TEMAT OGÓLNY

Bretonnia

Moderatorzy: Jagal, Milczek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Re: TEMAT OGÓLNY

Post autor: Stan »

Teraz patrzę na wyniki i Glegutowi zabrakło 10VP do trzeciego miejsca :P trzeba było grać panie.
9 Wind Sover 62 z bitew
12 Glegut 60 z bitew
13 Lubart (B) 60 z bitew

Awatar użytkownika
Milczek
Kradziej
Posty: 897
Lokalizacja: Gorzów Wlkp., "Rogaty Szczur"

Post autor: Milczek »

Dancaarkiiel pisze:
Milczek pisze:No nie dajcie za długo czekać. Organizatorzy na razie nawet wyników nie podali. Podajcie chociaż jakie miejsca uzyskaliście.

To co napisaliście sugeruje, że nie graliście częścią armi.... Glegut bo sproksował grali realmami (i organizator zdjął ze stołu), a Windsower zapomniał spakować 1500 pkt do walizki
Siewcy_Wiatru w drugiej turze spierdoliła mała lanca+lanca z bsbkiem i czarką za stół z powodu panik. :--DDD

Cytując klasyka: "Dobry generał by to przewidział"! :P

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Tylko, ze to się stało w Pierwszej turze i to mojej turze ;)

Awatar użytkownika
Ciara
Kretozord
Posty: 1505
Lokalizacja: Animosity Szczecin
Kontakt:

Post autor: Ciara »

Miscast czy co?
Obrazek

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Postrach bretońskich rycerzy ... LAS ! :mrgreen:
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Ciara
Kretozord
Posty: 1505
Lokalizacja: Animosity Szczecin
Kontakt:

Post autor: Ciara »

Dobra, to ja czekam na tego battle repa xD
Obrazek

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Już jest xD

Awatar użytkownika
Szczwaniak
Chuck Norris
Posty: 435
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Szczwaniak »

Hej, przymierzam się do malowania swojej bretki. Zawsze mi się marzyła taka posągowo - eteryczna bretka, przykonwersowana bitsami od vampirów. Stąd dwa pytania. Czy przejdzie na stołach bezproblemowo jako bretka? I skoro już zacząłem pisać, ma ktoś porady co do malowania?
Kiedyś cierpieliśmy z powodu plag społecznych, dziś cierpimy z powodu lekarstw na nie. - Friedrich August von Hayek

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Pewnie że można jeśli łatwo będzie rozróżnić jednostki. Wpisz sobie w Google vampore bretonnia lub mousilion. Znajdziesz sporo inspiracji

Awatar użytkownika
Dancaarkiiel
Falubaz
Posty: 1038

Post autor: Dancaarkiiel »

Szczwaniak pisze:Hej, przymierzam się do malowania swojej bretki. Zawsze mi się marzyła taka posągowo - eteryczna bretka, przykonwersowana bitsami od vampirów. Stąd dwa pytania. Czy przejdzie na stołach bezproblemowo jako bretka? I skoro już zacząłem pisać, ma ktoś porady co do malowania?
Wszystko przejdzie, jeśli tylko jednostki będą rozróżnialne (postacie też), będą na odpowiednich podstawkach i będzie motyw "jeździec+wierzchowiec" (czasem na masterach na to patrzą).
Obrazek

Awatar użytkownika
Szczwaniak
Chuck Norris
Posty: 435
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Szczwaniak »

Dziena! Czyli plan dobry, teraz trzeba wykonać :D
Kiedyś cierpieliśmy z powodu plag społecznych, dziś cierpimy z powodu lekarstw na nie. - Friedrich August von Hayek

Awatar użytkownika
Glegut
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3916
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Glegut »

Ciara pisze:Dobra, to ja czekam na tego battle repa xD

Mój też jest, nawet dwa z różnych świdników :P

Bretonnian
Falubaz
Posty: 1152

Post autor: Bretonnian »

Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć jak dokładnie działa maximised roll i minimised roll?

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Maximased działa, że dokładasz jedną kość i odrzucasz najniższą(tak jak swiftstride)
Minimased działa, że dokładasz jedną i odrzucasz najwyższą (jak coldblooded u lizaków)

Awatar użytkownika
Tofic
Chuck Norris
Posty: 448
Lokalizacja: Animosity

Post autor: Tofic »

A powiedzcie mi jak ta humility na hipku chodzi? Chyba mnie przekonaliście do tej kminy. Często się sprawdzało w praktyce?
Obrazek

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Kmina ze przez jedna nie zdaną liderke na marsz nie sypie Ci gra? Mi sie sprawdziło.

Awatar użytkownika
Tofic
Chuck Norris
Posty: 448
Lokalizacja: Animosity

Post autor: Tofic »

Ja mam często problem tej natury, że typek wpada w swój potencjalny cel na stole i ginie jak chłop w CC :/
Obrazek

Awatar użytkownika
Glegut
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3916
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Glegut »

Argumentów za humility jest mnóstwo o części z nich już wspominałem na T9a, jednakże dla mnie chyba najwiekszą wartość ma wtedy właśnie gdy masz ten komfort że na bank nie brykniesz z CC. Ale w sumie jak puszczasz swojego klepacza w CC w których ginie to w sumie bez różnicy który virtue byś mu dał :P

Awatar użytkownika
Soulferin
Falubaz
Posty: 1431
Lokalizacja: Nicea\Warszawa

Post autor: Soulferin »

Ponieważ niedługo wychodzi Warhammer Legends napisałem maila do GW à propos dostępności figsów łudząc się że może coś wypuszczą. Dostałem taką odpowiedź:

Thank you for your email.

Unfortunately the Bretonnians were discontinued and they are not to come back. I can suggest you check with collectors and independent sellers, who may still have copies so you can finish your collection.

Sorry I couldn't be of more help. If you have any questions please don't hesitate to contact us.

Kind regards

Oczywista oczywistość ale zawsze warto spróbować

Także to by było na tyle :wink:
"Wojny przychodzą i odchodzą a moi żołnierze są wieczni"

Awatar użytkownika
Tofic
Chuck Norris
Posty: 448
Lokalizacja: Animosity

Post autor: Tofic »

Pluje na to GW całym sercem. Szkoda nawet strzępić ryja jak to mówią.
Obrazek

ODPOWIEDZ