Chętni na odlewy?

Bretonnia

Moderatorzy: Jagal, Milczek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Sir_Ling
Wałkarz
Posty: 59

Chętni na odlewy?

Post autor: Sir_Ling »

Hejka, jako że Grail i Questing Knighci (jak zresztą cała bretonnia) schodzą z oferty GW, to zastanawiam się nad poproszeniem znajomego o zrobienie formy i odlanie tych modeli (zwłaszcza że kupowanie kolejnych zestawów to tylko więcej niepotrzebnych modeli command grupy) ale moje potrzeby nie są aż tak duże by opłacało się zrobienie takiej formy. Rodzi się więc pytanie - czy byliby tutaj może chętni na takie modele?
"Jak kobieta o czymś nie mówi, to nie znaczy, że tego nie chce. Zdarza się też, że kobieta mówi coś, a ma na myśli coś zupełnie innego.,, - Zoltan Chivay - gra Wiedźmin

dagnus
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 131

Post autor: dagnus »

zaleznie od ceny jakby byli to gralowcy z 5 edycji bodaj z tymi rzezbami na glowach koni, to 3szt a questingow jak tych z 2h bronia to pewnie 12 modeli

Awatar użytkownika
Sir_Ling
Wałkarz
Posty: 59

Post autor: Sir_Ling »

Sam mam tylko te najnowsze wzory i chyba wolałbym przy nich zostać. Nie mogę znaleźć dobrych zdjęć starszych figurek więc musiałbyś je wstawić, no i oczywiście mieć modele do zrobienia formy
"Jak kobieta o czymś nie mówi, to nie znaczy, że tego nie chce. Zdarza się też, że kobieta mówi coś, a ma na myśli coś zupełnie innego.,, - Zoltan Chivay - gra Wiedźmin

Awatar użytkownika
cieniu
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 129
Lokalizacja: Gdańsk - Morena

Post autor: cieniu »

Ja byłbym chętny na questów i może paru grali.

Awatar użytkownika
Glonojad
Kretozord
Posty: 1715
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Glonojad »

Mam paru questow nadmiarowych, metal ale wzory szeregowe z pudełka. Może na rynek wstawię ;)
Uprawa warzyw od 1997 roku
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Kapso
Mudżahedin
Posty: 267

Post autor: Kapso »

zależy jaka cena i jakość, jak oba byłby dobre to piszę się na questów

Awatar użytkownika
Glonojad
Kretozord
Posty: 1715
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Glonojad »

Modele metalowe, czyste. Co oznacza "dobra cena" to proszę o info na priv ;)
Uprawa warzyw od 1997 roku
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Sir_Ling
Wałkarz
Posty: 59

Post autor: Sir_Ling »

Zainteresowanych proszę o info na PW, najlepiej z ilością i rodzajem modeli. Ostrzegam że odlewane będą tylko modele "zwykłe" czyli bez muzyka i chorążego. Także bez koni. Jeżeli będę znał zapotrzebowanie, to będę mógł ustalić dokładniej cenę.
"Jak kobieta o czymś nie mówi, to nie znaczy, że tego nie chce. Zdarza się też, że kobieta mówi coś, a ma na myśli coś zupełnie innego.,, - Zoltan Chivay - gra Wiedźmin

VooDooTech
Pseudoklimaciarz
Posty: 34

Post autor: VooDooTech »

Ktoś coś moze załatwić? :)

Awatar użytkownika
Loizok
Falubaz
Posty: 1021
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Loizok »

Ktoś coś może ogarnąć? ;)

ODPOWIEDZ