Pogłoski

Bretonnia

Moderatorzy: Jagal, Milczek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Gopal
Mudżahedin
Posty: 221
Lokalizacja: Warszawa, Ursynów
Kontakt:

Pogłoski

Post autor: Gopal »

Mam tu taki cytat, przeklejony z wątku Chaos Dwarfów, których szczęśliwi fani po latach doczekają się w lipcu b.r. AB i armii nowych figurek zrobionych przez Forge World.
Oto cycat:
reu666 pisze:- The next Warhammer Forge book is bretonian Vs. Khemri (in case you didnt know), plans for more chaos dwarf stuff as the sculpters sounded like they where gagging to do more models for them. they were alsready looking absolutly AMAZING.
[/quote]
Galeria rysunków: kliknij, na pewno Ci się spodoba! :D NSFW
http://jandraws.tumblr.com/

Awatar użytkownika
Gniewko
Masakrator
Posty: 2320
Lokalizacja: czasem Bielitz, czasem Breslau

Post autor: Gniewko »

No, wreszcie choć cień nadchodzących nowości. Dobre i to.
Lepiej doma iść za pługiem, niż na wojnie szlakiem długiem.

Awatar użytkownika
Matijjos
Wodzirej
Posty: 744

Post autor: Matijjos »

czyli co, będziemy przed ogrami, po Tomb Kingsach?

i taka mała moja myśl- właśnie byłem na cytadeli i zobaczyłem nowe figurki tomb kingsów- wdg mnie bardzo ciekawe są. Chciałem tylko zauważyć, że to druga ósmo edycyjna armia i trzecia, która ma wielkiego potwora u siebie- skaveny abominacja (czy jak się to pisze), orki i gobliny pająk. Ja bym się założył, że my będziemy mieli albo jakiegoś smoka, albo archanioła czy anioła, jak ktoś w innym temacie wspominał

emiel_regis
Oszukista
Posty: 837

Post autor: emiel_regis »

anioł ni ch... nie pasuje. Prędzej Green Knight trafi do rare

Awatar użytkownika
Watcher
Chuck Norris
Posty: 393
Lokalizacja: Chodzież

Post autor: Watcher »

Smok pasuje, już kiedyś u nas gościł.
Marcet sine adversario virtus

Minas Kolmar

Awatar użytkownika
Jagal
Niszczyciel Światów
Posty: 4288
Lokalizacja: Gdańsk SNOT

Post autor: Jagal »

Watcher pisze:Smok pasuje, już kiedyś u nas gościł.

Kiedyś to smoki mozna bylo brac praktycznie w kazdej armii, w 5ed jeszcze tak było, ba nawet bylo ich 3 rodzaje. IMO nie należy tego łączyć. Ja osobiście nie chciałbym mieć potwora jakiegoś. Ciekawy bylby oddział eterycznych grail knightów, ale to juz strasznie naciągane ;p
Kupię bretońskie modele z 5tej edycji:
Metalowi quesci,
French Games Day Knight 'L'Hermite De Malemont' !! ,
4ed rycerze na piechotę.


Snot Fanpage <<--- , klikać! ;)

kemot
Wodzirej
Posty: 737

Post autor: kemot »

Sądząc po tym w jakim kierunku idzie GW, to w rarach na pewno pojawi się Koniosłoń z eksportu, z krucjaty (na podstawce 120x100).

hesus51
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 149

Post autor: hesus51 »

Patrząc po tych wynalazkach jak abomka i te nowe stwory w khemrii możemy się zdziwić jak nam jakieś cudo zafundują :lol2:

Awatar użytkownika
Jagal
Niszczyciel Światów
Posty: 4288
Lokalizacja: Gdańsk SNOT

Post autor: Jagal »

albo jakiś pegazord lub jednorożcosłoń :D
Kupię bretońskie modele z 5tej edycji:
Metalowi quesci,
French Games Day Knight 'L'Hermite De Malemont' !! ,
4ed rycerze na piechotę.


Snot Fanpage <<--- , klikać! ;)

Awatar użytkownika
Watcher
Chuck Norris
Posty: 393
Lokalizacja: Chodzież

Post autor: Watcher »

Jagal pisze:
Watcher pisze:Smok pasuje, już kiedyś u nas gościł.

Kiedyś to smoki mozna bylo brac praktycznie w kazdej armii, w 5ed jeszcze tak było, ba nawet bylo ich 3 rodzaje. IMO nie należy tego łączyć. Ja osobiście nie chciałbym mieć potwora jakiegoś. Ciekawy bylby oddział eterycznych grail knightów, ale to juz strasznie naciągane ;p
Tyle że z uwagi na częste występowanie w heraldyce i legendach rycerskich smok jest dla mnie najbardziej znośnym LT w Bretonnii. Co nie znaczy, że sam bym go u nas chciał. Ja nie chciałbym żadnego.
Marcet sine adversario virtus

Minas Kolmar

Awatar użytkownika
BoB miniatures
Chuck Norris
Posty: 629
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: BoB miniatures »

Temat o pogłoskach, a już po pierwszym dniu pełen niepotrzebnego spamu...

I sorry za nieogarnięcie, ale Forge Worlds robi dla GW, czy to alternatywne modele nie mające związku z nowym bookiem od gw?

Awatar użytkownika
Watcher
Chuck Norris
Posty: 393
Lokalizacja: Chodzież

Post autor: Watcher »

BoB's miniatures pisze:Temat o pogłoskach, a już po pierwszym dniu pełen niepotrzebnego spamu...

I sorry za nieogarnięcie, ale Forge Worlds robi dla GW, czy to alternatywne modele nie mające związku z nowym bookiem od gw?
Forge to firma-córka GW. Wydają własne książki (dotąd wyłącznie chyba dla 40k), ale wraz z Tamurkhanem otwierają linię fantasy.
Marcet sine adversario virtus

Minas Kolmar

Awatar użytkownika
Gniewko
Masakrator
Posty: 2320
Lokalizacja: czasem Bielitz, czasem Breslau

Post autor: Gniewko »

Szczerze mówiąc trochę się boję...kiedyś figurki do Bretonnii robili bracia Perry, którzy nie lepili inspirując się wizjami po sesji samogwałtu, tylko brali katalogi muzealne, zdjęcia zachowanych pancerzy i broni, ilustracje w średniowiecznych kronikach i na tej podstawie tworzyli modele do armii. Już gdzieś napisałem, że w V-edycyjnych figsach doszukałem się co najmniej dwudziestu elementów żywcem skopiowanych z zachowanych autentyków. Smaczku fantastyki dodawały tylko czarodziejki (nota bene w średniowiecznych kieckach), pegazy i monstrualne klejnoty na hełmach, jakby nasi jechali na turniej, a nie do bitwy.

A teraz? Zrobią nam rycerzy z naramiennikami jak u Space Marines, dowalą do armii jakieś absurdy, przy których Święty Granat z Antiochii i Rycerze Którzy Mówią Ni! się chowają i stworzą potworka, który będzie bardziej pasował do filmów o Xenie czy Conanie, niż do Warhammera.

Jeśli nowa edycja sprowadzi królestwo do takiego poziomu, to poważnie się zastanowię czy nie pozostać przy obecnym podręczniku i grać tylko towarzysko, albo czy nie wycofać się z gry w ogóle.
Lepiej doma iść za pługiem, niż na wojnie szlakiem długiem.

Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Post autor: Fluffy »

Wtedy zaprosze do kółka miłośników 5 i 6 edycji :wink:

Awatar użytkownika
Gopal
Mudżahedin
Posty: 221
Lokalizacja: Warszawa, Ursynów
Kontakt:

Post autor: Gopal »

http://www.games-workshop.com/MEDIA_Cus ... 1_3_XL.jpg

Ciekawe, podobno właśnie taki ma mieć klimat jakiś rodzaj pudełka z figurkami. Coś a la Island of Blood - tylko Bretka-TK.
Galeria rysunków: kliknij, na pewno Ci się spodoba! :D NSFW
http://jandraws.tumblr.com/

Awatar użytkownika
BoB miniatures
Chuck Norris
Posty: 629
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: BoB miniatures »

Nie żebym coś sugerował ale na tym concept arcie kotr mają zupełnie inne kropierze :mrgreen:

emiel_regis
Oszukista
Posty: 837

Post autor: emiel_regis »

mało prawdopodobne. FW wydawało do tej pory książki i figsy osobno - w dość zabójczych cenach dodajmy :wink: ale możemy się spodziewać nowego delikatnie przerobionego army listu, paru nowych herosów... Tylko gracze 40ki chyba nie dopuszczają cudeniek z FW na turniejach :cry:

Awatar użytkownika
The Miz
Chuck Norris
Posty: 507
Lokalizacja: WWE

Post autor: The Miz »

TO coś w TK wygląda jak megazord z power rangersów... Jak nam coś dojebią to się wkurzę...
Because I'M The Miz and I'M AWESOME!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=iMt-MJ1h ... ure=fvwrel

Awatar użytkownika
BoB miniatures
Chuck Norris
Posty: 629
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: BoB miniatures »

Szkoda że sfinks tk nie jest ani troche podobny do sfinksa ale ok ;) Imo mogli by dać nam coś dużego ale coś co się we fluff wpasi a nie jakiś na siłę upchany suchar...

Awatar użytkownika
likaon
Kretozord
Posty: 1862
Lokalizacja: Warszawa, Białystok

Post autor: likaon »

bretka na pewno dostatnie jakiego wypaśnego potwora, skoro jaka jedyna armia ma jazdę na pegazach pewnie do rarów trzasną jeźdzców hipogryfów. Z nowych jednostek cały czas wymieniani są tylko wieśniacy noszący coś w stylu świętej arki, i tyle bretonia nie ma co się bać, fluffo ta armia jest wyczerpana i nawet na siłę nie da się nic upchnąć.
"Księga Armii Nocnych Goblinów"( 09.11.2011
http://www.docstoc.com/docs/94525591/No ... 99ga-Armii

ODPOWIEDZ