Mumia na rydwanie...

Jak zaszarżować trzy oddziały na raz, strzelać z łuku ze sztandarem w ręku i schować przed ostrzałem wielkiego spaślaka w grupie pokurczów.

Moderatorzy: Shino, Lidder, kudłaty, Furion

ODPOWIEDZ
quas
Niszczyciel Światów
Posty: 4071

Post autor: quas »

Warboss...8 pasażer Nostromo 8)

Awatar użytkownika
Gogol
Masakrator
Posty: 2305

Post autor: Gogol »

Czyli Arch Lector na i jego altar to "rydwan + 2konie + 0 obsługi + 1 pasażer ) i w altar bijemy na ws 3 konia ?? .... Nie sądzę

Awatar użytkownika
haggis
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 122
Lokalizacja: Katowice

Post autor: haggis »

to proszę cytat ze strony 7
Chariot`s crew and the creatures pulling it are na integral part of the chariot, and if this is destroyed they are killed.

proszę kolejne pokrętne interpretacje

tomekjar
Falubaz
Posty: 1007
Lokalizacja: Ośmiornica Łódzka
Kontakt:

Post autor: tomekjar »

haggis pisze:to proszę cytat ze strony 7
Chariot`s crew and the creatures pulling it are na integral part of the chariot, and if this is destroyed they are killed.

proszę kolejne pokrętne interpretacje
Szukałem tego cytatu w polskim Rulebooku, bo to miała być wisienka na torcie mojej argumentacji, ale się nie doszukałem :D

To co, heros jest załogantem? Bo jak chcecie, żeby był, to wg powyższego zapisu zdejmuje się go z rydwanem, czyż nie?

Awatar użytkownika
haggis
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 122
Lokalizacja: Katowice

Post autor: haggis »

jego martwe ciało pada 2" od rydwanu

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

haggis pisze:to proszę cytat ze strony 7
Chariot`s crew and the creatures pulling it are na integral part of the chariot, and if this is destroyed they are killed.

proszę kolejne pokrętne interpretacje
jasne. dokladne zasady co sie dizeje z characterem jak chariot zginie masz w dziale characters and chariots.

Awatar użytkownika
haggis
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 122
Lokalizacja: Katowice

Post autor: haggis »

Shino pisze:
haggis pisze:to proszę cytat ze strony 7
Chariot`s crew and the creatures pulling it are na integral part of the chariot, and if this is destroyed they are killed.

proszę kolejne pokrętne interpretacje
jasne. dokladne zasady co sie dizeje z characterem jak chariot zginie masz w dziale characters and chariots.
w tym dziale jest napisane że stosyjemy go jak jeźdźca na wielkim potworze z kilkoma wyjątkami(opisanymi w tym dziale, nie ma w nim tego że daje on WS rydwanowi), a nie jako członka załogi. Czyli wykorzystujemy zasady kiedy nam wygodne?

Awatar użytkownika
Jose
Falubaz
Posty: 1423
Lokalizacja: Oko Terroru - Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Jose »

ja proponuje uściślenie sędziowskie :D :lol:
www.for2players.pl

The truth is usually just an excuse for a lack of imagination.

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

haggis pisze: w tym dziale jest napisane że stosyjemy go jak jeźdźca na wielkim potworze z kilkoma wyjątkami(opisanymi w tym dziale, nie ma w nim tego że daje on WS rydwanowi), a nie jako członka załogi. Czyli wykorzystujemy zasady kiedy nam wygodne?
w tym dziale jest napisane, ze trafiamy go w combacie jak jezdzca na monstruous mouncie (czyli, ze mozesz wybrac czy bijesz w hero czy w rydwan). Nie dawaj tu wszystkich plusow monsterowych characterowi i minusow...

quas
Niszczyciel Światów
Posty: 4071

Post autor: quas »

bo jeszcze wyjdzie ze po zdjeciu mumii rydwan bedzie przechodzil MRtest :twisted:

Awatar użytkownika
haggis
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 122
Lokalizacja: Katowice

Post autor: haggis »

Shino pisze:
haggis pisze: w tym dziale jest napisane że stosyjemy go jak jeźdźca na wielkim potworze z kilkoma wyjątkami(opisanymi w tym dziale, nie ma w nim tego że daje on WS rydwanowi), a nie jako członka załogi. Czyli wykorzystujemy zasady kiedy nam wygodne?
w tym dziale jest napisane, ze trafiamy go w combacie jak jezdzca na monstruous mouncie (czyli, ze mozesz wybrac czy bijesz w hero czy w rydwan). Nie dawaj tu wszystkich plusow monsterowych characterowi i minusow...

nie było by krócej napisać że można wybrać w kogo atakujesz, bo jak ktoś mówi że zasady są takie jak przy wielkim potworze to ty mówisz że miał na myśli coś innego

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

nie było by krócej napisać że można wybrać w kogo atakujesz, bo jak ktoś mówi że zasady są takie jak przy wielkim potworze to ty mówisz że miał na myśli coś innego
prosciej ale co z tego?

Awatar użytkownika
Górken
Falubaz
Posty: 1005
Lokalizacja: Lublin/ Kraków

Post autor: Górken »

proopo mumii na rydwanie:
jeżeli mumia jest na rydwanie i jest w oddziale innych chariotów to gdy zniszczę jej rydwan to oddziela się od oddziału i woundy są liczone zarówno na mumię jak i charioty?? tzn przegrali o -2 to i mumia i charioty dostają 2 woundy:D?

Awatar użytkownika
haggis
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 122
Lokalizacja: Katowice

Post autor: haggis »

Górken pisze:proopo mumii na rydwanie:
jeżeli mumia jest na rydwanie i jest w oddziale innych chariotów to gdy zniszczę jej rydwan to oddziela się od oddziału i woundy są liczone zarówno na mumię jak i charioty?? tzn przegrali o -2 to i mumia i charioty dostają 2 woundy:D?
odłącza sie dopiero pod koniec walki po rozliczeniu rezultatu (spowalnia przez to odział w pościgu do 2D6

a jak chodzi o kwestię zasad to jeżeli jest traktowany jak jeździec na wielkim potworze, na ale nie wszystkie zasady wam się podobają to ich nie stosujmy prawda? bo przecież by to osłabiło naszego bohatera, autor na pewno nie miał tego na myśli :lol2:

ODPOWIEDZ