Holandia, je tu kto?

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Arqueek
Chuck Norris
Posty: 380

Holandia, je tu kto?

Post autor: Arqueek »

Witam ;)

Czy pogrywa ktos Polskojezyczny w Warhammera w Holandii? Po przeprowadzce za granice nie znam zupelnie srodowiska, wiec moze sie kto znajdzie? :)

Awatar użytkownika
Jasif
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3016

Post autor: Jasif »

Ja gram :) Mieszkam w Amsterdamie, a Ty?
paulinka17 pisze:Mówiłem, jabaniutki nawet oczka zmrużył z rozkoszy.
Dziedzic pisze:JH i UD razem, piekło zamarzło i serce Szaitisa pękło.

Awatar użytkownika
Arqueek
Chuck Norris
Posty: 380

Post autor: Arqueek »

A ja w małej miescince, Nunspeet zwaną. To niecale 90 km od Amsterdamu.

Poki co figurki sobie leżą w Polsce, czekajac az wlasciciel w koncu je dopiesci i przywiezie :) Szukałem też klubów, w ktorych mozna pograc w bitewniaki, jednak w Zwolle, do ktorego mam najblizej, praktycznie nikt nie gra w Warhammera, a na topie sa wszelakie nowe skirmishowe systemy. Jak sytuacja wyglada w innych rejonach Holandii? ;)

Awatar użytkownika
Jasif
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3016

Post autor: Jasif »

Raczej biednie... Jedyne prężne centra to Rotterdam i Utrecht, z tego, co wiem.
paulinka17 pisze:Mówiłem, jabaniutki nawet oczka zmrużył z rozkoszy.
Dziedzic pisze:JH i UD razem, piekło zamarzło i serce Szaitisa pękło.

Awatar użytkownika
Duke
Masakrator
Posty: 2008
Lokalizacja: Cobra Kai Warszawa

Post autor: Duke »

Holandia to straszna plaża, już Belgia jest lepsza. A tak wogóle to polujcie na promocje na pociągi i ciśnijcie do Niemiec, na Zachodzie jest b. dużo turniejów i wysoki poziom. Ew. polecam mitfahrgelegenheit ( carpooling)
Obrazek

Awatar użytkownika
Arqueek
Chuck Norris
Posty: 380

Post autor: Arqueek »

Duke pisze:Holandia to straszna plaża, już Belgia jest lepsza. A tak wogóle to polujcie na promocje na pociągi i ciśnijcie do Niemiec, na Zachodzie jest b. dużo turniejów i wysoki poziom. Ew. polecam mitfahrgelegenheit ( carpooling)
A jak to w Niemczech bywa z jezykiem? Pytam, bo ilekroć przejezdzalem przez ten kraj to bylo bardzo ciezko z komunikacja, Niemcy kompletnie nie znaja jezyka angielskiego, a ja nie znam jezyka niemieckiego :wink:

Duke, tez mieszkasz, mieszkales w Holandii? ;)

@Jasif, w Utrechcie bylem, sa dwa kluby, jeden, mniejszy, naprzeciwko sklepu z grami planszowymi Joker, lecz tam Warhammer dopiero raczkuje - w grudniu zeszlego roku ludzie dopiero zaczynali kolekcjonowac swoje pierwsze armie, maja obecnie po 1000-1200pkt :wink: Jednak sprzedawca jest Polakiem, co mnie bardzo pozytywnie zaskoczylo! Do drugiego klubu niestety nie trafilem, choc tez nie sądze, by bylo lepiej. Wiem tez, ze w Amsterdamie niedawno otwarli oficjalny GW store. Moze bedzie cos lepiej :)

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

podobno w Den Bosch coś grają, ale było to dość dawno temu. mają za to bardzo fajny sklep :)
Ostatnio zmieniony 9 lut 2014, o 12:37 przez Dymitr, łącznie zmieniany 1 raz.
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Jasif
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3016

Post autor: Jasif »

W Amsterdamie są 2 sklepy GW, a były 3 do niedawna :mrgreen: Ale sklep GW to nie jest miejsce do grania w battla, tylko wciskania starterów gówniarzom :roll: Gadałem z prowadzącym ten sklep bliżej mnie i mówił, że próbuje reaktywować granie w Amsterdamie, ale ciężko, bo ludzie grają gdzie indziej.
paulinka17 pisze:Mówiłem, jabaniutki nawet oczka zmrużył z rozkoszy.
Dziedzic pisze:JH i UD razem, piekło zamarzło i serce Szaitisa pękło.

ODPOWIEDZ