Gra w Warszawie w Age of Sigmar

ODPOWIEDZ
Age of Sigmar
Plankton
Posty: 4

Gra w Warszawie w Age of Sigmar

Post autor: Age of Sigmar »

Witam wszystkich

Poszukuje ludzi do gry w Age of Sigmar w Warszawie w weekendy. Nowy system jest bardzo uniwersalny i uproszczony. W AoS można grać armiami z batla :mrgreen: a więc chętnych do gry, którzy grali w warhammera battle również zapraszam =D> . Bardzo mi się podoba AoS a więc chciałbym stworzyć grupę ludzi dla których gra będzie przyjemnością ale przy okazji znajdzie się trochę adrenaliny i rywalizacji oraz pojawi się klimacik batla ( można grać imiennymi bohaterami, czego nie było można robić w batlu a w Aos jest to bardzo klimatyczne ). Ważne aby gra sprawiała też frajdę :) został opracowany system punktowy do wszystkich armi AoS a więc bitwy będą wyrównane bez przegięć. Gram głównie w sklepie u Fabera gdzie są wymiarowe stoły (stół można zarezerwować) , klimatyczne tereny, miarki i akcesoria. Byłem kilka razy też w Cytadeli na Ursynowie też fajny klimacik ale ten sklep zlikwidowali :evil:( nie wiem przypadkiem czy go nie przenieśli w inne miejsce?). Byłem też w paradoksie i warunki też są dobre a więc jest sporo miejsc gdzie można pograć :D =D>, grałem już w GW w złotych a więc liznąłem już wiedzy o zasadach ale cały czas doszkalam się w tym kierunku i dowiaduje się coraz to więcej zasad za pomocą GW ale i we własnym zakresie. Jeśli ktoś był by zainteresowany proszę info na maila lub PW

pozdro
Ostatnio zmieniony 14 mar 2016, o 16:03 przez Age of Sigmar, łącznie zmieniany 2 razy.

Kerwantes
Mudżahedin
Posty: 324

Post autor: Kerwantes »

Ja gram i niedługo będzie można pykać również u mnie gdyż mam już stół i sporo makiet do AoS.

Age of Sigmar
Plankton
Posty: 4

Post autor: Age of Sigmar »

A czym grasz? Jak byś chciał możemy się umówić na bitewkę po świętach

Kerwantes
Mudżahedin
Posty: 324

Post autor: Kerwantes »

Głównie Khorne Bloodbound ale również Stormcaści, Nurgle Rotbringers czy Legion of Azgorh.

Age of Sigmar
Plankton
Posty: 4

Post autor: Age of Sigmar »

ja gram krasnoludami

Kerwantes
Mudżahedin
Posty: 324

Post autor: Kerwantes »

Ok to się zgadamy po świętach.

Age of Sigmar
Plankton
Posty: 4

Post autor: Age of Sigmar »

ok

Zajac
Warzywo
Posty: 13

Post autor: Zajac »

Chciałbym was zaprosić, na sobotę 9 kwietnia do FGB (Młocińska 11, przy Arkadii), na pierwszy (z mam nadziej wielu) eventów związanych z Age of Sigmar, w naszym sklepie. Plan jest prosty, rozruszać nieco Warszawskich graczy, a także sprawdzenie jaki model konstrukcji armii będzie najodpowiedniejszy, więc możecie traktować to jako przygrywkę do kampanii.
https://www.facebook.com/events/1781358285418933/

ODPOWIEDZ