyskiego poszukiwani...

Post autor: Ukalez »

... w celu gry, poszerzenia kontaktów i takie tam... :wink:
Mieli do wyboru wojnę, lub hańbę, wybrali hańbę, a wojnę będą mieli także.

Shino: "Rb strona67 jakbys szukal zrodla"
Żaba: "raczej 65 jeśli już"

I love this game... :D

Awatar użytkownika
LuciusII
Oszukista
Posty: 868
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Post autor: LuciusII »

Co prawda obecnie ja i mój brat mieszkamy poza Os-em, ale zazwyczaj przyjeżdżam z armią. Więc jeśli znasz jeszcze kogoś kto gra to możemy zrobić mały turniej.
Kalesoner pisze:Orki i gobliny są częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie czyni dobro. :wink:

Awatar użytkownika
Ukalez
Falubaz
Posty: 1212
Lokalizacja: Kielecki Klub Bitewny "Kieł"

Post autor: Ukalez »

Ja obecnie też poza Ostrowcem, bo w Kielcach pracuję, ale z Ostrowca pochodzę i tam dom rodzinny się mieści. Więc chętnie spotkam się kiedyś, żeby zagrać. A że w Kielcach są co jakiś czas organizowane turnieje, to serdecznie zapraszam. Może znasz inne osoby, które np. grają a nie udzielają się na forum, bo o graczach Lotra słyszałem a o WFB niestety nic. A w końcu Ostrowiec to nie takie małe miasto, więc i graczy kilku powinno się znaleźć.
Mieli do wyboru wojnę, lub hańbę, wybrali hańbę, a wojnę będą mieli także.

Shino: "Rb strona67 jakbys szukal zrodla"
Żaba: "raczej 65 jeśli już"

I love this game... :D

Awatar użytkownika
Pistolet
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 170
Lokalizacja: Legionowo

Post autor: Pistolet »

odświeżę
ja często bywam w Ostrowcu (ale jestem z Legionowa), wiec jak coś to mogę kiedyś zagrać (tylko nie wiem gdzie)

Awatar użytkownika
Ukalez
Falubaz
Posty: 1212
Lokalizacja: Kielecki Klub Bitewny "Kieł"

Post autor: Ukalez »

Ja teraz w Ostrowcu sporadycznie (raz na 2 miesiące), ale bywasz na tygodniu, czy weekendy?? Chyba, że Kielce też są w Twoim zasięgu ;)
Mieli do wyboru wojnę, lub hańbę, wybrali hańbę, a wojnę będą mieli także.

Shino: "Rb strona67 jakbys szukal zrodla"
Żaba: "raczej 65 jeśli już"

I love this game... :D

Awatar użytkownika
Pistolet
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 170
Lokalizacja: Legionowo

Post autor: Pistolet »

Nieprecyzyjnie się wyraziłem :mrgreen: Znaczy bywam tam kiedy przyjdzie mi na to ochota, może to być kilka razy w miesiącu albo raz na pół roku. Terminy wolne od szkoły są dla mnie wygodniejsze, ponieważ mieszkam i uczę się pod Warszawą.
A Kielce to dla mnie totalna egzotyka. Już niedługo będę robił prawko to będzie mi wygodniej dojechać w Świętokrzyskie.

Awatar użytkownika
LuciusII
Oszukista
Posty: 868
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Post autor: LuciusII »

Ja mam "stół" nalepiony na podłodze już od ok 2 miesięcy. W os-cu ostatnio jestem co 2 tygodnie. końcem czerwca zamierzam sobie kupić torbę na figurki i możemy się ustawić na grę.
Kalesoner pisze:Orki i gobliny są częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie czyni dobro. :wink:

ODPOWIEDZ