bestyjki (broń włócznia łowów)

Jak zaszarżować trzy oddziały na raz, strzelać z łuku ze sztandarem w ręku i schować przed ostrzałem wielkiego spaślaka w grupie pokurczów.

Moderatorzy: Shino, Lidder, kudłaty, Furion

Zablokowany
klon pl
Wałkarz
Posty: 54

bestyjki (broń włócznia łowów)

Post autor: klon pl »

mam pytanko niby oczywista żecz jednak ma ogromn znaczenie cytuję army book : "włócznię łowów traktuję się w walce wręcz jak zwykłą włócznie. Można nią rzucić na zasięg 24". Trafienie Włóczni rozpatruje się jak strzał pojedynczym bełtem balisty ( patrz podręcznik główny . Zwróć uwagę, że możesz nią rzucić po ruchu (ale nie po marszu), a także wykonać reakcję stać i strzelać w odpowiedzi na szarżę." - tyle pisze i teraz pytanko czy mogę nią rzucić kilkakrotnie ( nie zostało zaznaczone że rzucić moge nią tylko raz choć na logikę tak powinno być . Jeśli nie jestem ślepy to nie zostało to uwzględnione nigdzie w army booku ani w faku w angielskim piszę z tąd zakładam że powinna być wielokrotnego użytku "...Resolve each hit like a single bolt from a bolt thrower ( see the main rule book )..."

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Jeśli nie ma one use only, to możesz strzelić 12 razy razy
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

klon pl
Wałkarz
Posty: 54

Post autor: klon pl »

ok dzięki

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5712
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

Zamykamy.

klon pl - dobrze że pytasz, bo wszelkie wątpliwości chętnie rozwiejemy. Tym niemniej proszę o niezakładanie nowych wątków a swoje pytania kieruj w tym temacie: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php? ... 07&start=0 albo na podforum armii Beastmen.

Polecam zapoznanie się z regulaminem działu: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=3&t=37910


pozdrawiam i życzę miłego korzystania z forum :)
Furion - mod

Zablokowany