Nowe Kraśki 8ed

Jak zaszarżować trzy oddziały na raz, strzelać z łuku ze sztandarem w ręku i schować przed ostrzałem wielkiego spaślaka w grupie pokurczów.

Moderatorzy: Shino, Lidder, kudłaty, Furion

ODPOWIEDZ
Maciek P.
Falubaz
Posty: 1234
Lokalizacja: Legion Kraków

Re: Nowe Kraśki 8ed

Post autor: Maciek P. »

:(

Awatar użytkownika
SiersciucH
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 173

Post autor: SiersciucH »

wpisze jeszcze raz bo edytowałem i widzę że chyba zostało przegapione

w 8ed dwarfów u slayersów jest napisane że giganci mogą wziąć broń magiczną do 25 pkt
jak to rozumieć:
1. każdy gigant z osobna może wziąć różne bronie i każdy jeden do wartości 25 pkt
2. każdy może wziąć osobno ale do sumy punktów 25
3. wszyscy mają taką samą runę czy kombinację gdzie płacę za to tylko te do 25 pkt za wszystkich
4. wszyscy mają taką samą runę czy kombinację gdzie płacę za to tylko te do 25 pkt za każdego z osobna ?

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Po pierwsze, popraw na "wziąść", bo wpadnie to Grolshek i będziesz miał pozamiatane... :)

Po drugie, każdemu slayerowi kupujesz runy osobno, przestrzegając reguł runicznych przedmiotów.
Kazdy ma limit 25pkt.
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Bearded Unclean 'Un pisze:Po pierwsze, popraw na "wziąść", bo wpadnie to Grolshek i będziesz miał pozamiatane... :)
Zdążył... 8)
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
Slayer Zabójców
Masakrator
Posty: 2333
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Slayer Zabójców »

Remo pisze:
misha pisze:pewnie chodziło o to, był taki zapis jakiś czas temu, pewnie LS uznała, że jest zbędny
Oddziały z wieloma championami a przechodzenie ran
Jeśli jest oddział piechoty z wieloma championami (np slayers), ataki deklarowane w championów przechodzą na kolejnych championów (analogicznie do kroxigorów/skinków w mieszanym oddziale)
Nie zbędny tylko niezgodny z RB. :wink: Rany z championów nie przechodzą dalej i tyle.
Czyli jak wystawimy 10 giant slayerów w kresce to może zginąć tylko 1 zabójca na turę? Czy rany z czempionów przechodzą na kolejnych czempionów, ale nie przechodzą na zwykłych żołnierzy?
Obrazek

ODPOWIEDZ