Nowości

Bretonnia

Moderatorzy: Jagal, Milczek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mauler
Wodzirej
Posty: 734

Nowości

Post autor: Mauler »

Zajrzałem w ten link:

http://www.gracz.com.pl/?mod=23&m=produ ... e&pID=4344

i widzę napis "NEW" i "termin realizacji 31 marca".

Tu też:

http://www.gracz.com.pl/?mod=23&m=produ ... e&pID=4343

i tu:
http://www.gracz.com.pl/?mod=23&m=produ ... e&pID=2450 (ale to sąmodele, które już jakiś czas są na rynku).

Mają wyjść jakieś nowe modele dla Brety? Wiecie coś na ten temat?

Awatar użytkownika
Jagal
Niszczyciel Światów
Posty: 4288
Lokalizacja: Gdańsk SNOT

Post autor: Jagal »

Ja o niczym nie słyszałem:P ale szczerze nie sądzę żeby coś nowego miało wyjść do bretki ponieważ teraz kiedy wychodzą Empire etc to po prostu GW nie ma czasu;)
Kupię bretońskie modele z 5tej edycji:
Metalowi quesci,
French Games Day Knight 'L'Hermite De Malemont' !! ,
4ed rycerze na piechotę.


Snot Fanpage <<--- , klikać! ;)

Jarek Tyszka
Pseudoklimaciarz
Posty: 25

Post autor: Jarek Tyszka »

To chyba pomylka. New w opisie figurek oznacza w tym przypadku figurki z VI edycji.
Mylace okreslenie 're-release' znalazlo sie w opise prawdopodobnie dlatego, ze piesza czarodziejka to lekko skonwertowany model z V edycji.

Remo
Falubaz
Posty: 1247

Post autor: Remo »

No, niestety nie ma tak dobrze. GW potrzebuje trochę czasu żeby pomyśleć jak przerobić tym razem graczy na forsę.
Stawiam dychę, że w następnym AB do Bretonni nie będzie możliwości wystawiania więcej niż 1 oddziału pegazów. :) Taki bonus.
A najbardziej by mnie cieszyło gdyby pegazy były jako rare unit. Przecież są takie "przegięte". Niech je zamienią z trebuszem, ja z miłą chęcią 4 trebki wystawię :twisted:

Awatar użytkownika
Blasz
Wodzirej
Posty: 698
Lokalizacja: XIII Kohorta

Post autor: Blasz »

Remo pisze:No, niestety nie ma tak dobrze. GW potrzebuje trochę czasu żeby pomyśleć jak przerobić tym razem graczy na forsę.
Stawiam dychę, że w następnym AB do Bretonni nie będzie możliwości wystawiania więcej niż 1 oddziału pegazów. :) Taki bonus.
A najbardziej by mnie cieszyło gdyby pegazy były jako rare unit. Przecież są takie "przegięte". Niech je zamienią z trebuszem, ja z miłą chęcią 4 trebki wystawię :twisted:
To miałbym wybierać między gralami a pegazami? Never :!: Owszem jedna jednostka wystarcza :!:

Bretonnian
Falubaz
Posty: 1152

Post autor: Bretonnian »

A mi cyrk jest potrzebny i niechce żeby go do rare unitów wcisneli bo mam 10 pegazów .I co ja z nimi zrobie jak mi je do rare'ów wcisną????
Bez RAF-iku nie było by tak fajnie . :?

Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Post autor: Lunn »

A co mają zrobić gracze posiadający np. kilkudziesięciu slayerów, którym wycofano armię z obiegu? Może to nie do końca taka sama sytuacja, ale podobna - w zwykłej armii krasi też możesz wstawić slayerów, tutaj jeśli obetną pegazy to bardzo dobrze-nadal mozna wystawiać, ale mniej. I fluffowo nawet :P

Awatar użytkownika
Gracz
Warzywo
Posty: 10

Post autor: Gracz »

Witam
Niestety na nowe modele raczej bym nie liczył natomiast GW przepakowało 2 boxy a mianowicie battalion i pudełko pegazów .W nowym pudełku pegazów bedzie tylko jeden model, natomiast w battalionie nie bedzie ani jednego pegaza co zamiast narazie niewiem.Termin 31 marca to data premiery tych produktów.

Bretonnian
Falubaz
Posty: 1152

Post autor: Bretonnian »

Lunn pisze:A co mają zrobić gracze posiadający np. kilkudziesięciu slayerów, którym wycofano armię z obiegu? Może to nie do końca taka sama sytuacja, ale podobna - w zwykłej armii krasi też możesz wstawić slayerów, tutaj jeśli obetną pegazy to bardzo dobrze-nadal mozna wystawiać, ale mniej. I fluffowo nawet :P
A Parrovon to co ?? Przecierz to ojczyzna pegazów.A co do slayerów to przecierz to był SoC.Nie było tej armi w podreczniku.

Awatar użytkownika
PoNuRy
Mudżahedin
Posty: 208
Lokalizacja: StrefA Nowa Sól

Post autor: PoNuRy »

ee czy maja wycowac ten box z 3 pegazami??? i nie bedzie ich juz

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

Bretonnian pisze:
Lunn pisze:A co mają zrobić gracze posiadający np. kilkudziesięciu slayerów, którym wycofano armię z obiegu? Może to nie do końca taka sama sytuacja, ale podobna - w zwykłej armii krasi też możesz wstawić slayerów, tutaj jeśli obetną pegazy to bardzo dobrze-nadal mozna wystawiać, ale mniej. I fluffowo nawet :P
A Parrovon to co ?? Przecierz to ojczyzna pegazów.A co do slayerów to przecierz to był SoC.Nie było tej armi w podreczniku.
i co z tego? Caledor to ojczyzna smoków, Hoeth swordmasteró i mozna jeden oddział, no przecież są tacy przegieci. Bardzo dobrze, jakby obcieli tą pegazerie bo to nie jest ani przyjemne ani klimatyczne.
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Bretonnian
Falubaz
Posty: 1152

Post autor: Bretonnian »

A to z tego że Swormasterzy to elita wśród elit elfów ,a smoki to mounty tylko dla lorda ,których już mało w WFB zostało .Do tego mówiąc "ojczyzna" miałem na myśli miejsce gdzie jest ich (pegazów) najwiecej,a nie miejsce skąd pochodzą pegazy . :wink:

Awatar użytkownika
Troyan
Mudżahedin
Posty: 251
Lokalizacja: Bytom, Katowice, Londyn

Post autor: Troyan »

Tzn. wiecie...ja to generalnie skład nowych boxów mam w pupci głęboko. Ale jak mi teraz wprowadzą (nie daj boże zlikwidują) oddział pegazów w rarach to se w łeb strzelę. Właśnie kupiłem trzeciego 5ed. pegaza. A każdy taki metalowy unikat kosztuje 100-1200pln :|
Obrazek

Chłopi-przy-broni. A Bronia bez kiecki.

Awatar użytkownika
Gracz
Warzywo
Posty: 10

Post autor: Gracz »

skład nowych pudeł jest juz znany
-20 men-at-arms
-16 bowmen
-8 knight of the realms
-1 pegasus knight
przynajmniej taki jest na francuskiej stronie GW

Giles_le_Breton
Warzywo
Posty: 14

Post autor: Giles_le_Breton »

I znając politke gamesa pewnie box z pegazem będzie za 5 dych :? O, faktycznie jest z 5 dych.... Wiecie co, produkty Gamezona robią się coraz bardziej konkurencyjne...
Co oni sobie myślą ? Że pegazy będzie się stosować jak Great Eagle ? Moc pegazów w ich liczebności :D Jak mają wyprowadzić errate mówiącą że pegazy idą do rare, to ja chce obniżenia kosztu pegazów o 5-10 pts i dania questom +2 do siły za ich gw. :?

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

Bretonnian pisze:A to z tego że Swormasterzy to elita wśród elit elfów ,a smoki to mounty tylko dla lorda ,których już mało w WFB zostało .Do tego mówiąc "ojczyzna" miałem na myśli miejsce gdzie jest ich (pegazów) najwiecej,a nie miejsce skąd pochodzą pegazy . :wink:
no tak, skoro twierdzisz, że elfów, nawet swordmasterów jest miej niż pegazów to masz naprawde słuszna racje :roll: .
A moze wprowadzimy zasade 2+ dla pegazów? :roll:
Giles_le_Breton pisze:.
Co oni sobie myślą ? Że pegazy będzie się stosować jak Great Eagle ? Moc pegazów w ich liczebności :D Jak mają wyprowadzić errate mówiącą że pegazy idą do rare, to ja chce obniżenia kosztu pegazów o 5-10 pts i dania questom +2 do siły za ich gw. :?
bardzo dobrze by było, pegazy jak nic powinny być w rarach. Moze warto zmienic armie? W koncu bretka jest taka słaba. Zresztą nic nie wiadmo, ale może zrobisz uderzenie prewencyjne i zmienisz armie?
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Jagal
Niszczyciel Światów
Posty: 4288
Lokalizacja: Gdańsk SNOT

Post autor: Jagal »

Giles_le_Breton pisze: Jak mają wyprowadzić errate mówiącą że pegazy idą do rare, to ja chce obniżenia kosztu pegazów o 5-10 pts i dania questom +2 do siły za ich gw. :?

taki rzeczy to tylko w erze ;)

Hmm moze i sprawiedliwe byłoby wsadzenie ich do rare? Przynjamniej generatora pedziów by się nie musiało wystawiać :P ale z pudelkiem za 5 dych jeden pegaz to przegięli pałę...
Kupię bretońskie modele z 5tej edycji:
Metalowi quesci,
French Games Day Knight 'L'Hermite De Malemont' !! ,
4ed rycerze na piechotę.


Snot Fanpage <<--- , klikać! ;)

Awatar użytkownika
Ypsilanti
Mudżahedin
Posty: 249
Lokalizacja: Łódź/Mannheim

Post autor: Ypsilanti »

Nie tyle przegięli pałę, co za późno zorientowali się na co jest koniunktura :P Gdyby tak było od początku, to by akcje GW ze skali wyskakiwały... :P :)
No i w zasadzie po podbiciu ceny to prędzej wrzucą ich do core niż do rare... :wink: Chociaż ich miejsce jest w rare jak w morde strzelił...

Awatar użytkownika
KOOBA.84
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 166
Lokalizacja: Poznan,Strefa Zero

Post autor: KOOBA.84 »

Jak pegazy w rarch to bedzie brakowalo jednego speciala... wiec co? trebki do speciali?? Moze byc dobre.

A tak na marginesie - to zaje* podmianka w nowych batalionach - 4 M@A za 2 pegazy... Robia nas w ch* az milo.
bo tak. :lol:

Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Post autor: Lunn »

No jasne, dajmy pegazy w boxach po 10 za 120zł, za 20pkt/sztuka, z wardem na 4+, bo to takie rzadkie i mistyczne stworzenia i do tego do corow i jako must have zamiast realmow.
bedzie klimatycznie, chociaz wiem ze i tak za slabo

ODPOWIEDZ