Grail Knights

Bretonnia

Moderatorzy: Jagal, Milczek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
The Miz
Chuck Norris
Posty: 507
Lokalizacja: WWE

Re: Grail Knights

Post autor: The Miz »

Paladyni nie są wystawiani teraz zazwyczaj, bo nie wymiatają tak jak nie którzy bohaterowie innych armii. Nawet jak jest czelenż gdy np. szarżujesz na takiego war altara to lepiej go odmówić. Wow stracisz warda ale po co ci ward jak ugrzęźniesz z nim w walce do końca gry?? Po nic :) . Lepiej odmówić i wypłacić te duuuużo ataków w altara i po sprawie. Powinien spaść jak wystawiasz ich 8 tak jak ja.

Awatar użytkownika
Longbeard
Wałkarz
Posty: 90
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Longbeard »

sorry,ja apropo pierwszego postu z formacji lancy można użyć dowolną ilość szeregów ( w AB jest rysunek z trzema szeregami)
,,System polityczny Bretonii? U nas to się nazywa wymuszeniem haraczu i jest karalne"
Matthias von Pfeildorf, były ambasador Imperium

Awatar użytkownika
Codranger
Mudżahedin
Posty: 256
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Codranger »

Bo jest to rysunek przykładowy... długość lancy ogranicza tylko max ilość jednostek w oddziale.
Kervyn pisze:gobbosy na godzinie drugiej, o Pani!
Sprzedam Styrodur!!!

Awatar użytkownika
Longbeard
Wałkarz
Posty: 90
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Longbeard »

sluchajcie, mam gralów z firmy gamezone. czy na turnieje i mastery musza byc z GW :?:
zaczynam grac Bretą i spotkalem sie z gosciem ktory gral ta armią, i miał ich właśnie z gamezone.
Kupiłem je z uwagi na wysoką cene tych z GW (45żł/sztuka)
,,System polityczny Bretonii? U nas to się nazywa wymuszeniem haraczu i jest karalne"
Matthias von Pfeildorf, były ambasador Imperium

Awatar użytkownika
The Miz
Chuck Norris
Posty: 507
Lokalizacja: WWE

Post autor: The Miz »

Możesz ich spokojnie wystawiać na turniejach lokalnych i masterach.

Awatar użytkownika
Matis
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3749
Lokalizacja: Puławy/Wrocław

Post autor: Matis »

Czy 5 grali z paladynem z virtute of ideal i bitting blade da rade coś żdziałać???
M&M Factory - Up. 14.01.2017 Ostatnia trójka pegazów

Awatar użytkownika
Jagal
Niszczyciel Światów
Posty: 4288
Lokalizacja: Gdańsk SNOT

Post autor: Jagal »

IMO to marnowanie pkt. juz lepiej dac Virtue of Joust i Armour of Agulif - efekt ten sam a efektywnosc wieksza ;)
Kupię bretońskie modele z 5tej edycji:
Metalowi quesci,
French Games Day Knight 'L'Hermite De Malemont' !! ,
4ed rycerze na piechotę.


Snot Fanpage <<--- , klikać! ;)

Awatar użytkownika
Gopal
Mudżahedin
Posty: 221
Lokalizacja: Warszawa, Ursynów
Kontakt:

Post autor: Gopal »

Najgorszy problem jest z tym długim bokiem lancy przy 7+ rycerzach.
Zwykle przeciwnik robi wszystko co może, żeby obciąć marsz albo wjechać z boku czymś co immobilizuje nasz ukochany oddział na jakiś czas...
Może nie najlepszy ze mnie strateg, ale to mnie właśnie zniechęca do brania grali - duży koszt który albo zostaje wystrzelany albo wymanewrowany z pola bitwy!

Bracia rycerze poradźcie!
Jak się skutecznie screenowac aby móc używać grali?

Awatar użytkownika
kangur
Masakrator
Posty: 2975
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: kangur »

Gopal pisze:Najgorszy problem jest z tym długim bokiem lancy przy 7+ rycerzach.
Zwykle przeciwnik robi wszystko co może, żeby obciąć marsz albo wjechać z boku czymś co immobilizuje nasz ukochany oddział na jakiś czas...
Może nie najlepszy ze mnie strateg, ale to mnie właśnie zniechęca do brania grali - duży koszt który albo zostaje wystrzelany albo wymanewrowany z pola bitwy!

Bracia rycerze poradźcie!
Jak się skutecznie screenowac aby móc używać grali?



Dlatego jak tylko mozesz to uzywaj dodatkowo jednego oddzialu errantow ,ktory zawsze pomoze w tym i jest tani w punktach (5 w oddziale wystarczy)
Obrazek

''If you show your teeth, bite''

ODPOWIEDZ