Bretonnia vs nowy podręcznik wampirów

Bretonnia

Moderatorzy: Jagal, Milczek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Gopal
Mudżahedin
Posty: 221
Lokalizacja: Warszawa, Ursynów
Kontakt:

Re: Bretonnia vs nowy podręcznik wampirów

Post autor: Gopal »

Matis pisze:Nie oszukujmy się. To co wystawił ten Bretończyk nie miało żadnej możliwości zjedzenia 120 zombie. Do tego miecz dwuręczny na herosie....

A czym byś zjadł 200 zombie na takie punkty?

A nie miał dwuraka tylko Sword of Swift Slaying ;P
Galeria rysunków: kliknij, na pewno Ci się spodoba! :D NSFW
http://jandraws.tumblr.com/

Awatar użytkownika
Matis
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3748
Lokalizacja: Puławy/Wrocław

Post autor: Matis »

Damselka 2lvl life i liczył bym na 6 oraz wystawił bym samych errantów. Ustawił bym ich w 1 linii i po kolei unicestwiał kloce zombie. Realmi niby lepsi, ale erranci są tańsi o te cztery punkty.
M&M Factory - Up. 14.01.2017 Ostatnia trójka pegazów

Awatar użytkownika
Akadera
Falubaz
Posty: 1349
Lokalizacja: Białystok - Front Wschodni

Post autor: Akadera »

Gopal pisze:A czym byś zjadł 200 zombie na takie punkty?
Olalbym je i polowal na generala 8)
kudłaty pisze:Wiadomo alkohol jest dla ludzi, ale śliwowica jest dla frontu wschodniego

Awatar użytkownika
Akadera
Falubaz
Posty: 1349
Lokalizacja: Białystok - Front Wschodni

Post autor: Akadera »

Dobra troche czasu minelo i wszyscy pewnie zdarzyli sie ograc z nowymi vc. Macie jakies na nie myki itp?
Ja mam w sumie pytanie. Ostatnio jak ogarniacie/ogarnialibyscie vc na wagonie bk z 3 bohaterow w srodku w tym z lordem klepaczem z jakimis kosmicznymi bajerami. Ostatnio widzialem jak to bydle samodzielnie wciagnelo po klocku wl i sm (w max 3 tury combatu) i nawet zadyszki nie zlapalo. Wiec troche mam watpliwosci jak sie do tego zabrac.

Ps. Sorry za post pod postem ale juz troche czasu minelo ;)
kudłaty pisze:Wiadomo alkohol jest dla ludzi, ale śliwowica jest dla frontu wschodniego

Awatar użytkownika
Stone
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 192

Post autor: Stone »

Wciągnęło po kocku white lionów i space marinów?!

Awatar użytkownika
Akadera
Falubaz
Posty: 1349
Lokalizacja: Białystok - Front Wschodni

Post autor: Akadera »

sword masterow, chociaz space marinow pewnie tez by wciagnal ;)
Dobra wczoraj gralem na to cholerstwo i generalnie gralem na to jak na troche bardziej mobilnych choosenow, czyli czyscimy wszystko dookola. Wyszedl remis bo dobral sie wkoncu do 1 lancy z lordem konfidentem i bsb.
kudłaty pisze:Wiadomo alkohol jest dla ludzi, ale śliwowica jest dla frontu wschodniego

Awatar użytkownika
Stone
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 192

Post autor: Stone »

Pierdyknąć z treba albo dwóch, odgiąć i skanapkować - bretońska taktyka na wszystko.
Jak Pani jeziora da, to może stracą lookouta i jedyne co trzeba zrobić to zatrzymać to cholerstwo i dispelować wskrzeszanie.
Jak wampiry są na bk, to nie da się tego uniknąć. Nie wiem co to za kombo "na 3 bohaterach", o którym piszesz, ale wampir klepacz bardziej mi straszny w gg na piechte. Generalnie cokolwiek by to nie było to od frontu nie ma szans...
Jak nie puścisz wampira, żeby Ci odleciał to nie ma tragedii.

Awatar użytkownika
Akadera
Falubaz
Posty: 1349
Lokalizacja: Białystok - Front Wschodni

Post autor: Akadera »

Nie ze sie czepiam ale 12 bk tak latwo sie nie zabija ;) Pomine fakt siedzacego w srodku lobuza, ktory wyciaga do 10a z s7 i asf, sv 2+ i wardem 4+, do tego beguile itp. Wiec sam lord dobrze kroi pomijajac kwestie statica kloca. Bo zakladam zazwyczaj moj ze przeciwnik nie jest idiota zeby hop siup dac sie odgiac i skanapkowac ze wszystkich stron ;)
Ale to takie teorytyzowanie.
kudłaty pisze:Wiadomo alkohol jest dla ludzi, ale śliwowica jest dla frontu wschodniego

Awatar użytkownika
Matijjos
Wodzirej
Posty: 744

Post autor: Matijjos »

zwłaszcza nie będzie kanapki jak zastawi się takim spamem zombie, że nawet ich jedną lancą się nie rozwali

ODPOWIEDZ