wielki patch nadchodzi...

Bretonnia

Moderatorzy: Jagal, Milczek

Zablokowany
Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Bogins, niestety czuję nieodparta potrzebe obrażenia ciebie.... Staram sie z tym walczyć....

Walisz posty z dupy, wywody z dupy, wnioski z dupy, siejesz zamęt i generalnie robisz wszystko, bys mogl zagrac non limited demonami. Jesli mialbys dla tego celu zniszczyc caly dorobek LS i środowiska, to jestem pewien, ze bys sie ani chwili nie wahał.

Kretynskimi postami walisz w dyskusji o patchu dla orkow, teraz podjudzasz Bretonców.

Placi ci ktos za to, czy tak hobbystycznie te krecia robote odwalasz?

Wez na luz, gosciu.

Ja z Toba wiecej nie gadam, bo mi na cisnienie szkodzi. Niestety, sprowadziles mnie do swojego poziomu a nastepnie pokonales doswiadczeniem.

:?

Ps. Tych, ktorzy kojarza mnie raczej jako kulturalnego dyskutanta - przepraszam. Nie wyrobiłem.
Obrazek

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

No przepraszam, ale jakbyś przeczytał to część z tych informacji było już wcześniej. Ja tylko dodałem swoje pomysły? Ty też możesz?
Mi nikt nie płaci, ale myślę o założeniu sklepu i wiesz trzeba jakoś figurki opchnąć!

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3848
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

bless pisze:Kretynskimi postami walisz w dyskusji o patchu dla orkow, teraz podjudzasz Bretonców.
... a teraz juz u skavenów, TK i Chd.

Bogins, nie obraź się, ale mam takie same odczucie co Bless. A do tego takimi dzialaniami pogłębiasz i tak kijowy wizerunek graczy demonicznych. Istna krecia robota z zemsty, że Ci zabawki popsuli. :?

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

W ogóle was nie rozumiem... rzeczy które wymieniam w swoich postach są w porównaniu do wydanych ostatnio przez GW zasad w ogóle bezsensu. No właśnie ten ward. Armia demoniczna ma stały? Ma, ma silną magię? Ma, Ostrzał ciekawy?Ma, herosów giętych? Ma, dlaczego więc Bretonnia ma płacić za swojego warda, ktory tylko jest na kawalerii, podatnej na psyche, nie wywołującej feara, możliwością nie zaczynania gry...

Awatar użytkownika
Hero_Lord
Chuck Norris
Posty: 374

Post autor: Hero_Lord »

ale Bretonnia to nie demony, armia jest i tak bardzo fajna i zrównoważona punktowo, z tym wardem to większość rozpisek to była by horda errantów z wardem którego nie mogą stracić i mają z automatu.
IMO bretce przydałoby się ugrywalnienie pospólstwa:
- danie ws3 chłopom i pielgrzymom
- jakiś tani fast
- scout dla MY
- jakiś odział strzelców
- możliwość wystawiania rycerzy i bohaterów na piechotę
- odzielenie cnót od magicznych przedmiotów.

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

Hero, powiedzmy że z większością punktów się zgodzę, tylko ta kwestia rycerzy na piechotę... skąd na to figurki? I właściwie po co? Chaos ma 3 razy lepszych i nikt ich nie bierze...

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

BOGINS pisze:Hero, powiedzmy że z większością punktów się zgodzę, tylko ta kwestia rycerzy na piechotę... skąd na to figurki? I właściwie po co? Chaos ma 3 razy lepszych i nikt ich nie bierze...
bo zapewne grcze chaosu to same plewy i nikt nie odwaza się eksperymentować (ot taka mala parafraza pewnego użytkownika BP) :roll:
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Jagal
Niszczyciel Światów
Posty: 4288
Lokalizacja: Gdańsk SNOT

Post autor: Jagal »

Tak patrze na ten temat i nie wiem czy mam go juz zamykac czy jednak odpuscic. Straszny flejm tu sie robi :P Niektore pomysły padły bardzo fajne, jak np:
Ws3 na pilgirmach
scout na MY(rewolucja byłaby!)
oddzialenie Virtue od magicznych przedmiotow.

Tak czy siak ja sie wypowiedzialem i poczekam na rozwoj flejma ;)
Kupię bretońskie modele z 5tej edycji:
Metalowi quesci,
French Games Day Knight 'L'Hermite De Malemont' !! ,
4ed rycerze na piechotę.


Snot Fanpage <<--- , klikać! ;)

Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

Kosa pisze: bo zapewne grcze chaosu to same plewy
Dzieki Kosa :D ... pamiętaj ze Beastmeni to tez chaos ;] a moje bestie nie są gięte z żaden sposób ;] a ja np eksperymentuje z nim zawsze ;)

A co do brety to tylko ten WS jest oki reszta pomysłów wcale mi sie nie podoba a ten ze scoutem i pegazami to całkiem jak kula w płot .

Aha no i ja bym zminił 1 rzecz a mianowicie : jednostki peasent duty mogą uzywać Ld rycerzy w 12 calach zamiast 6

Awatar użytkownika
Gniewko
Masakrator
Posty: 2320
Lokalizacja: czasem Bielitz, czasem Breslau

Post autor: Gniewko »

"No i moze w końcu najważniejsze, czemu pegazy miałyby być 0-1 bez genka na pegazie? Zróbmy od razu że są normalnym speciałem, albo grale, teraz już nie ma ograniczeń 0-1 rare (przynajmniej w opcji Bp jest to możliwe nawet BP-R)"

Dlaczego panie Bogins? Bo tłumaczą to realia fluffowe i organizacja bretońskiej armii. Pegazy to stworzenia bardzo rzadkie, występujące tylko w Górach Szarych w okolicach Parravon. Bretonnia i tak ma dobrze, że może sobie pozwolić na wystawianie ich do walki w niewielkich oddziałach, a nie traktować ich jako egzotyczny rarytas dla bohaterów.

Rycerze Graala to creme de la creme rycerstwa. Tych panów w królestwie jest tak niewielu, że w większej ilości można ich spotkać tylko w czasach największej potrzeby (patrz Army of the King). To są żywi święci, ikony honoru i rycerskości, nie jacyś tam choseni chaosu których setki przemierzają Pustkowia Północy, dostając gifty za odpowiednią ilość usieczonych wieśniaków/spalonych wiosek/ubabranych krwawymi pentagramami ołtarzy Sigmara.

A żeby poprzeć coś w balansującej dyskusji - pomysł z oddzieleniem Cnót od przedmiotów (tak jak marks of gods u lizaków) jest chyba najzdrowszy i najbardziej warty poważnego rozpatrzenia.

kurka_z_podworka
Kretozord
Posty: 1568
Lokalizacja: Ad Astra - Zielona Góra

Post autor: kurka_z_podworka »

Ratunku! Bogins głupoty pisze a wy się spinacie, nie komentować to mu przejdzie.
Troszku nieregulaminowo za duża ta sygnaturka była, nie sądzisz? -- Tomash

Awatar użytkownika
Inkwizytor
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 176
Lokalizacja: Zad Trolla; Koszalin

Post autor: Inkwizytor »

oddzialenie Virtue od magicznych przedmiotow.
Hmm... to cnoty są wykupywane z puli przedmiotów? Wydaje mi się że zapis w podręczniku mówi wyraźnie żę można wykupićjednącnotę i dodatkowo mix przedmiotów bretońskich i powszechnych :roll: Niemożliwe że tylko ja czytam ze zrozumieniem na całym tym forum :shock:

Co do zmian w podręczniku-byłbym właśnie za spieszonymi rycerzami (nawet 0-1), lepszym WS dla Pielgrzymów i T4 albo może też fearem dla Grali (wszak to wcielenie czystości-mało kto by się odwazył na starcie z, jak by nie patrzeć, wcieleniem Światła). No i kusznicy-nawet w specjalach. Armia nie tylko by nie straciła ale nawet zyskała na klimacie.
Niedługo zaatakuje nas kosmiczna lejąca się galaretka.

A i tak wszyscy zgnijemy w kobiałce ;)

Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Post autor: Lunn »

@Inkwizytor - chodzi o to, żeby punkty na Cnoty nie zabierały punktów na magiczne przedmioty, co byłoby imo bardzo dobrą zmianą

Zablokowany