TEMAT OGÓLNY

Bretonnia

Moderatorzy: Jagal, Milczek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Re: TEMAT OGÓLNY

Post autor: Shino »

Wiem minotaury gorgony, gianty oraz smoki także wchodziły do odziału ale oki.
lubie grac w ta gre. Czy chodzilo Ci o haslo "czym jest bohater"

bo wiesz.... tylko bohaterzy moga wchodzic do oddzialow i war platformy. A dla jasnoci podalem tez przykladmanticore'y, ktory pokazuje ze gryfy nie sa odosobnione w traktowaniu.

Takze: jesli chcesz byc traktowany jak osobnik, ktory nie potrafi czytac, myslec i wyciagac wnioski, to nie ma sprawy, ale nie rob sobie tego. Nie warto.
Oj zobaczymy co monsterek zrobi jak zobaczy tego nowego queslinga oj zobaczymy.
wybierzmy gorgone. zakladajac, ze uzywasz lanc to masz w niego +/- 9 atakow (lanca) trafiajacych 2+ i raniacych 5+ lub 4+. w wypadku jesli uzyjesz spearow robisz 3 rany, czyli zabijas zpolowe w wypadku dwurakow to jest ok 4 ran. + ew. herosi. Jest to jeden z grozniejszych monsterow. Chyba, ze chciales herosem wpadac w kazdego potwora i wychodzic druga strona. Wtedy musze Cie zapytac, czy znasz znaczesnie wyrazenia "gra strategiczna" lub "taktyczna gra bitewna"? bo jesli tak, to mam wrazenie, ze nie oznacza to tego, co Ty myslisz, ze oznacza
I wystawie ich zamaist grail . Proszę bardzo.
herosow z questem zamiast herosow z gralem? jesli juz to jednego, choc z tego co kojaze to i tak byl bardziej popularny. oddzial przeciez nie ma mozliwosci brania innych broni

Nie dziekuj za porade, nie musisz

Awatar użytkownika
Ciara
Kretozord
Posty: 1507
Lokalizacja: Animosity Szczecin
Kontakt:

Post autor: Ciara »

As1, czy mógłbyś usunąć konto z tego forum?
Obrazek

as1
Chuck Norris
Posty: 626

Post autor: as1 »

Shino
Prosze bardzo chcesz tak dyskutować to prosze bardzo
Przypomnę ci tylko że to nie BH zajęły trzecie miejsce od tyłu ale pierwsze na ostatnim ETC ale jak chcesz zająć bretką te magiczne pierwsze miejsce to proszę bardzo.

Ciara
A dlaczego ty nie możesz sam się usunąć?

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Przypomnę ci tylko że to nie BH zajęły trzecie miejsce od tyłu ale pierwsze na ostatnim ETC ale jak chcesz zająć bretką te magiczne pierwsze miejsce to proszę bardzo.
nie bardzo rozumiem co tu probojesz przekazac. Chodzi Ci, ze byly w ostatniej druzynie? czy, ze mialy nizszy sredni wynik?

bo jak to drugie, to ciezko brac pod uwage stricte etc, gdzie ewidentnie bretki byly wystawkami, bo jak inaczej grac morzem chlopow? i byly to dosc mocne rozpiski. Wiem, bo gralem nimi na zgrupowaniu i spokojnie dawalo sie wygrywac z, jakby nie patrzec, ludzmi, ktorzy pozniej wygrali ten turniej. A nie gralem jednej bitwy z jedna osoba, ale ich kilka. Nie wmowisz mi, ze to byly slabe rozpiski, bo ewidentnie nie byly, tylko obawiam sie, ze jedna osoba z nas dwoch to przetestowala w praktyce.

Bretonia nie powinna byc armia, ktora bedac szybsza niz inne moze po prostu podjechac, zaszarzowac i sie ot tak przebic. Wtedy gra bylaby niezwykle plaska, bo wygrywaloby w wiekszosci to co szarzuje pierwsze, a nie o wo chodzi w grach strategicznych (przynajmniej nie tylko o to).

Swoja droga podoba mi sie jak napisales, ze ccesz dyskutowac jednoczesnie ignorujac wszystko co napisalem wczesniej. To raczej nie jest podniesienie rekawicy i dyskutowanie

Awatar użytkownika
jawor
Oszukista
Posty: 867
Lokalizacja: Animosity Szczecin, Poznań

Post autor: jawor »

as1 pisze:Shino
Prosze bardzo chcesz tak dyskutować to prosze bardzo
Przypomnę ci tylko że to nie BH zajęły trzecie miejsce od tyłu ale pierwsze na ostatnim ETC ale jak chcesz zająć bretką te magiczne pierwsze miejsce to proszę bardzo.
Może to wina kierowcy, nie armii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Obrazek

Awatar użytkownika
Ciara
Kretozord
Posty: 1507
Lokalizacja: Animosity Szczecin
Kontakt:

Post autor: Ciara »

As1
Bo ja w przeciwieństwie do Ciebie potrafię pisać normalne posty, nie mam problemów z czytaniem ze zrozumieniem i myśleniem?
Obrazek

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Moje ulubione podforum :lol2: :mrgreen:
Więcej asa!!! :mrgreen:
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Czy Pan z tarczą działa nawet jak odmówi challengu? Nie wykona swoich ataków, nie da liderki, ale wszystkie hity, wciąż muszą iść w niego. Czy jest jakiś myk , którego nie wychwyciłem?

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

obawiam sie, ze wlasne jest to myk, ktory wychwyciles, bo tez juz o tym myslalem i utrudnia przeciwnikowi "schowanie" sie w challenge'u

w skrocie wiec: tak, wciaz dziala

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Obawiasz się, w sensie, że nam to potną? :) Moim zdaniem, jeżeli tarcza nie działa w ten sposób to tarcza nie ma większego sensu.

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

watpie. Mysle, ze wiekszosc oczu bedzie skierowana na haje i przez to wszystkim inne rzeczy umknie jak chocby ogromne polepszenie obydwu rodzajow kadajow bez podniesienia cen.

to co mialem na mysli, to ze jest to myk, o ktorym tworcy nie mysleli. Prawdepowiedziawszy po tych tworcach, co zrobili errantow w obecnej formie, to wogole nie wiem czy spodziewac sie, ze mysla ;)

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

W sensie uważasz, że są beznadziejni czy że są bardzo okej? Bo ja na razie nie wiem co o tym myśleć. z jednej strony jedyny oddział, który na flance ma 9ld, z drugiej to przeciwnik decyduje w co wpadają, a na oddział "odpal i zapomnij" to oni są troszku za drodzy ;)

Awatar użytkownika
Odoamar
Wodzirej
Posty: 759
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: Odoamar »

Errantom wróci re roll szarży, należy mieć to na uwadze.
Obrazek

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

nadal to oddzial, ktory nie moze robic flee i ma frenzy na ld 5 lub 7. Im przydalby sie powrot do 5 modeli, lub ogolna zmiana zasad w lancy, ze mozna robic 2 supporty (tylko ich by ta zmiana dotknela, jako ze grale i tak to maja a nie ma mozliwosci zwiekszania atakow z czarow)

W skrocie uwazam, ze sa beznadziejni ;) choc nie oszukujmy sie. rerol szarzy im duzo da

Awatar użytkownika
Glegut
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3916
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Glegut »

jak tam?

Ktoś już po playtestach i chciałby sie pochwalić publicznie? 8)

Awatar użytkownika
Tofic
Chuck Norris
Posty: 448
Lokalizacja: Animosity

Post autor: Tofic »

Ja już coś tam poleciałem, wrzuciłem też krótki feedback na T9A. Ogólnie to czekam na jakieś buffki i lekkie poprawki (zwłaszcza dla Aspiraków), jak idziesz full cav to wychodzi trochę kwadratowo, ale da się grać. Z powodu deficytu modeli z fearem przerobiłem się całkowicie pod Grali, ale Quesci jak najbardziej grywalni. Tak mnie teraz kusi teraz żeby wyłożyć lorda z takim buildem:
Duke on Pegasus @ 660.0 Pts
Quest Oath; Lance; Shield
Divine Judgement [80.0]
Basalt Infusion [35.0]
Potion of Swiftness [10.0]
Black Knight’s Tabard [70.0]
Virtue of Might [90.0]
Jak już wpadnie to z tym +1 to hit jest przeciąg, ale konsekwencje spalonej szarży są kolosalne jak na model który tyle kosztuje, więc na razie obstaje przy konnym z tristanem. Temu z kolei założyłem renown, z czystej preferencji, bo jakoś kulanie '6' mi wychodzi. Ten chłopina się całkiem sprawdza. Generalnie myślę, że grałbym bez Lorda i jest to główny znak zapytania w każdym złożeniu, ale no ciężko bez 9ld na armii. 6stego turniej we Wrocku, może po nim coś mi się rozjaśni, jeszcze jestem w amoku składania coraz to nowszych buildów. Co do gier to też takie po omacku, bo sprawdzamy swoje armie nawzajem, także win:lose ratio 1:1.
Obrazek

Bretonnian
Falubaz
Posty: 1152

Post autor: Bretonnian »

Ja zacznę testować w styczniu (planuję powrócić po przerwie). Na pierwszy rzut oka książka i zasady ogólne bardo mi się podobają. Silni herosi do CC, tanie chłopstwo, Solidna kawa w Corach, Questy jak będzie feara dużo na stołach też będą mega. Grale klasa jak zawsze. No i GK, zajebiscie mi sie podoba jak go zrobili :wink:

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Czy ktos wie, jak w hotfixie ma sie zmienic defenders shield (fortress of faith) ? Co takie przegiętego wynaleźli?

Awatar użytkownika
Tofic
Chuck Norris
Posty: 448
Lokalizacja: Animosity

Post autor: Tofic »

Wtf Klexe pisze, że chodzi o herosa pieszo z parry. Pewnie jeszcze chodzi o unit z pasztelanami, co z tyłu dobijają CR + inne sztandary, ranki i na wjazd przegrywa się o X. Szczerze nie widzę takich kresek na stole, także mam nadzieję, że na taczę żadne nerfy nie polecą.
Obrazek

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

chodzi o herosa z dws10. Nie wiem co w tym az takiego mocnego, ale tez nie bede sie lkocil o to :D

ODPOWIEDZ