Bitwa powyżej 15K na stronę - Warszawa

ODPOWIEDZ
wallace
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 168
Lokalizacja: Wawa

Bitwa powyżej 15K na stronę - Warszawa

Post autor: wallace »

Szukam chętnych / chętnego do rozegrania dużej bitwy na minimum 15K na stronę (O&G). Mogę wystawić dodatkowo "mały" kontyngent WoChu na 7K, więc zawsze można zagrać na 23K na stronę ;-)

Miejsce: Warszawa / zapewniam miejsce do rozegrania potyczki na strychu. Jest spory stół, tereny, etc. ;-)
W ramach gry wikt i opierunek z nocowaniem.

Termin: do dogadania, jednak sugeruję rezerwować 2 dni

Warunki:
1) wszystkie figurki muszą być pomalowane;
2) 8 edycja, ale bez zasad i bohaterów z EoT;
2) gramy bez zbędnego spięcia dla fun'u;
3) robimy dokumentację zdjęciową i fajny raport;
4) reszta do uzgodnienia na PW lub tel.

wallace
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 168
Lokalizacja: Wawa

Post autor: wallace »

up...

Awatar użytkownika
Ciara
Kretozord
Posty: 1505
Lokalizacja: Animosity Szczecin
Kontakt:

Post autor: Ciara »

Do tej pory nikogo nie znalazłeś?
Obrazek

Assur
Oszukista
Posty: 781

Post autor: Assur »

Pamiętam że Wallace publikował kiedyś raport z takiej dużej bitwy więc raczej znalazł i teraz chciałby powtórzyć doświadczenie.

wallace
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 168
Lokalizacja: Wawa

Post autor: wallace »

Znalazłem, zagrałem 1 bitewkę z WoCh na 14K. Było przednio. Tj. pisał Assur chętnie powtórzę doświadczenie, szczególnie że doszło mi co nieco do kolekcji i mam ochotę pograć całością :twisted:
Poza tym jest to też dobra motywacja do dokonania przeróbek stołu (powiększenie oraz zmianę z wykładziny na maty) oraz zainstalowania nowego oświetlenia, co by zdjęcia wychodziły nierozmazane.

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Chetnie bym coś takiego zagrał, ale zliczyłem swoje pomalowane modele brety i wyszło mi skromne 3800pts ;) Nawet ze skromną pomocą wood elfów wyszło by około 5,5k ;) Ale armia cały czas sie maluje, wiec pewnego dnia sie do Ciebie odezwę ;)

Awatar użytkownika
Kuros
Falubaz
Posty: 1471
Lokalizacja: białobrzegi/grójec/radom

Post autor: Kuros »

Ja bym mógł komuś odpłatnie swoje VC pożyczyć (ok 15k) , dużo nie chce . za samo pakowanie tego tylko :).wszystko pomalowane.
Ja nie mam czasu na gre 2 dniową a może ktoś by chciał :)

wallace
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 168
Lokalizacja: Wawa

Post autor: wallace »

Wind_sower, jak Assur dołożyłby swoje 5K Empire, to już można by zagrać na 10K i nawet uwinąć się w 1,5 dnia (np. zaczynamy wieczorkiem i częściowo nocką w piątek, a kończymy w sobotę) przy zasadzie wystawiania za tzw. kurtyną. Dodatkowo Assur mógłby wesprzeć Empire swoimi Tomb Kingami i uzbieralibyśmy 15K, ale nie wiem czy znajdzie czas na grę pełne 2 dni??

Assur
Oszukista
Posty: 781

Post autor: Assur »

Na 2 dni grania (a nawet 1,5) perspektyw w dającej się przewidzieć przyszłości raczej u mnie nie ma niestety.

wallace
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 168
Lokalizacja: Wawa

Post autor: wallace »

wind_sower pisze:Chetnie bym coś takiego zagrał, ale zliczyłem swoje pomalowane modele brety i wyszło mi skromne 3800pts ;) Nawet ze skromną pomocą wood elfów wyszło by około 5,5k ;) Ale armia cały czas sie maluje, wiec pewnego dnia sie do Ciebie odezwę ;)
Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma.... na 5,5K też chętnie zagram. Szczególnie, że poza 4 i 5 ed. nie miałem przyjemności potykać się z Bretonią.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

w 4 edycji to raczej ciezko o bretke - w koncu wyszla wraz z 5 :wink: .

bardzo fajna idea takich duzych bitew =D>
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

Laik pisze:w 4 edycji to raczej ciezko o bretke - w koncu wyszla wraz z 5 :wink: .

bardzo fajna idea takich duzych bitew =D>

czyżbyś był chętny? :> parę razy udało nam się tak pograć w Legionie. Bitwa to był zazwyczaj dodatek do spotkania ok 6 osób, konfiguracje armijne dowolne byleby było po równo :)
Pamiętam jedną bestię Nurgla Butana, która zajechała lodóweczkę moją i jakieś 15 war dancerów Dyda ^^ to było coś 8)
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

My najwięcej zagraliśmy w 10 osób na 10K (kazdy po 2k). Świetna zabawa :)

wallace
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 168
Lokalizacja: Wawa

Post autor: wallace »

Laik pisze:w 4 edycji to raczej ciezko o bretke - w koncu wyszla wraz z 5 :wink: .

bardzo fajna idea takich duzych bitew =D>
Fakt, beretka wraz z lizakami wyszła w starterze do 5 edycji.

Jestem chętny rownież na mniejsze bitewki, ale też bez przesady. Nie schodzimy poniżej 4K. Jakbym grał tylko na tyle na ile mogę się wystawić, to niedługo zabraknie mi partnerów. 8)

ODPOWIEDZ