GRA w WFB w Krakowie

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
PiotrekN
Falubaz
Posty: 1001
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: GRA w WFB w Krakowie

Post autor: PiotrekN »

Hej, w Krakowie są organizowane cyklicznie turnieje, przeważnie co miesiąc, więc wypatruj w odpowiednim temacie jak się coś na wrzesień pojawi. Myślę że to najlepsza okazja aby zobaczyć i popytać co i jak. Odnośnie różnicy w zasadach to jest dużo oddzielnych tematów na ten temat, zaś jeśli chodzi o armie to w zasadzie wszystkim da się grać :) (Naprawdę!).

Polecam oficjalną stronkę the ninth age - tam znajdziesz wszystkie armybooki i rulebook (http://www.the-ninth-age.com/ , dział download), jak się rozejrzysz to powinieneś też spolszczenia znaleźć.
Pozdrawiam
Obrazek

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8783
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Gramy jutro o 17:30 w Vanaheim.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Warlock
Chuck Norris
Posty: 426
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Warlock »

Ekstra, wpadnę po pracy, czyli jakoś po 18 :wink:
"Spam jest sztuką, której nikt nie potrafi zrozumieć" - Anyix

"Pan Bóg nie gra w kości" - Albert Einstein

"Bo gra w Warhammera!" - Sa!nt

AndrzejAndrzej
Chuck Norris
Posty: 531

Post autor: AndrzejAndrzej »

Jakby ktoś chciał wcześniej, niech da znać na pm

Awatar użytkownika
Merrol
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 167
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Merrol »

Chce ktos zargac jutro o 20.00
eMperem
Fear is the path to the dark side

Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Post autor: Fluffy »

Chetnie zagram w tym tygodniu, dzien dowolny (poza czwartkiem), godzina dowolna, miejsce - Vanaheim. Preferuje 4500 :)

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8783
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Przyszła środa - Vanaheim, format dowolny.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Do której czynny jest vaneheim?

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8783
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

21:00
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Post autor: Fluffy »

Przyszła środa - Vanaheim, format dowolny.
17:00, Vanaheim, 4500?

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8783
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Fluffy pisze:
Przyszła środa - Vanaheim, format dowolny.
17:00, Vanaheim, 4500?
jesteśmy umówieni
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Merrol
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 167
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Merrol »

Czy bedzie ktos jeszcze na gre jest tam jeszcze miejsce czy raczej bedzie ciasno
eMperem
Fear is the path to the dark side

Awatar użytkownika
mnp21
Chuck Norris
Posty: 533
Lokalizacja: Kraków

Post autor: mnp21 »

Hej!

Od razu zaznaczę że na jutrzejszym turnieju niestety nie mogę być bo sobota rano jest u mnie pracująca :(. Na następnym postaram się już być.

Nigdy jeszcze nie grałem w 9th age, ostatni raz grałem 3 lata temu i chętnie zagrałbym z kimś kto jest w podobnej sytuacji żeby na spokojnie ogarnąć zasady, zagrać jakąś małą bitwę (powiedzmy 2500pkt?). Zwłaszcza te Objectives i scoring units brzmią dla mnie dość obco i chętnie w praktycę zobaczę O Co Be. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że ta gra dużo nowych graczy nie ma, więc może też być ktoś cierpliwy, kto nie liczy na wymagającego przeciwnika :wink:

Grać mogę w niedzielę u ciebie, jeśli masz w domu odpowiedni stół tudzież w tygodniu w Vanaheim o 11:00, niestety później pracuję. Około 20 października będę mieć stół i matę u siebie i nie będę ograniczony godzinami otwarcia sklepu.

I w ogóle jeśli jesteś zainteresowany żeby czasem zagrać, to napisz. Wymienimy się kontaktami, będzie się łatwiej umawiać :)
Kiedyś grejtsłordy to były grejtsłordy, a nie jakieś "miecz + tarcza"...

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Mi też dziś nie pasowało. Chętnie wróciłbym do grania, ostatni raz grałem też trzy lata temu, nie wiem nic nt 9th age.
Nie mam praktycznie czasu w tygodniu. 4 listopada chętnie zagram - jak bedzie coś w mdk to będę, a jeżeli nie, to chętnie zagram wtedy coś w Vana - najlepiej z kimś kto ogarnia nowe zasady i powie mi jak sie robi rozpy, bo ni w ząb nie kumam nic z tej nowomowy 9th age.
Wisła Kraków.

Mamut
Oszukista
Posty: 791
Lokalizacja: Kraków, ambasador "8smej Bili"

Post autor: Mamut »

Cześć Sevi i mnp21!
Właśnie studiuje w krakowie, więc mam dość dużo czasu. W battla gram od niedawna, dość ogarniam ale bardzo lubię grać też bez spiny, a nawet na jakichś funowych rozpach (jak np. 2x buff wagon w szczurach :P). Akurat niestety jutro wracam do bielska, ale już w sobotę powinienem być (raczej w godzinach wieczornych ale zobaczymy co się uda). Vanaheim jest w niedziele zamknięty, ale od poniedziałku możemy coś kminić. Jak pisałem, czasu mam dość długo, w niektóre dni nawet do popołudnia, a niektóre dni w ogóle wolne.
Jeśli bylibyście chętni to napiszcie pm i wymienimy się FB/telefonami i będziemy się zgadywać.
Keep Calm
and
Przestań Mamucić
"Making people happy is something to be proud of, especially if you can do it by accident"
~!
177013
"You make my heart pussy go poggers!"
~Anon to PM
"Mamut Ty weź się rozpędź a ściana sama Cię znajdzie"
~Biggos

Arrander
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 119

Post autor: Arrander »

Siema!

Z wielka checia zagralbym w nadchodzacym tygodniu na 4.5k. Jestem po dosc dlugiej przerwie od pacynek (mam w 9th age za soba tylko pare gier) wiec swoimi umiejetnosciami nie gwarantuje satysfakcji z gry przecinikowi. Jesli idzie o dzien jak i godzine, wszystko do ustalenia na privie. :wink:

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Szpilnąłbym na 2,5K w środę lub czwartek. Bezpiecznie na 18 powinienem dotrzeć do vanaheimu, nie wiem jak mnie korki puszczą.

Krzem
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 185

Post autor: Krzem »

Zagram na 2,5k - niekoniecznie w Krakowie (polecam IW) :)

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Kraków jest akurat w połowie drogi między Tychami i Bochnią, więc tak będzie uczciwie :P

Gremlin
Masakrator
Posty: 2431
Lokalizacja: Szczawnica/Kraków
Kontakt:

Post autor: Gremlin »

Możliwe że bede ale nie obiecuje ;) - bardziej w pt.
xYz

ODPOWIEDZ