Grail Knights

Bretonnia

Moderatorzy: Jagal, Milczek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jagal
Niszczyciel Światów
Posty: 4288
Lokalizacja: Gdańsk SNOT

Post autor: Jagal »

gobo, gdzie Ty grasz :D? i na jakie pkt - 3k?
Kupię bretońskie modele z 5tej edycji:
Metalowi quesci,
French Games Day Knight 'L'Hermite De Malemont' !! ,
4ed rycerze na piechotę.


Snot Fanpage <<--- , klikać! ;)

Sami-Bretonian Knight
Warzywo
Posty: 15

Post autor: Sami-Bretonian Knight »

Ja kiedyś wleciałem 5 GK w oddział 8 Death Knightów ustawionych za płotkiem przez, który gorzej się trafia czy coś.....Stałem nimi tam trzy tury! Ale jak na minusy do hita to i tak nieżle :wink: , a zazwyczaj jak gram to piątka lub szóstka GK raczej nie więcej......

Awatar użytkownika
pelzak
Falubaz
Posty: 1195

Post autor: pelzak »

No ja zadko wystawiam GK. Zazwyczaj gram na 1k-1,5k i jakos mi sie nie mieszcza w rozpiskach. Zreszta ladowanie wiekszego oddzialu to zacheta dla wrogiej altylerii. Wole zeby sie przeciwnik rozdrabnial na tanszych jednostkach niz napierniczal mi w oddzial ktory kosztuje 38 pts za sztuke. Poza tym jestem milosnikiem trebushetow wiec albo treb albo GK. :wink:

Pozdrawiam
Pelzak

Awatar użytkownika
sir Curiam
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 37

Post autor: sir Curiam »

A ja w ogóle nie mogę się jakoś do GK przekonać(między innymi dlatego właśnie gram EW). Dominuje we mnie silne przekonanie iż jednak korzystniej jest wystawić więcej słabszych rycerzy - Questingów i Errantów. Grale za to świetnie spisują się jako championi Errantów (na EW taki chapion kosztuje w zasadzie 2pts bo każda jednostka errantów ma za darmo banner za 20pts)

Awatar użytkownika
PoNuRy
Mudżahedin
Posty: 208
Lokalizacja: StrefA Nowa Sól

Post autor: PoNuRy »

ja tam zawsze gram na 6 z WB i nie narzekam, przeciwnik przewaznie sie ich obawia i raczej przed nimi chowa, co daje mi mozliwosc przejecia inicjatywy nad polem bitwy, smoki sie od nich potykaja(oczywiscie gdy smok nie przegnie statystyki a ja na LD rzuce 12^^) gdy wjada w cos to potrafia zrobic duzo szkody. A grajac z armiami strzelajacymi staram sie tak wykorzystac teren aby jak najmniej zeszło, a jak przeciwnik w nich łąduje całą artylerią, to dla mnie lepiej bo pozostałe oddziały dojda prawie nie naruszone a wtedy kaplica dla wroga:P

Awatar użytkownika
Gobo
Masakrator
Posty: 2131
Lokalizacja: Tawerna - Płock / Toruń

Post autor: Gobo »

Jagal pisze:gobo, gdzie Ty grasz :D? i na jakie pkt - 3k?
ja tak gram zawsze i wszedzie... i na kazde ptk.. ;D lubie ten oddzial i bardzo mu ufam... wiec nim gram ;) no i jak pisalem... bardzo rzadko mi gina ;D wiec w nich investuje... ;D

Awatar użytkownika
Jagal
Niszczyciel Światów
Posty: 4288
Lokalizacja: Gdańsk SNOT

Post autor: Jagal »

mowilem o turniejach ;)?
Kupię bretońskie modele z 5tej edycji:
Metalowi quesci,
French Games Day Knight 'L'Hermite De Malemont' !! ,
4ed rycerze na piechotę.


Snot Fanpage <<--- , klikać! ;)

Awatar użytkownika
errant
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 122

Post autor: errant »

ja gram na 6 GK i sie bardzo oplaca
dobrzy sa do sciagania potworow :)

Sami-Bretonian Knight
Warzywo
Posty: 15

Post autor: Sami-Bretonian Knight »

Grale są dobre na VE i dwarfy,bez nich z tymi armiami ciężko jest, ale tak ogółem to ja też lubię pegazy :) razem z gralami należą do najlepszych oddziałów w całym WFB! Jednak dla mnie więcej niż 6 gralowców to już raczej przesada......

Awatar użytkownika
Fisch
<><
Posty: 4131
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Fisch »

a ja wystawiam i będę wystawiał trebucha na każde punkty

Gralle są nieźli ale muszę mieć coś strzelającego na jebane czołgi czy smoki
Obrazek

Awatar użytkownika
Gobo
Masakrator
Posty: 2131
Lokalizacja: Tawerna - Płock / Toruń

Post autor: Gobo »

trebka niby fajna...ale o hita prosi a to statystycznie 2 trafienia na 6 tur...

Awatar użytkownika
errant
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 122

Post autor: errant »

i jeszcze nie masz pewnosci, czy nie trafi w twoich :)

Awatar użytkownika
Gobo
Masakrator
Posty: 2131
Lokalizacja: Tawerna - Płock / Toruń

Post autor: Gobo »

tak jak mowisz ;] ..dlatego ja bazuje na moim galaktycznym wagoniku grali...ale za jakiegos miech dokupuje wreszcie po wielu latach trebe... wiec bedzie zabawa ;] ...najwyzej bede wardy zdawal ;D

Awatar użytkownika
errant
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 122

Post autor: errant »

ja na trebku nie gralem, ale grale sa fajne, w 1 turze rozwalily stedzia :)

Awatar użytkownika
PoNuRy
Mudżahedin
Posty: 208
Lokalizacja: StrefA Nowa Sól

Post autor: PoNuRy »

ja na początku swojej przygody z bretko grałem zawsze na dwóch trebkach ale po serii nie wypałów, przeszedłem na szósteczke graliktórzy sie zaczeli bardziej spacac niz trebka :D ale jakos na 2000+ zawsze ma miejsce w moich rozpiskach, zawsze wrog poswieca swoje fasty na treba, i chowa sie lataczami po lasach. :wink:

Awatar użytkownika
Gregor
Chuck Norris
Posty: 402
Lokalizacja: Ósma bila

Post autor: Gregor »

TReb to fajna sprawa ja przewaznie biore .ERRant jak dobrzecelujesz to jest mała szansa .Po prostu nie celować w pobliżu twoich odziałów i bedzie dobrze.No chyba ,że musisz to wtedy pozostaje modlić się o Wardy hehe.

Awatar użytkownika
Gobo
Masakrator
Posty: 2131
Lokalizacja: Tawerna - Płock / Toruń

Post autor: Gobo »

ja osobiscie celuje dobrze...snajperskie oko po 7 latach strzalaow z dooma i klopy w ong.... ale i tak jakos srednio mi sie nim gra ;)

Awatar użytkownika
sir Curiam
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 37

Post autor: sir Curiam »

Po doświadczeniach ostatnich turniejów zmieniłem nastawienie do trebuszy...zabawa z nimi to hazard. Chętnie przerzuciłbym się na wspomnianą tu koncepcję 3 graali z muzykiem ale gram EW :P
Chyba więc wypróbuję tą opcję z questingami w roli głównej.
Co myślicie?

Awatar użytkownika
Gobo
Masakrator
Posty: 2131
Lokalizacja: Tawerna - Płock / Toruń

Post autor: Gobo »

od czasu 7ed qesty do mnie nie przemawiaja... moi dalej jezdza z lancami...bo kupilem 5-edycyjnych 1,5 miecha temu...i do dzis ani razu nie wystawilem...

Awatar użytkownika
Gregor
Chuck Norris
Posty: 402
Lokalizacja: Ósma bila

Post autor: Gregor »

To ja mam nowzch questów od roku i ani razu nimi nie grałem:-)

ODPOWIEDZ