Projekt - Bretonnia w wydaniu Krzyżackim

Bretonnia

Moderatorzy: Jagal, Milczek

ODPOWIEDZ
G'N'R
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 124
Lokalizacja: Łódź

Re: Projekt - Bretonnia w wydaniu Krzyżackim

Post autor: G'N'R »

Gdzie zdobyć nie wiem, pracowałem w drukarni to tam tego trochę zgarnąłem. Bierzesz nóż\nożyczki i wycinasz. Co do wyglądu, to np. jak oprawiasz pracę mgr w skórę, to właśnie jest ta skóra. Ew. czasami można spotkać książki w takiej właśnie oprawie.
Gime more Guns! Guns'N'Roses

(...)now holidays come,and then they go,nothin new to gain,collect another memory..when I come home, late at night, don't ask me where I've been, just count your stars I'm home again..you could be mine, you could be mine,you could be mine, mine, mine(...)

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

W zeszłym roku robiłem Żabie bretkę w klimatach krzyżowców (questingi to joannici w czerni, relmi/erranci to templariusze, pegazy to joannici w czerwieni a grale mają krzyż królestwa jerozolimskiego). Oczywiście nie ma to wiele wspólnego z realiami historycznymi, ale fajnie wygląda. Jak ktoś jest z Warszawy, może sobie zerknąć na figurki Żaby.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2180
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

Ja kiedyś miałem taki plan aby rozegrać bitwę pod Grunwaldem, Krzyrzaczy - Imperium oparte na Kawalerii, Bretonia - Polska. Litwę można by zrobić z armii Kisleva, ale bez Husarii. Niestety projek ten pozostał w strefie planów i nigdy nie doczekał się realizacji.
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

ODPOWIEDZ