Triki na armaty

Bretonnia

Moderatorzy: Jagal, Milczek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
pelzak
Falubaz
Posty: 1195

Triki na armaty

Post autor: pelzak »

No wlasnie. Jak radzicie sobie z wrogimi armatami, hellcanonami, hellblasterami, mozdzierzami, itp. itd. Macie na takie sprzeta jakies sztuczki czy jupikajeka i do przodu? Moze jakies kombinacje magicznych przedmiotow?

Pozdrawiam
Pelzak

Awatar użytkownika
PoNuRy
Mudżahedin
Posty: 208
Lokalizacja: StrefA Nowa Sól

Post autor: PoNuRy »

Modle sie o master of stone albo maaster of wood, i wtedy osłabiam, yołmenami staram sie ostrzelac i zaszarzowac, do tego mam pegazy i 2 małe lance errantów :D jakos nigdy nie mam z tym problemów, wiadomoze schodzą rycerze pod ostrzałem ale nic nie zrobisz, a i najwazniejsze starasz sie tak rozstwiac tereny zeby sie chowac za nimi, zeby nie wystrzalano pół armii na samym początku :D

Awatar użytkownika
Duke
Masakrator
Posty: 2008
Lokalizacja: Cobra Kai Warszawa

Post autor: Duke »

NA 2k 16 pegazów i żadna armata sie nie ostanie.
Poniżej i tak z reguły pegazy wystarczają ew herosi na pegazach.
Na hellcannona Drwal.
Obrazek

Awatar użytkownika
pelzak
Falubaz
Posty: 1195

Post autor: pelzak »

Ale taki hellblaster albo voley gun jak wymiecie w pegazy to piora poleca. Przeciez ten sprzet wypluwa kilkanascie strzalow w unit.

Pozdrawiam
Pelzak

Awatar użytkownika
Marek G
Kretozord
Posty: 1873
Lokalizacja: Warszawa Kamionek

Post autor: Marek G »

Hehe hellblaster i volley gun to to samo :).
Nie jest to takie grozne, trzeba sie poprostu ustawic na daleki zasieg pegazami, najlepiej w ld generala i w kolejnej turze szarzujesz.
srednio ok. 15 strzal leci z hellblastera, 5 trafia, 3-4 rania, 1-2 savujesz. Strata jednego pegaza nie jest taka straszna :).

Hellcannon: jak pegazy to nie drwal. Ja polecam KB na large targety na lordzie, grail vow i regenke :).

Fajnie jest tez zaszarzowac na helke oddzialem 3 pegazow, zabic zalogantow i uciec (helka nie moze gonic). Gorzej, ze pegazy zwykle w 1. turze walki wygrywaja i odbijaja sie dopiero w drugiej (przeciwnik moze wtedy zastawic droge ich ucieczki.

ODPOWIEDZ