Warszawa 8 ed

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Radagas
Wałkarz
Posty: 52

Warszawa 8 ed

Post autor: Radagas »

Czy ktoś w Warszawie jeszcze gra w 8 edycje? 8)

Awatar użytkownika
Radagas
Wałkarz
Posty: 52

Post autor: Radagas »

bieda widzę :evil:

Awatar użytkownika
Bobson
Masakrator
Posty: 2298
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bobson »

Nie bieda, tylko nie ma to sensu.

Awatar użytkownika
Glonojad
Kretozord
Posty: 1715
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Glonojad »

Dokładnie. Jest sens grać w poprzednie edycje od 6 w dół - ale dziewiatka jest od ósemki po prostu lepsza we wszystkim, bo jest jej wersją rozwojową.
Uprawa warzyw od 1997 roku
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Radagas
Wałkarz
Posty: 52

Post autor: Radagas »

Czemu nie ma sensu?
Zasady w 8 wydają mi się lepsze i bardziej zbliżone do rzeczywistości. To że można strzelać przez las mnie zabiło w 9ed. I jeszcze kilka perełek.
No i najbardziej wkurzają mnie nazwy nacji, brak bohaterów, to już nie jest Warhammer, a ja najbardziej lubię jednak Warhammera :wink:

Awatar użytkownika
Bobson
Masakrator
Posty: 2298
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bobson »

Nie ma sensu, bo jest słabsza, niezbalansowana i dziurawa. Ot co.
A które konkretnie zasady były bardziej zbliżone do rzeczywistosci? ward 3+ z rerollem gał, smoki latające po 20 cali czy dziala trafiające z laserową precyzją? A w 8 edycji strzelanie przez las cię nie zabiło? Tam las też nie blokował LoSa...
No a jeśli nazwy frakcji, zmienione ze względu na prawa autorskie GW, są dla Ciebie nie do przejścia, to trudno. Argument nie do podważenia ;)

Colonel Tytus
Wałkarz
Posty: 50

Post autor: Colonel Tytus »

Radegast, ja w 8. edycję z chęcią zagram również:) dogadamy się na priv.

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

To że można strzelać przez las mnie zabiło w 9ed.
gralem dlugo w 8 ed. i nie widzialem jeszcze lasu, ktory by blokowal linie widzenia. Po prostu nie da sie tak gesto wsadzic drzewek na makiete lasu aby nie bylo przez niego widac (szczegolnie, ze te z reguly maja zdejmowane drzewka).

Makieta lasu gw tez daje mozliwosc widzenia przez niego (sa tam tylko 4 drzewka na dosc duza powierzchnie)

ODPOWIEDZ