Nowy sklep Valkiria - Kraków

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
dark kaczuszka
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 145
Lokalizacja: Kraków

Nowy sklep Valkiria - Kraków

Post autor: dark kaczuszka »

Serwis Valkiria (http://www.valkiria.net) otworzył sklep stacjonarny w Krakowie na ul. Sokołowskiego 6. Jest sporo miejsca na grę są, 2 sale, są stoły. więc można się zacząć umawiać na granie jakieś, a i ceny w sklepie (nie wiem czy to zabieg tymczasowy czy stały) są bardzo bardzo niskie.

Ktoś chętny na granie? dawno już nie grałem i chętnie spróbowałbym czy jeszcze potrafię.

Awatar użytkownika
ksch
Masakrator
Posty: 2963
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ksch »

Spoko, zbierzesz w czoko - Legion będzie przychodził tam na spotkania - wstępny projekt wtorki 18:00, jeszcze obgadam to z Machloverem.
--
Krzysztof "ksch" Schechtel
ksch@gazeta.pl
gg 7052764
http://www.veto2ed.pl

Awatar użytkownika
dark kaczuszka
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 145
Lokalizacja: Kraków

Post autor: dark kaczuszka »

Krzysiu, krzysiu widzę że cie ten przaśny humor nie opuszcza:P

Wtorek o tej porze dla mnie osobiście byłby ok no może trochę wcześniej, tylko nie wiem czy chłopaki z redakcji do tej pory będą siedzieć.

Ok wezmę leśniaki z domu. Mam je jeszcze od czasu imperium gier, a rozegrałem nimi 1 bitwę.

Awatar użytkownika
ksch
Masakrator
Posty: 2963
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ksch »

Mnie humor rzadko opuszcza, a on jest przaśny z definicji. Tak czy srak, zaraz piszę do Artka, żeby siedzieli na dupie we wtorek i na nas czekali :wink:

Bierzesz Leśniaki? Szacun. Ile pkt masz?
--
Krzysztof "ksch" Schechtel
ksch@gazeta.pl
gg 7052764
http://www.veto2ed.pl

Awatar użytkownika
dark kaczuszka
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 145
Lokalizacja: Kraków

Post autor: dark kaczuszka »

Dobre 2250. (Jak się uprzeć, grać na smoku itp. to ponad 3000).

Awatar użytkownika
ARTUT
Plankton
Posty: 4
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ARTUT »

We wtorki ARTUTek siedzi na dupsku w sklepie aż do samego końca (Ksch i spółka niestety szybko kończą ;) Stołów jest pod dostatkiem więc wszyscy się zmieszczą. Jest nawet darmowy papier toaletowy więc pozostaje mi tylko zaprosić wszystkich serrrrrrdecznie :)
Artur "ARTUT" Machlowski
> Valkiria Network: http://www.valkiria.net

wichrun
Pseudoklimaciarz
Posty: 22

Post autor: wichrun »

A jakie są zazwyczaj godziny otwarcia? 8-16?
Jeśli tak, to sugeruję przesunięcie na 10-18 bo większość potencjalnych klientów siedzi 8-16 w pracy. Chyba, że nastawiacie się na tych co za 3 tygodnie mają wakacje ;)
A soboty?

Awatar użytkownika
Skaven
Masakrator
Posty: 2993
Lokalizacja: Wrocław/Kraków
Kontakt:

Post autor: Skaven »

Jeżeli chodzi o granie w battla to spotykawy się co wtorek i od 18:00 zaczynamy grać. Jeżeli battlem jesteś zainteresowany to odezwij się do mnie to powiem ci dokladnie co i jak. Jeżeli natomiast chodzi o inny system to Artut się musi wypowiedzieć.
Pzdr

Awatar użytkownika
kotson
Falubaz
Posty: 1123
Lokalizacja: Tarnów\Lublin

Post autor: kotson »

Jak dojechac do Valkirii z dworca głównego pkp?
BEER FOR THE BEER GOD
CANS FOR THE CANS THRONE

Awatar użytkownika
Skaven
Masakrator
Posty: 2993
Lokalizacja: Wrocław/Kraków
Kontakt:

Post autor: Skaven »

Dużo osób pyta jak trafić do Valkirii w związku z tym pozwoliłem sobie zamieścić instrukcje, aby nowi gracze mogli bez problemu trafić.

Gdzie to jest i czym można dojechać?

Generalnie wsiadamy w autobus który może nas zawieść na przystanek "pilotów" który jest obok Almy i Mc.Donald, oto ich numery
# 124 # 125 # 128 # 152 # 182 # 184 # 425 # 502 # 522 # 608 # 618
Kierujemy się pod adres Andrzeja Sokołowskiego 6, jest to domek jednorodzinny, łatwo poznać ze trafiliśmy na miejsce gdyż na balkonie wisi baner Valkirii. Tutaj dokładna mapka:

Obrazek

Jak to wygląda w praktyce?

Zwykle ustawiamy się pod Almą od strony pilotów np o 18:00 i z tego miejsca się udajemy się wszyscy razem , najprościej dać komuś wcześniej znać np Krisowi gg 7052764 albo mi gg 10326982 żebyśmy wiedzieli czy kogoś się spodziewać.

Jak trafić dokładniej samemu?

Wysiadamy pod almą od strony pilotów i idziemy "na jej druga stronę" od strony parkingu. Stojąc tam plecami do almy po lewej stronie jest apteka za którą zaczyna się ul. Sokołowskiego. Idziemy ok 5 min cały czas nią, nie ma gdzie się zgubić, bo mimo że ona zakręca to nie ma żadnych przecznic od niej, aż trafimy na miejsce.

Co tam się dzieje?
Zwykle od 18:00 do oporu gramy w battla, trenujemy przed turniejami, ew omawiamy jakieś sprawy klubowe czy tez związane z jakimś wyjazdem na turniej, ale także jeżeli są chętni to ja uczę malowania (z tym że trzeba dać mi znać wcześniej z 2 dni żebym się przygotował i z nikim nie umówił na granie), oraz organizujemy naukę grania w battla, tłumaczymy zasady, doradzamy jak składać rozpiskę, co dokupić do armii czy też jak wyglądają wyjazdy na większe turnieje, jak ogólnie wygląda bardzo liczne Polskie środowisko battlowe.

W razie jakiś dodatkowych pytań warto zaglądnąć na nasze świeżo założone, ale coraz częściej ulepszane (czekamy na grafikę właśnie) ze strony merytorycznej jak i praktycznej. http://www.TrueLegion.fora.pl Po założeniu konta funkcjonalność i widoczność tematów się zwiększa.

Pzdr
Skaven

Awatar użytkownika
kotson
Falubaz
Posty: 1123
Lokalizacja: Tarnów\Lublin

Post autor: kotson »

Wielkie dzięki za tak dużą informację
BEER FOR THE BEER GOD
CANS FOR THE CANS THRONE

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Będę w ten wtorek u Was. Ktoś chętny na grę z HE 2350 na arcy?
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Skaven
Masakrator
Posty: 2993
Lokalizacja: Wrocław/Kraków
Kontakt:

Post autor: Skaven »

Nie to forum jeżeli chodzi o ustawianie się.

Dogadujemy się na http://www.truelegion.fora.pl

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Ok. Czemu spotkania są tak późno?
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Skaven
Masakrator
Posty: 2993
Lokalizacja: Wrocław/Kraków
Kontakt:

Post autor: Skaven »

Sklep jest otwarty bodajże do 16:00 i do tej godziny można tam się ustawiać normalnie.

Od 18:00 sa spotkania bo to dzięki uprzejmości Artura siedzi on z nami dłużej żebyśmy mogli pograć w battla, sklep jest wtedy zamknięty, tylko batllowcy przychodzą pograć .

Przed 18:00 część z nas pracuje itd, więc dla tego taka godzina.

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Nie mogę się zapogować. Dostałem już maila aktywacyjnego, ale kiedy się loguje, dostaje komunikat, że moje konto jest nieaktywne...

Jak to u Was wygląda, jeżeli przyjde dzisiaj bez umawiania się, będę miał z kim zagrać?
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Skaven
Masakrator
Posty: 2993
Lokalizacja: Wrocław/Kraków
Kontakt:

Post autor: Skaven »

No bo konto musi admin aktywować, zwykle do godzinki czasu się to dzieje. Możesz przyjść tak po prostu, ale nie wiem czy bedzie z kim zagrać, raczej się ludzie wcześniej umawiają, ale oczywiście zawsze można sprobować.
Ostatnio zmieniony 17 sie 2010, o 12:46 przez Skaven, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
hassan_the_grim
Wałkarz
Posty: 63

Post autor: hassan_the_grim »

Siemka
Gracie tam jeszcze w te wtorki? Wątek sprzed miesiąca, więc odświeżam.
Chętnie bym się wybrał jutro z armią Zielonych na 1500 pkt.
War does not determine who is right - only who is left.

Awatar użytkownika
Skaven
Masakrator
Posty: 2993
Lokalizacja: Wrocław/Kraków
Kontakt:

Post autor: Skaven »


ODPOWIEDZ