Chaos w chaosie?

Jak zaszarżować trzy oddziały na raz, strzelać z łuku ze sztandarem w ręku i schować przed ostrzałem wielkiego spaślaka w grupie pokurczów.

Moderatorzy: Shino, Lidder, kudłaty, Furion

Zablokowany
rusio98
Plankton
Posty: 3

Chaos w chaosie?

Post autor: rusio98 »

Mam takie pytanie odnosnie tego czy moge łączyć 3 rasy chaosu w jedną [-o< które taoretycznie przynajmniej według mnie są prawie tym samym i czy mógłbym tym grać niekoniecznie w turnijeach bo jestem dopiero początkującym :D a chiałbym sobie urozmaicić armie bo zacząłem juz zbierać WoCh :D

Awatar użytkownika
Goglem
Wodzirej
Posty: 773
Lokalizacja: Koszali, Klub Zad Trola

Post autor: Goglem »

Teoretycznie to są tym samym, ale w praktyce nie po to GW dzieliło, żeby teraz łączyć.
Zresztą jakie imba rozpy by były, trzeba by było to ciąć, uściślać. NIE !

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

For fun w domu możesz śmiało
Obrazek

kudłaty
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3552

Post autor: kudłaty »

Na turnieju nikt tego nie dopuści, grając towarzysko to tylko kwestia tego na co umówisz się ze swoim przeciwnikiem.

Waldi
Masakrator
Posty: 2026

Post autor: Waldi »

Generalnie są 3 sposoby aby mieszać armie chaosu:
1. zagrać parówkę, np 1500 WoCh + 1500 Doch, zasady sojuszniczych armii są w podręczniku głównym, można tak się umówić z przeciwnikiem (może być jeden 3k lub dwóch 1,5 + 1,5), na turniejach parowych można w ten sposób grać
2. zasady łączenia armii Chaosu są w dodatku "Tamurkhan", możesz tak grać towarzysko o ile przeciwnik się zgodzi, na turniej nie da rady
3. możesz armie łączyć jak chcesz o ile przeciwnik Ci na to pozwoli w grze towarzyskiej

rusio98
Plankton
Posty: 3

Post autor: rusio98 »

ok bardzo dziękuje za odpowiedzi i chyba sie jednak zdecyduje na łączenie armii i mam nadzieje że nie będzie to zabardzo przeszkadzało moim rywalom :wink:

JaSzczuras
Chuck Norris
Posty: 484
Lokalizacja: "Zad Trolla" Koszalin

Post autor: JaSzczuras »

Fajny pomysł, WoCh z furiami / harpiami dodatkowym skirmishem, tani magowie bosko w koncu na 2400 mieściłby się lord klepacz i mag 4 poziomu obaj na niezłym poziomie wyposażenia.
Ja też spróbuje przeforsować u siebie :P

Awatar użytkownika
MlSlEK
Chuck Norris
Posty: 624
Lokalizacja: Łódź

Post autor: MlSlEK »

Oficjalnie "niby" można, ale spotkasz się z tym że większość tego nie akceptuje. Topowi gracze ćwiczą pod Euro i nie potrzebne im odstępstwa od tego co tam spotkają, średniacy nie pchają tony kasy w figurki i wolą trzymać się tego co mają by nie tworzyć sobie wydatków lub odwrotnie nie chcą by zmieniona meta prześcignęła ich rozpiskę. Organizatorzy boją się mieszać by gracze się od nich nie odwrócili i trzymają tego co robi grupa, bo zawsze można zwalić winę w imię odpowiedzalności zbiorowej. Sędziowie wolą ignorować niektóre nowe zasady niż zająć się tym do czego się zgłosili. Liga skostniała, każdy ma już swoją niszę i jej się trzyma.

Szukaj turniejów odstających od trendu, a także parowych z możliwością gry solo dwiema armiami.
Obrazek

Zablokowany