Początki bywają trudne.

Bretonnia

Moderatorzy: Jagal, Milczek

Zablokowany
H.J.Simpson
Plankton
Posty: 2

Początki bywają trudne.

Post autor: H.J.Simpson »

Witam wszystkich bardzo serdecznie.!

Jestem początkującym w świecie warhammera. Zdecydowałem się, że będę grał Bretonią. Wybór był prosty, ponieważ klimat jednostek jest jak najbardziej dla mnie. Mam wizję swojej armii itp. Nasuwa mi się jednak kilka pytań. Po pierwsze widzę, że jest bardzo mały wybór w sklepach , jeśli chodzi o modele Bretonii. Chciałbym się dowiedzieć skąd bierzecie jakieś zamienniki?, jakie będą najodpowiedniejsze- jakość/cena.? Po drugie, co na początek?- kupować batalion?, czy kupować na aukcjach pojedyncze modele?. To chyba póki co na tyle.

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Jagal
Niszczyciel Światów
Posty: 4288
Lokalizacja: Gdańsk SNOT

Post autor: Jagal »

Proponuje pytania zadawać w temacie 'Noobowe pytania' i przy okazji przejrzeć chociaż kilka stron tego tematu, na pewno okaże się to przydatne ;) Nie ma po co multiplikować takich tematów jak Twój.

Ale jak już piszę posta, to odpowiem ;)

1. Mały wybór w sklepach - Szczerze powiedziawszy nie zauważyłem takiej tendencji, zawsze pozostają sklepy internetowe jakby co. Z zamienników (ale nie z tych tańszych) mamy np. Gamezone. Natomiast Zveda oferowała całkiem fajnego trebusza.

2. Batalion na początek nie jest złym wyborem, ale istnieje spore prawdopodobieństwo, że nie wystawisz np. chłopków z halabardami bądź łuczników. Najlepiej najpierw kupić księgę armii i zastanowić się nad swoją wizją zbierania Bretonni. Wtedy będziesz wiedział, co Ci się przyda, a co nie.

pzdr!

Jagal

Zamykam temat, proponuje kontynuować dyskusję w 'Noobowych pytaniach' 8)
Kupię bretońskie modele z 5tej edycji:
Metalowi quesci,
French Games Day Knight 'L'Hermite De Malemont' !! ,
4ed rycerze na piechotę.


Snot Fanpage <<--- , klikać! ;)

Zablokowany