Bretońskie konwersje

Bretonnia

Moderatorzy: Jagal, Milczek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
cieniu
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 129
Lokalizacja: Gdańsk - Morena

Re: Bretońskie konwersje

Post autor: cieniu »

30zł za figurkę wieśniaka, który idzie pod ostrze jako jeden z pierwszych to imo za dużo. Tym bardziej że potrzeba takich 10-15, wiec 450zl piechotą nie chodzi. Wiem ze to drogie hobby, ale GW powinno lepiej dobrac ceny modeli a ich elitarnosc :wink:

Awatar użytkownika
Zbyslaw
Mudżahedin
Posty: 283

Post autor: Zbyslaw »

To jest niestety polityka GW. Im bardziej przydatny model, tym więcej kosztuje. Tak samo jest z DElfickimi Dark Ridersami, czy Harpiami. Istna zgroza

kszyhu
Chuck Norris
Posty: 378
Lokalizacja: kraina wolnego rynku

Post autor: kszyhu »

własciwie to 3 dychy to według mnie bardzo duzo jak za jednego chłopa na koniu, a na alegro moze i mozna dostac za 15 jednego, ale trzeba za przesylke prawie drugie tyle dac i róznicy nie ma w tym czy kupie w sklepie czy tam, dlatego uwazam ze konwersja to jest jeden z rozsądniejszych sposobów na zrobienie oddzialu yeomanów, dlatego więc chcialem się dowiedziec jaki jest na to najlepszy sposób:)

Awatar użytkownika
Zbyslaw
Mudżahedin
Posty: 283

Post autor: Zbyslaw »

Jak masz mało czasu i chęci to proponuję z Glade Ridres, a jak masz więcej chęci, to z pistoliersów i bowmenów.

Błażej
Kretozord
Posty: 1506
Lokalizacja: Gdynia, BWT

Post autor: Błażej »

konie z glade ridersow nie pasują do bretonii. Są zbyt chude w porównaniu z z konikami rycerzy. Imo najlepsze rozwiązanie to oryginalne koniki do yeomanów... przynajmniej fluffowo, by rozróżnić zwykłe konie od rumaków bojowych. W 5 edycji zwykłe konie miały 0 ataków.

Ale ja sie wypowiadać nie powinienem bo moje konwersje nie są w celu oszczędzania pieniędzy, tylko po to by modele były ciekawsze, przez co kosztują często 2x tyle co oryginał;p

Awatar użytkownika
Matis
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3749
Lokalizacja: Puławy/Wrocław

Post autor: Matis »

Czy ktoś ma może jakieś info o figórkachktóre wyglądają jak bitewni pielgrzymi. Ci z gw są troche za drodzy a ja potrzebuje 24. Czy są jakieś zamienniki. Jeśli nie to proszę o jakiegoś tutka jak zrobić ich ze zbrojnych.
Z góry dziękuje.
M&M Factory - Up. 14.01.2017 Ostatnia trójka pegazów

Awatar użytkownika
Longbeard
Wałkarz
Posty: 90
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Longbeard »

ja właśnie konwertuje z imperialnych flagellantów(biczowników), daje każdemu na ramie mała tarcze z bitsów po klocku knightów, teraz chce coś zadziałać z green stafem(mniejsza o pisownie) i nie wiem co im zgreenstafować. Jakieś pomysły?
,,System polityczny Bretonii? U nas to się nazywa wymuszeniem haraczu i jest karalne"
Matthias von Pfeildorf, były ambasador Imperium

Awatar użytkownika
Rilam
Kradziej
Posty: 927
Lokalizacja: Miscast - Tczew

Post autor: Rilam »

W mojej galerii widać yeomanów zrobionych z imperialnych pistolersów, men-at-armsów i resztek po batalionie. Muszę zrobić coś z tymi nogami, ale skill w green staffie niski oj niski.

Awatar użytkownika
Longbeard
Wałkarz
Posty: 90
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Longbeard »

ja apropos posta o trebuszu własnej roboty(http://www.roundtable-bretonnia.org/ind ... &Itemid=31)1.Jakie to drewno?
2.Gdzie je kupić?
3.Jeżeli komuś sie nudzi, mógłby przetłumaczyć ten tekst na polski?(na chwałe Pani z jeziora)
,,System polityczny Bretonii? U nas to się nazywa wymuszeniem haraczu i jest karalne"
Matthias von Pfeildorf, były ambasador Imperium

Awatar użytkownika
Matis
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3749
Lokalizacja: Puławy/Wrocław

Post autor: Matis »

Ja zrobiłem treba z wyprasek i jest super.
M&M Factory - Up. 14.01.2017 Ostatnia trójka pegazów

Awatar użytkownika
Nordri
Chuck Norris
Posty: 575
Lokalizacja: Greifenhagen

Post autor: Nordri »

To balsa, ja ją kupowałem w sklepie modelarskim, więc najlepiej w takim miejscu zacząć szukać.

Awatar użytkownika
Longbeard
Wałkarz
Posty: 90
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Longbeard »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
To mój grail pelgrim
,,System polityczny Bretonii? U nas to się nazywa wymuszeniem haraczu i jest karalne"
Matthias von Pfeildorf, były ambasador Imperium

Awatar użytkownika
Rilam
Kradziej
Posty: 927
Lokalizacja: Miscast - Tczew

Post autor: Rilam »

Ja bym im dał inną broń. I koniecznie tarcze!. Po batalionie zostaje sporo tasaków pałek i tarcz, więc możesz uzbierać ew. odkupić od kogoś.

Awatar użytkownika
Kwaśny
Wałkarz
Posty: 71
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Kwaśny »

Mi się z taką bronią widzą i to bardzo. Dołożyć tarcze i wypas oddział.
Kupię:
- 4 edycyjnych bretonnian knights on foot
- bretonnian trebuchet
-wood elves treekins

Awatar użytkownika
theudulf
Chuck Norris
Posty: 513

Post autor: theudulf »

Ja za to jestem graczem, który uważa, że żadne części nie powinny się marnować, potrafię być tak zdesperowany żeby uwalać 5to edycyjnym figurkom beastmenów kopyta żeby uratować zniszczone konie bretońskie ;) przyznam ze z powodzeniem, tym razem chciałem wam pokazać moje dwa projekty, Trebusheta i cztery koniki, zrobiłem tylko zdjęcia dwóch bo pozostałe są praktycznie identyczne:
http://theudulf.cba.pl/tr1.jpg - dla niego stworzyłem jeszcze "Jontka i bandę koksów", tytułowy Jontek ma widły i kojarzy mi się ze Shrekiem dlatego dostał to imię ;)
http://theudulf.cba.pl/kn.jpg

Prócz tego w swojej kolekcji mam kilka modeli nie związanych z bretką, wczoraj skończyłem robić hellstorma, mam jeszcze cannona, który wymaga totalnej przeróbki ;)
Największa maruda na Border Princes 8)

Awatar użytkownika
Celedor
Kretozord
Posty: 1535
Lokalizacja: Komorów

Post autor: Celedor »

Zdjęcia nie działają.
Blog o malowanych przeze mnie figurkach. http://celedorverminhorde.blogspot.com/

Awatar użytkownika
theudulf
Chuck Norris
Posty: 513

Post autor: theudulf »

Niestety trzeba je skopiować, bo cba coś pajacuje z linkami zdjęć ;)
Największa maruda na Border Princes 8)

hagarr
Wałkarz
Posty: 67
Lokalizacja: ZKF

Post autor: hagarr »

zacne te konie :P
a mógłbyś podać wymiaty podstawki trebusza??
EvilOne pisze:I najlepsze
-Za +6p może robić "Arrr" =D> :lol2: , epickie

Awatar użytkownika
theudulf
Chuck Norris
Posty: 513

Post autor: theudulf »

Dzięki :)
Ja daję mu 4 na 4 cm ;)
Największa maruda na Border Princes 8)

hagarr
Wałkarz
Posty: 67
Lokalizacja: ZKF

Post autor: hagarr »

też mam zamiar zbudować trebka ale nie mam drewna:(
EvilOne pisze:I najlepsze
-Za +6p może robić "Arrr" =D> :lol2: , epickie

ODPOWIEDZ