Malakai a dodatkowi slayerzy

Jak zaszarżować trzy oddziały na raz, strzelać z łuku ze sztandarem w ręku i schować przed ostrzałem wielkiego spaślaka w grupie pokurczów.

Moderatorzy: Shino, Lidder, kudłaty, Furion

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Malakai a dodatkowi slayerzy

Post autor: Rakso_The_Slayer »

tak się zastanawiam. Jeśli wystawimy bohatera slayera (dragon slayer, deamon slayer) to możemy wtedy wystawic dodatkowy oddział slayerów.

Czy wystawiając Malakaia i jego Kosiarke również można wystawic dodatkowy oddział slayerów? w końcu kosiara zżera Rare a Malakai slot Hero więc jest slayerskim bohaterem.

Wiem, że troche to naciągane ale chciałbym sie dowiedziec jak to jest.

Tylko jeżeli już ktoś coś napisze to nie, że "Nie" lub "Tak" tylko niech poda uzasadnienie, najlepiej podręcznikowe.
Obrazek

Awatar użytkownika
Bruenor Battlehammer
Wodzirej
Posty: 703
Lokalizacja: Bendsburg

Post autor: Bruenor Battlehammer »

Ja bym zapisu podręcznikowego nie interpretował tak rozszeżająco. Jest wyraźne wyliczenie "for each Deamon Slayer or Dragon Slayer included in the army..." A Malakai w swoich zasadach nie jest określony jako jeden z nich. Tak więc jak dla mnie za Malakaja nie przysługuje dodatkowy oddział Slayerów.
putoa alasti avantoon! :wink:

Awatar użytkownika
Kensiorek
Chuck Norris
Posty: 497

Post autor: Kensiorek »

a ja bym sie powolal na zdrowy rozsadek :) Powinien sie liczyc jako slayer i jako inzynier :)

Awatar użytkownika
Byro
Niszczyciel Światów
Posty: 4058
Lokalizacja: Wudzyn - Ostland

Post autor: Byro »

Cóż, opis u Malakaia brzmi:
Malakai and his companions are Slayers and follow all the normal rules for Slayers.
Nie ma słowa jakoby Malakai był Dragon Slayer'em ani Demon Slayerem.
Nie powinien dawac tego bonusu.

ODPOWIEDZ