Jeźdzcy na hipogryfach (pegasus knights wersja hardcore)

Bretonnia

Moderatorzy: Jagal, Milczek

ODPOWIEDZ
quas
Niszczyciel Światów
Posty: 4071

Re: Jeźdzcy na hipogryfach (pegasus knights wersja hardcore)

Post autor: quas »

IMO ani fluffowe ani praktyczne(szybko sie spieprza chyba ze zrobisz podstawke profilowana z olowiu)

ale rozumiem chec przewietrzenia szafki

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

likaon pisze:jak ja wystawiałem gigantycznego squiga w roli giganta w O&G nikt się czepiał, podobnie i tym przypadku ludziom ten pomysł będzie bardziej się podobował niż nie podobał, zawsze to jakaś odmiana i pewnie jedwabiście to bedzie na stole wyglądać.

Ja widze jednak roznice pomiedzy gigantycznym ulepkiem squiga jako giganta (jakiego np. ma Kolata) , a 3ema hipciami jako oddzial pegazow.
Dopuscic bym chyba dopuscil, ale za wysiwyg na pewno nie dal.

Awatar użytkownika
likaon
Kretozord
Posty: 1862
Lokalizacja: Warszawa, Białystok

Post autor: likaon »

Ziemko pisze: Ja widze jednak roznice pomiedzy gigantycznym ulepkiem squiga jako giganta (jakiego np. ma Kolata) , a 3ema hipciami jako oddzial pegazow.
Dopuscic bym chyba dopuscil, ale za wysiwyg na pewno nie dal.
W mojej armii nie czegoś takiego jak Wysiwyg, chyba że orki można wrzucać na gigatyczne byki i cold'one, a gobliny uzbrajać w kosy, maczety, bobry(wbrew sobie to groźna broń szczególnie na drzewce), miecze dwuręczne, młoty bojowe, muszkiety, kusze, korbacze, cepy i mogą dosiadać nietoperzy. Na turniejach nigdy nie zbieram punktów za Wysiwyg, ale za to mam komplet za konwersje(zamiast 1 mam 3).
"Księga Armii Nocnych Goblinów"( 09.11.2011
http://www.docstoc.com/docs/94525591/No ... 99ga-Armii

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

likaon pisze: Na turniejach nigdy nie zbieram punktów za Wysiwyg, ale za to mam komplet za konwersje(zamiast 1 mam 3).
I wlasnie dlatego jestem wielkim przeciwnikiem nagradzania za konwersje. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Jagal
Niszczyciel Światów
Posty: 4288
Lokalizacja: Gdańsk SNOT

Post autor: Jagal »

Jeśli podsumujemy tą dyskusję to tak naprawdę wychodzi, ze pomysł mimo bycia całkiem spoko nie ma racjii bytu na stołach masterowych albo będzie wręcz przeszkadzał armii w dobrej ocenie.

Przyznam ze chciałem kupować kolejne hipogryfy ale teraz się waham. Włożyc sporo pracy i pieniedzy w pomysł, który będzie mi czasami przeszkadzal? Ciutek to zniechęca ;)
Kupię bretońskie modele z 5tej edycji:
Metalowi quesci,
French Games Day Knight 'L'Hermite De Malemont' !! ,
4ed rycerze na piechotę.


Snot Fanpage <<--- , klikać! ;)

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Jagal, wszystko sie sprowadza do kwestii wygladu, no bo jakby nie patrzec hipogryf to nie pegaz.

Gdybys np. chcial kupic Ved imperialne pegazy (te takie metalowe, duze) i zrobic z nich kawalerie pegazowa to bym pkty za konwersje dal i jeszcze sie oddzialem zachwycal.

Awatar użytkownika
Dębek
Wujek
Posty: 10347
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Dębek »

Ziemko pisze:Jagal, wszystko sie sprowadza do kwestii wygladu, no bo jakby nie patrzec hipogryf to nie pegaz.

Gdybys np. chcial kupic Ved imperialne pegazy (te takie metalowe, duze) i zrobic z nich kawalerie pegazowa to bym pkty za konwersje dal i jeszcze sie oddzialem zachwycal.
Jakby ktoś miał na sprzedaż takiego pegaza, to niech da znać na PM.
sorry za offtop
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Jagal
Niszczyciel Światów
Posty: 4288
Lokalizacja: Gdańsk SNOT

Post autor: Jagal »

Ja się pochwale ze takiego własnie zakupiłem ;)

EDIT : Jassperr'a le Blau zakupiłem a nie imperialne :P
Kupię bretońskie modele z 5tej edycji:
Metalowi quesci,
French Games Day Knight 'L'Hermite De Malemont' !! ,
4ed rycerze na piechotę.


Snot Fanpage <<--- , klikać! ;)

quas
Niszczyciel Światów
Posty: 4071

Post autor: quas »

echhh
a ja ostatnio nawet nie mam czasu i weny na sklejenie chlopkow z różanej wojenki.

Awatar użytkownika
Drunken_Dwarf
Wałkarz
Posty: 63
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Drunken_Dwarf »

Witam
Jagal pisze:Przyznam ze chciałem kupować kolejne hipogryfy ale teraz się waham. Włożyc sporo pracy i pieniedzy w pomysł, który będzie mi czasami przeszkadzal? Ciutek to zniechęca ;)
Pomysł jest na prawdę fajny, więc poco porzucać. Gra turniejowa to nie wszystko.
pozdrawiam
Kto pije ten łebski,
kto pości ten kiepski.

hesus51
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 149

Post autor: hesus51 »

Moim zdaniem oddział hipków byłby ciekawy.

Ja sobie zrobiłem swego czasu konwersję kadłub pegaza + głowa od 6ed hipka - wygląda przednio. I nie ma dyskusji czy może być dopuszczony czy nie.

ODPOWIEDZ