Wybór czarów w formacie Euro

Jak zaszarżować trzy oddziały na raz, strzelać z łuku ze sztandarem w ręku i schować przed ostrzałem wielkiego spaślaka w grupie pokurczów.

Moderatorzy: Shino, Lidder, kudłaty, Furion

Zablokowany
Jack Skwarrow
Mudżahedin
Posty: 263

Wybór czarów w formacie Euro

Post autor: Jack Skwarrow »

Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć, jak to jest z tym powtarzaniem czarów z tego samego lora?
Jeśli mam w rozpie 2ch grey seerów i jednemu z nich daje lore of ruins. Losuje 4 czary i jest w nich teleport.
Jesli drugiemu GSowi tez chce dac lore of ruins to jak rozumiem z uscislen on moze miec tylko dwa pozostale czary plus ewentualnie teleport. Co sie dzieje zczwartym czarem?
Czy mozna deklarowac np., ze ten drugi bedzie mial dwa czary z riuns i dwa z plague??
Troche to dla mnie zamieszane.

Elt
Mudżahedin
Posty: 211

Post autor: Elt »

Czarny nie mogą się dublować (poza zerówkami), dlatego przy losowaniu przerzucasz kość, jesli znowu padnie na czar który masz, to będziesz mógł wybrać czar który jeszcze nie jest wybrany.
Obrazek

Jack Skwarrow
Mudżahedin
Posty: 263

Post autor: Jack Skwarrow »

No tak ale dwoch GSow ma razem osiem czarów. czyli np GS 1: 1, 2, 3, 4 a GS 2: 1, 5, 6. I co z jego ostatnim czarem?? Czy ten ostatni moze byc z lore of plague?

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

tak. nie moga sie powtaarzac czary a ostatni jest wtedy marnowany.

tak. mozesze zadeklarowac, ze bierzesz 2 czay z plagi i 2 z ruin (lub jakkolwiek inaczej). czar z plagi tez mozesz zmienic na skiteerleapa

tak. robisz to na poczatku bitwy ale przed rzutem danego gs na czary.

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5709
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

Skwara - jak coś to pytaj w tym temacie, nie ma potrzeby zakładać nowych.
http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=3&t=37907
Temat zamykam :)

pozdrawiam
Furion

Zablokowany