Jaki generał na Border Patrol...?

Bretonnia

Moderatorzy: Jagal, Milczek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Gobo
Masakrator
Posty: 2131
Lokalizacja: Tawerna - Płock / Toruń

Post autor: Gobo »

ja wole 4 scrolle... sprawdzona sprawa...i mniejsze ryzyko ;]

Awatar użytkownika
xsasis
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 44
Lokalizacja: Józefów

Post autor: xsasis »

Ja na BP zawsze jako generała wystawiam Paladyna. W bardzo małych grach na 500 pkt taki dosiadający pegazika heros naprawdę może sporo namieszać:) . Poza tym jakoś to dla mnie bardziej klimatycznie wygląda, jak dowódcą patrolu jest właśnie Paladyn (jak dotąd zawiodłem się na nim tylko raz, kiedy zginął w pojedynku z herosem DE, więc nie mogę na niego narzekać).
"Dla dobrego generała szczęście jest bez znaczenia"
Cool Mini or Not

Awatar użytkownika
Theolog
Wałkarz
Posty: 57
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Theolog »

Zdecydowanie damselka. Dzisiaj grałem BP na 600 pkt. Skład: 9 realmów FCG, 3 Pegazy z muzykiem, 14 mens at arms ze sztandarem i damselka 2 lvl w chłopach.

Popychaczka w decydującym momencie gry= szarża na chosowych knightów, którzy zostali zjedzeni. Potem było z górki, 17-3 dla Bretonii. Paladyn na te pukty dużo by nie zdziałał- ot taki droższy rycerz....

Awatar użytkownika
Thomas
Falubaz
Posty: 1207

Post autor: Thomas »

przy moich ostatnich rzutach na walczących bohaterów zadaję 1 wounda na bitwę ;) ostatnio na lordzie gdyby nie treska po oddziale to wszedł by 1 atak bo rzuciłem 5, 2, 2, 2 :)
misiowa czarka w morderczych chłopach potrafi sprawić cuda, mimo że kiedyś przed bohaterem z SoQ demoni jagger całą bitwę uciekał :D

ODPOWIEDZ